Şimdi Ara

Wildfire S xtc clip olmadan root

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
6.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aramaktayım, ancak bulamamaktayım, var mı bir yöntem bilen ?

xtc cihazı hem ucuz birşey değil hem de bir kere kullanıp kenara atacağım bir şey için uğraşmak istemiyorum.

• şimdilik yok ya bekliyecen yada xtc clip :) desire s için az beklemedim :)
  • Tamda konu acıp yardım isticektim
    xda.develo-pers'da rom ve root işleriyle gelişmeler var ama ben başaramadım bi türlü.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1195275

bu linktede romlar var ama demomu tammı cözemedim

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1074445

şimdilik konuya burdan devam edelim :) yeni konu acıp konuyu iiyce dagıtmayalım :)

• yokmu root olayını cözebilen . root şart bu telefonlara 150mb hafıza deli ediyor beni.
  • htc yakında s-off için bir yazılım çıkaracağını ve dağıtacağını duyurdu ama zamanı belli değil. biraz sabretmek en iyisi
  • usta htc nin s-off duyurusunu nerde gördün. bende güncel takip ederim. htcnin sitesinde face göremedimn duyuru.
  • Konuyu takipteyim bende 150mb bellekten çok sıkıntıliyim
  • chip'in web sayfasından okumuştum ben;

-----
    Cep telefonu üreticisi HTC, iki ay önce yaptığı açıklamayla ceplerde kilitli bootloader'dan vazgeçeceğini, gelecekteki cihazların kilidinin bir yazılım güncellemesi ile kaldırılacağını söylemişti. Ancak önceki cihazların sahiplerinin bu kilidi açıp açamayacağı belirsizdi.

HTC tarafından Çarşamba günü yapılan açıklama ise bu sorunun cevabını ortaya çıkardı. Buna göre HTC Sensation'a yönelik kilit açma desteği, bir yazılım güncellemesiyle sunulacak.

Yeni cihazlar kilidi açık bootloader ile gelmeyecek olsa da, yakın zamanda yayınlanacak bir web aracı ile kullanıcılar, cihazlarının kilidini açabilecekler. Ancak bu, cihazınızın "tüm parçalarını garanti kapsamı dışında kalabileceğini" kabul ettikten sonra gerçekleşecek. Yani cihazınızın kilidini açmak için garantisinden feragat etmek zorunda kalacaksınız.

Bunun yanında kilit açma işlemi, Android SDK'ya sahip olmanızı da gerektirecek. Ardından kilit açma anahtarı, size e-posta ile gönderilecek.

-----

link vermek yasak mı bilmiyorum o yüzden direk yazıyı yapıştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersint79 -- 8 Ağustos 2011; 14:12:15 >

• Mesajim bulunsun
  • Benim de.
  • şu zımbırtı çıksa rahat edicem vallahi, hadi len htc
  • arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bu telefonla ilgili bir sorum olcaktı :

şu an telefonun hafızasında 48MB boş alan mevcut acaba 48MB ın üstündeki bir uygulamayı indirirken bi sıkıntı mı olur yoksa direk otomatik SD karta mı indirir yada bize SD karta indirilisin mi diye sorar mı ?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşkkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 15 Ağustos 2011; 22:33:31 >
  • http://www.htcdev.com/bootloader/

htc nin kendi sayfasında bazı modeller için yazılımı duyuruldu. buradan takip ederseniz yakında wildfire s için de çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jnrgndz_798

arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bu telefonla ilgili bir sorum olcaktı :

şu an telefonun hafızasında 48MB boş alan mevcut acaba 48MB ın üstündeki bir uygulamayı indirirken bi sıkıntı mı olur yoksa direk otomatik SD karta mı indirir yada bize SD karta indirilisin mi diye sorar mı ?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşkkürler....

yok sanırım yeterli yer yok der çünkü çoğu uygulama sd karta yüklenmiyor
  • arkadaşlar bu arada telefonun s-off yada s-on olduğunu nasıl bilicez??
  • fastboot ekranında en üstte yazar..
  • bizim wildfire s için deneyen oldumu. destek başladımı
  • Hala bir gelişme yok iyice soğudum bu olaydan 150 mb bellek ne ya 4 gb flash bellekler teknoloji marketinde bile 15-20 tl adamlar cihazı 150mb ile üretmiş!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoxeD

Hala bir gelişme yok iyice soğudum bu olaydan 150 mb bellek ne ya 4 gb flash bellekler teknoloji marketinde bile 15-20 tl adamlar cihazı 150mb ile üretmiş!!!!

flashdisk ile alakasız oldu ama neyse

• slm beyler
    benim telefonum da donup duruyor, yine bu hafıza muhabbetindenmidir?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.