Şimdi Ara

Win10 CD Lazerli Hack Hatası 0xc000007b

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar suncumda her saat başı hile kontrol amaçlı bir admin girer ve CD hack ile sunucuda 15 dk kontrol yapar. Benim sıram geldiğinde yaklaşık 15 dk önce formatı ve dosya yüklemelerini bitirmiştim. Hileye tıklapım cs ye grecektim ve kontrolü yapacaktım ki hileye tıklayınca bu hata geldi. Napacağımı bilemedim ve uzun zamandır arkadaşlarım benim yerime kontrol yapıyorlar. Bir sonuç bulmam gerektiği kanısındayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Win10 CD Lazerli Hack Hatası 0xc000007b Win10 CD Lazerli Hack Hatası 0xc000007b

• NetFramework'un eski surumlerini kurmayi deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi netframework sürümünüzü güncelleyin. DirectX kurun. Sanırım DirectX'den kaynaklı bir problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

NetFramework'un eski surumlerini kurmayi deneyin.

quote:

Orijinalden alıntı: Responsive07

Hocam yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi netframework sürümünüzü güncelleyin. DirectX kurun. Sanırım DirectX'den kaynaklı bir problem.

eyvallah saolun ama .Net Framawork 3.5 kurdum(2.0 ve 3.0 içeren) hatada düzelme olmadı birde DirectX deneyecem inşallah olur.
  • afaik61 kullanıcısına yanıt
    Düzeldimi hocam aynı hata bendede var şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir olay var ben Turkcell hattımdan telefonu modem olarak bağlayarak deskop pc den nete giriyorum haliyle 96kbps/sn hızla biraz zor oluyor directx güncelleme bende biraz erteledim daha denemedim ama birkaç yabancı forumda da okuduğuma göre .NetFramawork yada DirectX kaynaklı bir sorunmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.