Şimdi Ara

wİİ hdmİ key

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wii hmi keyim geldi tr de hiçbiyerde yok malesef daha önce dealextermeden çakmasını almıştım görün netti lakin 3-5 dakkada bi görüntü gidiyordu bu yeni elime geçti akşam denicem bakalım çok ümitliyim açıkcası 1080p veriyomuş netteki videolard içinde kod felan var netten bi yazılım download ediyosun bakalım sonuçları yazarım geçri konsol artık eskidi ama mazideki oyunlar için bide benim gibi ekranda dalgalanma ve çamur gibi görüntülere gıcıksanız böyle bişey almanızı öneririm linkteki yerden aldım site güvenli adamlar ertesi gün gönderdiler 4 haziranda aldım bu gün 11 de ulaştı elime gümrüğe takılmadan
    http://www.chipspain.com/en/consoles-451/nintendo-wii-115/wii-cables-and-adapters-116/hdmikey-hdmi-adapter-for-wii-6444.html

wİİ hdmİ key

wİİ hdmİ key

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neso -- 11 Haziran 2012; 13:29:14 >

• Hayırlı olsun yalnız bu ürünlerin tek artısı component (composit değil) yayını tvye hdmidan bağlamaktan başka bir işe yaramıyor. 720p-1080p olayı hikaye anlayacağınız. Bir tane de çözünürlüğü aletin içinden yükselttiğini söyleyen bir ürün vardı fiyatı bunun 2 katı kadar. Onun biraz olsun görüntüye etkisi var deniyordu çoğu kişi gene de pek beğenmemişti...
  • hocam dün akşam denedim cihazı wii bende yaklaşık 5 senedir var hiç bu kadar net ve canlı oynamamıştım inanın çok şaşırdım daha önce bunun kolonunu ve komponet kablo ve diğer tüm bağlantı çeşitlerini denedim bende biraz takıntı var ekranda dalgalanma oldumu gözümdirek oraya takılıyo ve o an bırakıyorum oyunu birde normalde ekran ayarlarında 480p yazıyordu internet chanelden sitesine girip cihazı update ediyorsunuz ve şuan monitor ayarlarınıda 1080p diyor ama görüntü de gram dalgalanma ve çamurlaşma yok cam gibi ve renkler çok canlı şunu nintedo baştan yapsaydı keşke bu aldığım 25$ dolardan satılan kolonlardan değil yalnız HDMIKEY olarak orjinal bandrollü zaten ilk bu adamlar çıkarmıştı bu olayı X360keyi yapan adamalar tavsiye ederim ama benim gibi 250 tl lik konsola gidip sırf görüntü için 110 tl veren olurmu oda ayrı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.