Şimdi Ara

WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
18.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Em onu
  • Kotalı diyeceksin hocam. Ben öyle yapıyorum ki gerçekten 300 gb kotalı paketim. Ev ahalisi olarak biz kullanıyoruz anca yetiyor de bitti gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun oynuyorum ve internetimin yavaşlamaması için benden başka kimse kullanmıyor kusura bakma de. bu kadar zor olmamalı bu iş ya :D memleket meselesi yapmışsın. biriyle internetini paylaşmak istemiyorsan paylaşmazsın bu kadar basit
  • "internetim yetmiyor bir tek siz bağlanmıyorsunuz diğer komşularda bağlanıyor ve şifreyi değiştirmek zorunda kaldım kusura bakmayın" 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ssid yi gizli yap. Yani Wifi ağları içinde görünmesin. Kapıya gelirse yada sorarsa bende cep telefonundan kullanıyorum iptal ettirdim interneti der geçersin

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Tam 9. sayfayı tıkladım em onu yazacaktım, şaaaaaak, bi baktım en başta "em onu!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 18 Mart 2020; 20:51:31 >
  • Şifreye; " sananeaqhastirgitlan " yaz

Hem yalan söylememiş olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 18 Mart 2020; 21:2:59 >
  • Paylaşmak güzeldir aslında neden bu kadar dert edindiğini anlayamadım

• Şifreyi yine ver. Netcut programıyla internetini kes
  • Ayarlardan iletim gücünü kısacaksın, komşunda wifi çekmeyecek bu kadar basit.
  • Kibarca interneti paylaştığında yavaşladığını, videoların yüklenmediğini, oyunlarda sorun yaşadığını bu yüzden paylaşmayacağını söyle. Bu tarz her durumda anlık olarak "hayır" gerekçesi üretmeye alışman lazım. Yoksa işin çok zor. Bazıları direk "hayır de" demiş. Kabalığa lüzum yok, gerekçe üretin. Beyin bunun için var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem277 -- 18 Mart 2020; 22:20:29 >
  • ben 32 yaşındayım karşı komşum devamlı bize gider gelir. geçenlerde şifreyi istedi dedim kusura bakma bana bile yetmiyor yayın yapıyorum oyun oynuyorum. yetmıyor dedim. alınırsa alınsın. bu tarz şeylere alınan insan benımle muhatap olmasın zaten.
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Ben soruya cevap verdim . Şu an isteyenolursa kusura bakmayın malüm fetöş veya Dolandırıcılık olaylarından dolayı kimseye vermiyorum diyorum . Kimse kusura bakmasın içeri atsalar derdini anlatana kadar en az 2 yıl geçer .

• Aç davayı 2 yıl hapis kurtulursun(tabi ilgilenirlerse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunLight56 -- 19 Mart 2020; 1:26:55 >
  • Modem arayüzünden ip sine hız limiti koy. 50-100 kpbs olsun ki internete girebilsin ama girdiğine pişman olsun bu hızla kendi çıkar gider paket falan yapar. Diğer yöntem wifi sinyali gizleme ve anten sinyali kısma işleride var. Sinyali kısarsan üst katta çekmez tabi bu senin için de dezavantaj diğer odalarda çekmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balduz01 -- 19 Mart 2020; 1:57:40 >
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    sınırsız yaptir hocam cok bi fark odemessin

• Merhaba. Modemden ip ban atabilirsin. Ve gelip şifre isteyince yaz, yine de girmez o telefondan.
    Başka bir yöntem yüzüne demek.
    Ip ban daha etkili bence deneyin

• Hızını sınırla bence modemine göre araştırınca anlatımı vardır. Ver 0.20 megabiti kullansın doya doya
  • yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt
    200’ü geçmemiş önceki aylar genelde hocam. Bakalım duruma göre yaptırırım ihtiyaç olursa. 10 tl fark vardı sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

Açık açık söylemek dışında yapabileceğin bir şey yok. Bu apartmana ilk taşındığım gün karşı komşu, çocuğun ödevi var diyerekten benden wi-fi şifresini istedi. Şifreyi kaybettim dedim sonraki gün bilgisayarda problem var, bir bakar mısın diye eve çağırdı. Gittim sonra şifreyi girsene iki günlüğüne iş var dedi. Ben şifreyi vermeyince şifre bitti, çocukları bir şey istemeye başladı. Kızı geliyor mutfak malzemesi istiyor, oğlu geliyor sarj kablosu istiyor. En sonunda öyle bir abarttılar ki sabahın 7'sinde anahtarla açmamak için bizim zile basıyorlardı. Bunun üzerine açık açık söyledim. Anahtar yaptırın ve benden bir şey rica etmeyin dedim. O günden beri istemiyorlar.

Hocam kusura bakmayın bosluguma geldi o ney ya

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.