Şimdi Ara

Wild Fire'ı hatırlayacak kadar old kaldı mı aranızda ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wildfire orijinal tt kadrosunun kurduğu takımdı. Bu ekip sürekli dpye rakip olabilmek için çabakadı. Tt red takımı Tt oldu sonradan.

team turquality>wildfire>aces high>beşiktaş esports>super massive

Yani adı değişse de şimdiki Super Massive takımıdır bu takım. Bütün oyuncular değişti ama yine de işin sonunda gelişim bu şekilde oldu. Sonunda da istediklerini başarıp Türkiye'nin en iyi takımı olabildiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/auspexa-hk--115292159

Konuda yazılanlara kızıp banlatmıştı kendini
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    İstanbula gidiyordu sonra bi kere daha istanbula gitti benim dediğim sezon 2ydi sanırım o zamanlar akıllı telefon bile az kişide vardı fotoğraf bulamadım hatırlayan balıkesirli çıkar belki hatta kurtderelide yemiştik

edit: bir haberini buldumhttp://gamexnow.com/ocelote-bu-hafta-sonu-turkiye-de/
    İlk önce İstanbul’a gelmesi beklenen Ocelote, bir süre şehrin tanıtılması ve gezdirilmesinin ardından stüdyonun yer aldığı Balıkesir’e götürülecek. 25-26 Mayıs tarihlerinde de canlı yayınlardaki yerini alarak Türkiye gezisini sonlandıracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 2 Nisan 2017; 16:40:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lole basladigimda ilk tuttugum takimdi 4. Sezonda baslamistim omurleri fazla uzun surmedi dpyi yenselerdi belki durumlari cok iyi olabilirdi. niye kapandi bu takim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

İstanbula gidiyordu sonra bi kere daha istanbula gitti benim dediğim sezon 2ydi sanırım o zamanlar akıllı telefon bile az kişide vardı fotoğraf bulamadım hatırlayan balıkesirli çıkar belki hatta kurtderelide yemiştik

İlk önce İstanbul’a gelmesi beklenen Ocelote, bir süre şehrin tanıtılması ve gezdirilmesinin ardından stüdyonun yer aldığı Balıkesir’e götürülecek. 25-26 Mayıs tarihlerinde de canlı yayınlardaki yerini alarak Türkiye gezisini sonlandıracak.

Turkiyeye geldigi zamani hatirladim da balikesire de geldigini bilmiyordum.

Wild Fire'ı hatırlayacak kadar old kaldı mı aranızda ?

• Eskiler güzeldi çünkü hiç bir sey bilmiyorduk ama saçma sapan oyunlar, takım kompozisyonu yok, bir şey yok rastgele oynanıyordu oyun ülkemizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    Bu adam mıydı dh den bir arkadaşın oyununa gelmişti arkadaş taric oynuyordu ve quadra atmıştı sanırsam yanlışta hatırlıyo olabilirim sezon 2 olması lazım . Baya güzel zamanlardı şimdi forum öldü eskiden baya keyifliydi
  • TPA Clg.eu azubu frost ve blaze varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Adam şimdi g2 nun başkanı

• LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    Zed, Yasuo, Rengar, Kha'Zix vs. yoktu, Karthus rezalet gözüküyodu ama metadaydı, Evelynn yürüyen warddı... Hele o çöp UI yok mu xD Ah ne güzel günlerdi.

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Ama sevgi vardı sevgi! Kazansak da kaybetsek de eğlenirdik 6 hayalet dansçı 6 kanasusamış filen çıkardım pasifin ne olduğunu bile bilmezdim zaten bilsem de farketmezdi üç kuruşluk ingiliççem yetmezdi

• eski deyip türk takımı sayanlar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WF ligden düştükden sonra Aces High ile maç yapıyoruz intikam zamanı diye fb den post atmışdı
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

Moscow 5 zamanını özledim Alex'in Kha oynayışı,Rekkles'a Ap Malphite ile her seferinde tek atması o zamanlar yeniydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çokta eski şeyler değil ama ben de hatırlıyorum.2 gün önce na lcs te 2 kıytırık takımın maçını izlerken madlife ı gördüm karma oynuyordu.en çok buna üzüldüm. böyle olmamalıydı
  • baya oldmuş :d
  • Lowpexayı forumdan tekmeledik.

• quote:

Orijinalden alıntı: limpolo

çokta eski şeyler değil ama ben de hatırlıyorum.2 gün önce na lcs te 2 kıytırık takımın maçını izlerken madlife ı gördüm karma oynuyordu.en çok buna üzüldüm. böyle olmamalıydı

Na lcs'te kıytırık takım?

• quote:

Orijinalden alıntı: limpolo

çokta eski şeyler değil ama ben de hatırlıyorum.2 gün önce na lcs te 2 kıytırık takımın maçını izlerken madlife ı gördüm karma oynuyordu.en çok buna üzüldüm. böyle olmamalıydı

Madlife nereye gitti ki

• biz oynarken wildfire yoktu yaw
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.