Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PapyonluLejyon

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

beyler hack ile cihaza 14393.67 kurdum fakat 8.1 e dönüp temiz bi kurulum yapmak istiyorum ancak windows recover cihazı buluyor sürümü bulamıyor hacki geri alıp cihazı kendi benliğine getirdim ancak pc hala göremiyor bi çözümünü bilen

Bazı cihazların romları kaldırılıyormuş sunuculardan hocam xda'da görmüştüm 920 mi telefon?

525 romu indirdim ancak işin gıcık tarafı cihazı flashlıyacak programların hiç birinin win 10 desteği yok win 10 a geçtiğime bin pişman oldum msnin en iyi becerdiği sistem win7 oldu kaldı gitti.

Windows Phone Image Designer ile denedin mi hocam ben hep onu kullanıyorum daha sorun yaşamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

beyler hack ile cihaza 14393.67 kurdum fakat 8.1 e dönüp temiz bi kurulum yapmak istiyorum ancak windows recover cihazı buluyor sürümü bulamıyor hacki geri alıp cihazı kendi benliğine getirdim ancak pc hala göremiyor bi çözümünü bilen

Bazı cihazların romları kaldırılıyormuş sunuculardan hocam xda'da görmüştüm 920 mi telefon?

525 romu indirdim ancak işin gıcık tarafı cihazı flashlıyacak programların hiç birinin win 10 desteği yok win 10 a geçtiğime bin pişman oldum msnin en iyi becerdiği sistem win7 oldu kaldı gitti.

Windows Phone Image Designer ile denedin mi hocam ben hep onu kullanıyorum daha sorun yaşamadım.

deneyip sonuçları aktarıcam hocam saolasın.hocam bulamadımda bana bi indirme link atarmısın sana zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 29 Ağustos 2016; 1:43:48 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

deneyip sonuçları aktarıcam hocam saolasın.hocam bulamadımda bana bi indirme link atarmısın sana zahmet

http://www.mediafire.com/download/huads74lp7eulgb/LumiaFlashTools.rar
    Start.bat dosyasından aç yoksa hata verir. Browse kısmından .ffu dosyasını seçiyoruz.
    İşlem normalden biraz farklı telefonu kapatıp ve ses açma + güç tuşuna basılı tut çark ve yıldırım işaretini görünce pcye tak yenileme işaretine basınca qcom msm8227 falan yazacak, flash butonuna tıklayınca işlem başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 29 Ağustos 2016; 2:16:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Buradan bak bir de.

http://repairavoidance.blob.core.windows.net/packages/LumiaPhoneTestApplicationInstaller.exe

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

buda cihazı bulamıyor maalesef

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.mediafire.com/download/huads74lp7eulgb/LumiaFlashTools.rar
    Start.bat dosyasından aç yoksa hata verir. Browse kısmından .ffu dosyasını seçiyoruz.
    İşlem normalden biraz farklı telefonu kapatıp ve ses açma + güç tuşuna basılı tut çark ve yıldırım işaretini görünce pcye tak yenileme işaretine basınca qcom msm8227 falan yazacak, flash butonuna tıklayınca işlem başlar.

hocam teşşekurler bu yontem şimdilik dursun telefonu sıfırladım şimdilik kendinde gibi şimdi uğraşırsam 3-4 saat sürecek ilerde lazım olursa denerim.

• OneNote uygulamasında "i" harfinin olmaması çok garip yaa. Basınca bari "ı" yazsa neyse de hiç tepki vermiyor 😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah sabir versin bizde hala bi tane 1320 var kurtulmak icin gun sayiyoruz. Bi daha da bu yalanci sistemle mobil anlamda hicbir sekilde alakam olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

Güzel analiz. Bi daha mı asla. Hem 920 hem 930 şans verdim. Bi daha mı asla.

İlk fırsatta bende kurtulacağım Microsoft tan,L930 Windows 10 dan navigasyon sesli yönlendirme yapmıyor diye 8.1 e dondum, bazı arkadaşlar bizde sorun yok deyince birtane de 640 XL var onu Windows 10'a yükselttim onda da sesli yönlendirme yok. Windows bir daha mı benden uzak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISMAIL35M -- 29 Ağustos 2016; 18:18:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsız kalan arkadaşlara söylüyorum wp almayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ISMAIL35M kullanıcısına yanıt
    bende denedim şimdi ses gelmiyor 830 için
  • İnsider kullanıyosanız ve navigasyondan ses gelmiyosa normal olabilir ancak kararlı sürümde sıkıntı yaşayan varsa başka bir sıkıntı vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

İnsider kullanıyosanız ve navigasyondan ses gelmiyosa normal olabilir ancak kararlı sürümde sıkıntı yaşayan varsa başka bir sıkıntı vardır

İnsider değil kararlı sürüm olarak verilen .67 yaşıyorum ben bu sorunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde 10586.545 yüklenmemişti insider olarak lumia 920 ye, burada yazmıştım bugün telefonu sıfırladım ve insider uygulaması yoktu telefonda ama kendisi 545 sürümüne güncelledi.

Bilgilendireyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Geçenlerde 10586.545 yüklenmemişti insider olarak lumia 920 ye, burada yazmıştım bugün telefonu sıfırladım ve insider uygulaması yoktu telefonda ama kendisi 545 sürümüne güncelledi.

Bilgilendireyim dedim

İki gün önce bende yazmıştım ,ama kimse takmadı ,demekki ellerinden çıkartmış çoğu bu cihazı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

OneNote uygulamasında "i" harfinin olmaması çok garip yaa. Basınca bari "ı" yazsa neyse de hiç tepki vermiyor 😀😀

En az 2 aydan beri böyle. iOS'daki OneNote uygulaması ayda bir güncelleme alıyor. Mobile first, cloud first ama hangi mobile?

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Geçenlerde 10586.545 yüklenmemişti insider olarak lumia 920 ye, burada yazmıştım bugün telefonu sıfırladım ve insider uygulaması yoktu telefonda ama kendisi 545 sürümüne güncelledi.

Bilgilendireyim dedim

İki gün önce bende yazmıştım ,ama kimse takmadı ,demekki ellerinden çıkartmış çoğu bu cihazı :)

İnanın bende bakmıyorum artık konulara, zaten eşime verdim garibim o bile sıkıntı çekti. kısacası bu telefon alanın elinde patlıyor

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Ben yazdım ya la

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Öyle kastetmemiştim sorry ,sen alınma kardeşim😀 kimse takmadı derken yazdıklarımın büyük bir etki yaratır sanmıştım,malum 920 gibi miadı dolmuş bir cihaza insider dışı bir güncel geldi :D

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bende bir aydır hangi cihazı alacağıma karar veremedim,o yüzden de kurtulamadım gitti platformdan ,can sıkıntısından bakınıyorum tek tuk buralara artık :) bu platform dediğiniz gibi alanın elinde kalıyor son kullanıcısı oluyor

• Kuzende 8.1 de hala kullanıyor

Amber mi ne vardı o zmaan ki foto çekimi gibi fotoğraf çekmiyor cihaz

• 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.