Şimdi Ara

WİFİLİ CEP TELDEN BİLGİSAYAR İNTERNETE GİRERMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wifili Telefonu bilgisayara bağlayıp onun bağlantıyı kullanabilirmiyiz. Yani mesela telefonun gprs ini kullandığımız gibi bilgisayardan internete girebilirmiyiz. Arkadaşlar bilen veya deneyen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

• bide oluyosa e60 mı alayım e61 mi
  • Wi-fi' yi kullanabilmen için internet yayını olması gerekir. İnternet yayını varsa zaten telefona gerek kalmadan bilgisayarla intenete girebilirsin. Tabi bilgisayarında wi-fi olması gerekir bu durumda.
  • Sağolasın internet yayını var. Bilgisayara wifi dongle alıcaktım ama telefonda almayı düşünüyodum. Neyse yani o konularda bilgiliyim. Sadece deniyen varmı diye sordum. Bide deniyen varsa hızı falan nasıl acaba çünkü yayın baya hızlı. Teşekkürler. Bide bu e60 mı e61 mi alayım. ikisinden birini alıcam. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.
  • E60 ve E61 özellik olarak birbirine benziyor. E61 büyük ekranı ve klavyesi ile daha kullanışlı olur bence. E61' in kasası oldukça geniş bunu göz önüne almak gerekir.
  • e61 ama ellerin küçükse e60 çünkü e61 çooook büyük
  • e61 cok buyuk ya ınce ama enıne buyuk cebe sıgmayacak kadar
  • Hiç deniyen yokmu bilgisayarına bağlayıp falan wifiyi
  • bunu n80 cilere sormalısın

daha alacak ucuzluğa gelmediğinden her önüne gelen bu soruya cevap veremez
  • e60 var telefoncu 750 dedi. 700 e falan alırım. Olursa almayı düşünüyorum. Bende Sl75 var onuda 300 350 liye falan sayacak
  • 700 Ytl oldukça iyi fiyat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsnmez

Sağolasın internet yayını var. Bilgisayara wifi dongle alıcaktım ama telefonda almayı düşünüyodum. Neyse yani o konularda bilgiliyim. Sadece deniyen varmı diye sordum. Bide deniyen varsa hızı falan nasıl acaba çünkü yayın baya hızlı. Teşekkürler. Bide bu e60 mı e61 mi alayım. ikisinden birini alıcam. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Hocam olur olmasına. Nokia zaten modem driverini otomatik yüklüyor. Modem olarak telefonu seçeceksin. Ama telefonu harap etme boşuna. Tak çıkar hem zor olur hem çabuk eskitirsin telefonu.

E60'a gelince 700 Lira uygun bir fiyat. Şimdiden hayırlı olsun.
  • Teşekkürler. Bende alıcam galiba e60 ı
  • Arkadaşlar e60 mı aliym e61 mi. e61 deki gps özelliği e60 dada varmı. Yani nokianın aparatınında alırsam ikisinde gps cihazı gibi kullanabilirmiyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.