Şimdi Ara

Windows 10 Creators Update'in resmi ISO'ları indirilebilir durumda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Win 10 Pro 64bit sürümündeyim "Creators sürüm/Windows 10 onayla > Dil Türkçe" dedim 64 ya da 32 bit sordu 64 dedim iso linki geldi doğru indiriyorum değil mi?! Farklı bir dosya indirmeyelelim akk hızıyla.

Doğru.
  • Creators Update ISO dosyaları sitedeki MediaCreeationTool ile de indirilebiliyor F12 işlemini yapmanıza gerek yok. O program Creators Update'i indiriyor direk.
    Kaynak:https://thenextweb.com/microsoft/2017/04/06/microsoft-releases-windows-10-creators-update-heres-get/

• Hayırlı cumalar

bu windowsu kurdum.image almak istiyorum .eski pc lerde çalışan dos tan açan usb de ghost programı var.

notebook acer.UEFI bios.bios ekranında hiç bir şekilde dos ta formatlanmış,veya rufus la image yazdırdığım usb ye dosyaları çekmeme rahmen usb yide görmüyor.

secure boot : disable
    bir fikri olan veya yönlendirecek olan varsa sevinirim.
    bios ta görmediği usb ler windows da problemsiz gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yayginye

Google chrome da f12 (geliştirici seçenekleri) nde cep telefonu/tablet ikonunu seçin. Sayfa mobil uyumlu hale gelince f5 ya da yeniden yükleyin . Oradan yönergelerle ISO dosyasına erişebiliyorsunuz.

bu teknik iyiymiş. teşekkürler
  • Eeltorm E kullanıcısına yanıt
    selamlar;

masaüstü bilgisayarım yeterli donanımım var sıkıntı yok

fakat ultarabookum da i5-7200U 7.nesil, 8 gb ram ve ssd var, harici ekran kartı yok
    ekran full hd çözünürlüğün de ve intelin hd620 grafik kartı var kısmen güzel performans sergiliyor(oyun haricinde)

şimdi ben photoshop yaparken video montajlarken vs. bu tarz işler de % kaçlık performans artış etkisi olur ?
    mesela adobe cc de 50 mb raw fotoğrafı işleme aldığımda boş ta 2 gb ram dolu iken birden 5.7 gb çıkıyor bazen 6 gb buluyor, bu noktada bu yeni windows yazılımı ram kullanımı düşürmek adına yüksek derecede etkisi olacak mı ?

Dönüş için teşekkürlerimi iletiyorum, saygılarımla.
  • flexii_87 kullanıcısına yanıt
    Windows zaten ram ne kadar dolu olursa olsun onu verimli kullanmak için ayarlamalar yapar üstelik Windows10'da çok gelişmiş bir ram yönetimi var Creators Update ile daha da gelişmiştir ayrıca fotoğraf veya video düzenleme programlarında çok ram kullanılması gayet normal. Windows 10 Creators Update'ye geçerseniz ram kullanımınızda çok bir oynama olmayacaktır ama sisteminiz tabiki hızlanır. ISO dosyası ile temiz kurulum yapın (format atın) yoksa bazı programlarda uyumsuzluk sorunları çıkabiliyor. Ben bugün kurdum sistemim güçlü olmasına rağmen bilgisayarın biraz daha hızlı çalıştığını farkettim güzel olmuş. Bu arada siz de biliyorsunuzdur Adobe'nin en güncel programlarını kullanın photoshop, peremiere, audition olsun yeni versiyonlarında Windows 10 gibi yeni işletim sistemleri için de düzeltmeler ve performans güncellemeleri yapılmış oluyor böylece tam verimde kullanmış olursunuz programları şayet ben öyle yapıyorum size de öneriyorum.

• ISO dosyalarını bu site üzerinden indirmek daha kolay : tb.rg-adguard.net

"Download manager" destekliyor. Nerden indiriyor diye kontrol ettim. Microsoft'un sitesinden indiriyor. Emin olmak için isterseniz SHA1 hash kontrolü yapabilirsiniz.

Windows 10 Creators Update'in resmi ISO'ları indirilebilir durumda

• Çok teşekkürler.Güzel konu olmuş.Üzerinde oynanma olmadığına inandığım tek windows resmi sitesinden indirilen windows...Bu 1703 sürümü tam sürüm değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

Hayırlı cumalar

bu windowsu kurdum.image almak istiyorum .eski pc lerde çalışan dos tan açan usb de ghost programı var.

notebook acer.UEFI bios.bios ekranında hiç bir şekilde dos ta formatlanmış,veya rufus la image yazdırdığım usb ye dosyaları çekmeme rahmen usb yide görmüyor.

secure boot : disable
    bir fikri olan veya yönlendirecek olan varsa sevinirim.
    bios ta görmediği usb ler windows da problemsiz gözüküyor.

Bende ghost kullanıyordum. Artık bırakın

http://www.backup-utility.com/

Free sürüm yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi Güncelleme Yardımcısıyla indirsem sürücülerde dosyalarımda bi sıkıntı çıkarmı extradan bi kurulum yapmaya gerek varmı yoksa yine updateden güncellediğim gibimi güncelleyeceğim windowsu, beklemek istemiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAFTICI75 -- 8 Nisan 2017; 18:53:2 >
  • Burdan indirip UEFI kurabiliyoruz degilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Burdan indirip UEFI kurabiliyoruz degilmi

ISO dosyasını Rufus ile GPT için UEFI seçeeneğini seçerek flash belleğe yazdırmanız gerek UEFI için.
  • Ben ISO ile falan uğraşmak istemiyorum. Zaten bende aynısı var, hiç uğraşmaya gerek yok.

• Opera'da
    Ctrl+Shift+I > F1 > Devices Tüm tikleri kaldırıp iPad Mini seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rangle -- 12 Nisan 2017; 2:53:56 >
  • Windows ugrade ile güncelleme yapıyorum heralde en son ki sürümü indiriyordur değil mi ? 15063 mü neydi onu indiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Windows ugrade ile güncelleme yapıyorum heralde en son ki sürümü indiriyordur değil mi ? 15063 mü neydi onu indiriyor

Windows 10 Creators Update sürüm numarası : 1703 yani en son sürümü indirmiyorsunuz hocam
  • Rangle kullanıcısına yanıt
    Yok hocam doğrusunu indirmişim, 15063 sürüm değil de İS Derlemesi. Sürüm 1703 olmuş
    Fakat görsellikte bi değişiklik yok ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 12 Nisan 2017; 15:49:32 >
  • Telefondan bu işlemleri yapıp linki bilgisayardan indirmek de bir seçenek. Hangisi kolay gelirse. :)

• dosyalar gidiyormu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.