Şimdi Ara

WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
4
Favori
17.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 200
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eski_nesil (10 mesaj) cagataykozan (5 mesaj) emrecinar1979 (4 mesaj) lawbreaker (4 mesaj) Havya Makinesi (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (98 mesaj) Mobil (74 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (63 mesaj)
  • @
55 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4316 Mesaj
    Komşunuz interneti bahane edip başka bir işler peşinde olabilir
    |
    |
    TV:LG 50pb690-Luxor 40L600D-LG pa1000 81"/UYDU:Digitürk Humax DCR HM-9504HD-Tivibu Vestel S7830/MP:Philips hmp4000-Samsung BD-F5100/AVR:SONY STR DH-550/HOPARLÖR:MAGNAT 102,252,800-SONY sa-w2500-Edifier m3500/TELEFON:General Mobile 6/AĞ:Asus N12e-TP-LINK 801nd-TP-LINK HA100
  • Çavuş
    80 Mesaj
    en iyisi ağı gizle ve internet sözleşmem bitti şimdilik cepten giriyorum de
    |
    |
    2. Yol ASUS DSL-N16 al misafir interneti oluşturup 2 mbps ver ona

Ben 2.yolu kullanıyorum hep :D

Orijinalden alıntı: eski_nesil

Hocam insanları kırmadan reddetmek istedikçe iyice üstümüze gelmeye başladılar. Yahu ben utanıyorum artık.
    Zor durumdadır, kırmazsın yardımcı olursun. Şu halde keyif için bir talebi var senden. Herşey herkesten istenmez. Bu yaşa kadar öğrenmediyse sizin hayır demenizden de kırılmaz. Ya da kırılsın, değer verdiğin biri değil ki sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Hocam modemin wi-fisini kapatıp bilgisayarınızı kablo ile bağlayabilir siniz. Kendisine de interneti kapattım deyin gitsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3518 Mesaj

|
    |
    DrakeMcCain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 Mb internet ile gitsin birilerine sövsün yada fetö paylaşımı yapsın veya Cumhur başkanına sövsün sonra sana patlar kabak
    |
    |
    Chewy35_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hayır demeyi bilmiyor musunuz? Naziklik yapmaya gerek yok internetimde yoğunluk oluyor kendinize bağlatın şifre veremem de geç. Ne olacak yani gelip nolur nolur diye kapıda mı yatacak? Çözümün basit vermiyorum diyeceksin bunun konusunu açmaya ne gerek var
    İnterneti gelen misafilere bile vermek tehlikeli yasaya aykırı bir şey yapsa direk olan sana olur. Herkesin telefonunda internet var artık, evde kullanmak isteyen de bağlatsın bi zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 18 Mart 2020; 15:17:17 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: crea1903

Modemi gizli hale getirin bu bütün modemlerde. Vardır modem ssd gizle gibi bir şeydi .kendi telefonunuzdan ağ ekle deyip modemin adını şifresini yazıp girebilirsiniz sorarsa modem soğuk :) yani bozuldu deyin .yada modemin anteni sökülüyorsa sökün https://www.youtube.com/watch?v=n8FVuoF3JyE&feature=youtu.be
    ya gerçekten böyle kendinizi yoruyor musunuz? AÇIKÇA HAYIR DEYİP REDDEDİN ABİ NEYİN KAFASI BU KİMDEN KORKUYORSUNUZ BİRAZ ÖZ GÜVENİNİZ OLSUN

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Teğmen
    224 Mesaj
    wifi şifresi TC numarası gibidir. Çünkü o hat üzerinde yapılan herşey hattın sahibi sorumludur. Demek istediğimi herkes anlamıştır.
    |
    |
    |
    |
    ya "kusura bakma, faturamı baban ödemiyor" diyeceksin, yada paylaşım hızını düşüreceksin , koklayarak girecek internete.

|
    |

|
    |
    Sonuçta bize küstü ve rahat ettik.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: MarionCobretti

Qos bölümden hız tanımlaması yap. 100kbps yeterli olur.
    En mantıklı cevap. Yerlerde sürünsün
    |
    |
    Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) Sen nefsini hak ile meşgul etmezsen, nefis seni batıl ile meşgul eder. Suç her zaman başkasındadır; kendimiz her zaman masum, çalışkan, azimliyiz. Sıradan insanların büyük televizyonları, sıradışı insanların ise büyük kütüphaneleri vardır.
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Asami Zdrenka

Bunun kesin ve net çözümü hayır demek. Ayrıca ailenede bir daha kimseye internetin şifresini vermemeleri konusunda uyarıda bulun.

|
    |
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.