Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Hocam bu cortana nın güncelleme ile alakası yok değilmi W10 ile gelmesi muhtemelmi yoksa üreticinin mi yayınlaması lazım gelmesi için?

Nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani bu uygulamanın bize gelmesi için ne gerekiyor diyorum kısaca sistem güncelleme ile alakası yok değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Yani bu uygulamanın bize gelmesi için ne gerekiyor diyorum kısaca sistem güncelleme ile alakası yok değilmi

Cortana'nın gelebilmesi için Türkçe dile destek sunması gerekli. Şuan kullanmak isterseniz 8.1 konusunun ilk mesajında detaylı açıklaması mevcut.

• Anladım teşekkürler.
  • W10 lu telefonlar 2016 da çıkar o zamana kadar sistemin işlemci ve ram isteği ortaya çıkar sd810 lu telefonlar şart w10 için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHS

W10 lu telefonlar 2016 da çıkar o zamana kadar sistemin işlemci ve ram isteği ortaya çıkar sd810 lu telefonlar şart w10 için.

Düşünceleriniz varsayımdan öteye gidemez. En geç 3. çeyrekte Windows Mobile 10 a sahip cihazlar çıkacak, ram ve işlemci olayına gelecek olursak. Düşük ram ve işlemci optimizasyonu yine sağlanacak Microsoft'un şuandaki amacı alt seviyeyi ele geçirmek. Bundan dolayı Windows Mobile 10 belki şuan ki sistemden daha iyi bir optimizasyon sunacak.

• Bu durumda Microsoft 512 gb cihazların ölmemesi için Android tabanlı uygulamalara girmez bence kendi ayağına sıkmaz herhalde.

• Hocam bence girecektir bu işe diye düşünüyorum daha çok kullanıcı çekecektir bu şekilde bence dediğinin tam tersi olur eğer mağazalar birleşmez ise bu güncelleme ile o zaman kendi ayağına sıkar ( tabi bu şekilde giderse mağaza düzeni )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows_V40

Bu durumda Microsoft 512 gb cihazların ölmemesi için Android tabanlı uygulamalara girmez bence kendi ayağına sıkmaz herhalde.

512 mb android telfonlar çıkıyor android 5 ile. çok sorun olmaz.sonuçta apk olsa bile optimize etmeye çalışacaklardır windows mobile cihazlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: Windows_V40

Bu durumda Microsoft 512 gb cihazların ölmemesi için Android tabanlı uygulamalara girmez bence kendi ayağına sıkmaz herhalde.

512 mb android telfonlar çıkıyor android 5 ile. çok sorun olmaz.sonuçta apk olsa bile optimize etmeye çalışacaklardır windows mobile cihazlara.

Benim hanımda 1 gb ramlı android sony l var onda bile donma ve kasma çok oluyor. 512 gb. Android düşünemiyorum bile.Ama Windows Phone cihazlar şakır şakır çalışıyor.Windows mobile 10 ile her cihaz ve uygulamalar optimize edilirse o zaman sorun olmaz sanırım.

• Bu apk olayi ile uygulama sorununu hallederler,ayni akiciligi saglarlarsa hem uygun fiyatindan hem de uygulama problemi kalmamasindan dolayi satislari katlanir.

• W10 ile umarım batarya iyileştirmesi yaparlar. 920 kullanıyorum bataryası cidden tatmin etmiyor. 50 dakikada 3G ile %14 şarjım gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir görsel buldum:

• Beybaba62 B kullanıcısına yanıt
    Arayüz ekranının bende bu şekilde gelmesini bekliyorum.Karolar şeffaf transparan şekilde verilecektir.Ve bunları sanırım dosyalaya bilecegiz güzel bir arayüz bizi bekliyor bakalım gelişmeler nasıl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

W10 lu telefonlar 2016 da çıkar o zamana kadar sistemin işlemci ve ram isteği ortaya çıkar sd810 lu telefonlar şart w10 için.

Düşünceleriniz varsayımdan öteye gidemez. En geç 3. çeyrekte Windows Mobile 10 a sahip cihazlar çıkacak, ram ve işlemci olayına gelecek olursak. Düşük ram ve işlemci optimizasyonu yine sağlanacak Microsoft'un şuandaki amacı alt seviyeyi ele geçirmek. Bundan dolayı Windows Mobile 10 belki şuan ki sistemden daha iyi bir optimizasyon sunacak.

Hocam o zaman arka planda uygulama çalıştırmaya izin vermemeye devam edecek diyebilir miyiz sonuçta stabil olmasının ana sebebi bu :/

Masaüstüne gelen son güncelleme ile müzik uygulaması aşağı alınca müziği durdurmaya başlamıştı en son sonra betayı kaldırdım şu an durum ne bilmiyorum. Tek sistem olayı da devreye girince beni yine bu durum korkutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

quote:

Hocam o zaman arka planda uygulama çalıştırmaya izin vermemeye devam edecek diyebilir miyiz sonuçta stabil olmasının ana sebebi bu :/

Masaüstüne gelen son güncelleme ile müzik uygulaması aşağı alınca müziği durdurmaya başlamıştı en son sonra betayı kaldırdım şu an durum ne bilmiyorum. Tek sistem olayı da devreye girince beni yine bu durum korkutuyor

Betada oluşan sıkıntıları fazla önemsemeyin daha tp ne de olsa .

Windows'un en büyük özelliği olan multitasking telefon kısmında ram muhabbetinden dolayı sürekli en büyük sıkıntı oluşturuyordu. Eğer çok başarılı bir ram optimizasyonu sağlanırsa arka planda uygulama çalıştırılabilir (Lumia 920 de şuanda 3 ie sekmesi açık ve arka plana twitter uygulaması bırakıldığında uygulama beklemeye alınmakta)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

quote:

Betada oluşan sıkıntıları fazla önemsemeyin daha tp ne de olsa .

Windows'un en büyük özelliği olan multitasking telefon kısmında ram muhabbetinden dolayı sürekli en büyük sıkıntı oluşturuyordu. Eğer çok başarılı bir ram optimizasyonu sağlanırsa arka planda uygulama çalıştırılabilir (Lumia 920 de şuanda 3 ie sekmesi açık ve arka plana twitter uygulaması bırakıldığında uygulama beklemeye alınmakta)

Umarım öyle olur windows 10 dan en büyük beklentim şu an bu

• Herşeyi geçtim, mağazadan uygulama indirdikten sonra yükleme safhasında telefon resmen ölüyor yüklemesi zaten uzun sürüyor bide herşey takılıyor, başka uygulamaya girmek zaten hayal oluyor inşallah düzeltirler ya

• Şu görsel karşınıza çıkarsa "amanın bu ne" demeyin gerçek değil.

• Yazıyı okumadan resimlere baktım bian aman yarabbi bu nasıl güzel bir tasarımdır dedim.yazıyı okuyunca gözümün feri kaçtı.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.