Şimdi Ara

Windows 10 ISO Dosyalarını Bağlama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows 8.1 ve Windows 10'da bilindiği üzere ISO dosyalarını çift tıklayarak otomatik şekilde açabiliyoruz Daemon Tools vs kullanmadan fakat şöyle bir sorun var ki ben çift tıkladığım zaman biraz bekletiyor daha sonra ise hata veriyor '' Ne yazık ki dosya bağlamada bir sorun oldu '' bu hatayı veriyor Daemon Tools , WinCDEmu ve WınIso programlarını deniyorum bunlarda da hata veriyor bağlamıyor ne yapmam gerekiyor acaba ? Bu sorunu yaşayan çok olmuş araştırdım baktım ama çözüm önerileri yok. Windows 10 1803 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• İSO dosyası sağlammıdır hocam. 2 yol ile Bi kontrol edin derim.
    1)7zip indirin. Kurun. Sonrasında İSO dosyasına sağtıklayıp 7zip>arşivi sına yapın.
    2)Hashtab programını indirin kurun. Sonrasında elinizdeki İSO dosyasının MD5 veya SHA256 kodları indirdiğiniz sitede varmı yokmu bir kontrol edin. Varsa o kodlar bir kenarda dursun. İSO dosyasına sağtıklayıp özellikler deyin. Hash ve Sha değerleri sekmesine tıklayıp kodları karşılaştırın. (En garanti yöntem)

Kolay Gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InspectorGadget03

İSO dosyası sağlammıdır hocam. 2 yol ile Bi kontrol edin derim.
    1)7zip indirin. Kurun. Sonrasında İSO dosyasına sağtıklayıp 7zip>arşivi sına yapın.
    2)Hashtab programını indirin kurun. Sonrasında elinizdeki İSO dosyasının MD5 veya SHA256 kodları indirdiğiniz sitede varmı yokmu bir kontrol edin. Varsa o kodlar bir kenarda dursun. İSO dosyasına sağtıklayıp özellikler deyin. Hash ve Sha değerleri sekmesine tıklayıp kodları karşılaştırın. (En garanti yöntem)

Kolay Gelsin
    Format attım hocam ISO'lar sorunsuz formattan sonra denedim anında bağlandı ISO kalıbı. Sanırım windows hizmetlerinde problem vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.