Şimdi Ara

Windows 10 a geçilmeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba rakadaşlar yeni bilgisayar aldım . windows 10 geçmelimiyim yoksa biraz daha bekleyip (mesela 3 - 4 ay gibi ) bütün sürücülerin tam olması beklemelimiyim ?
    Bilgisayar : ASUS N551JW-CN187H
    Yourumlarınızı bekliyorum :)

• ÇalışkaNjojuk Ç kullanıcısına yanıt
    Kimisinde sorunsuz çalışırken kimisinde de sorunlar çıkıyormuş. İlerde yeni yapı gelecek. Tavsiyem o güncelleme gelince geçmeniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı driverınız için Windows 10 sürücüsü varsa geçin derim. Zaten kendi buluyor birçoğu sürücüyü.

• Yeni bir dizüstü bilgisayar ise beklemeyin geçin.
  • AKK olduğu sırada geçme uzun sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fell on Black Days -- 25 Eylül 2015; 19:36:04 >
  • Win8.1 de sürücüleri kurmak ölüm gibi .tam 8 sürücüyü cd den kuruyordum . Ama win 10 da chipset sürücüsü hariç tüm sürücüleri kendisi kuruyor . Ayrıca win 8.1 den daha seri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiye ve önerileriniz için çok teşekür ederim .
  • driver booster 3 kur bütün sürücüleri vs kuruyor süper program
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Kimisinde sorunsuz çalışırken kimisinde de sorunlar çıkıyormuş. İlerde yeni yapı gelecek. Tavsiyem o güncelleme gelince geçmeniz.

Yeni yapı derken?
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    İnsider ların kullandıkları varya 10547 gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇalışkaNjojuk

merhaba rakadaşlar yeni bilgisayar aldım . windows 10 geçmelimiyim yoksa biraz daha bekleyip (mesela 3 - 4 ay gibi ) bütün sürücülerin tam olması beklemelimiyim ?
    Bilgisayar : ASUS N551JW-CN187H
    Yourumlarınızı bekliyorum :)

Asusun win10 ilgili çıkardığı bütün sürücüleri kur,Sıkıntı çıkarmadan çalışıyor.leptapda hızlı başlat var,onu çalıştırma,sıkıntı yaratıyor.

Windows 10 a geçilmeli mi?

• 4 Yıllık laptopuma kurdum tüm driverlar bulundu, ayrıca masaüstü sistemdede driver sorunu ile karşılaşmadım.Asus n61vg laptopum, windows 7'ye göre daha kararlı ve stabil çalışmaya başladı.Tek sıkıntım mail istemcisi ile mailleri güncellemek istediğimde bir hata ile karşılaşıyorum,kendisi belirli aralıklarla maili kontrol ediyor,onun haricinde bir sıkntım yok geçebilirsiniz.
  • Deneyin, ne kaybedersiniz ki?
  • 8.1den hızlımı arkadaşlar yani çok farkediliyormu mozilla kasıyormu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.