Şimdi Ara

Wifi Kartından kaynaklanan Sinyal sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi, imzamdaki L50-C serisi bir toshiba laptopa sahibim. Yaklaşık 1 hafta önce bu lanet olası Wi-Fi kartı sinyal sorunu vermeye başladı, sinyal düşüşü ve aynı oda da bulunan modeme bağlanamama (modem ile aramda 1-2 metre var) yakınlardaki Wi-Fi ağlarına bağlanmada sıkıntı yaşıyorum. Wi-Fi kartım ise İntel'in (lanet olası marka gerçekten Wi-Fi bileşenleri leş.) AC 3160 serisi (M2 çift delikli olan versiyonu oluyor) kartı mevcut. Gerekli bütün ayarlamaları yaptım, işletim sisteminde sorun olduğunu düşünüp Windows 10 x64 (orijinal Crack'li değildir, cihazın UEFİ biosundan otomatik olarak doğrulamayı almaktadır.) kurup sürücüleri kendi sitesinden indirdim, eski SSD diskini takıp (120 GB. içerisinde Windows 8.1 orijinal yazılım) denedim sonuç gene aynı. Bir arkadaş uzun süreli uğraş sonucunda bu hatayı çözmüş, Cihazı söktüm Wi-Fi kartını Faber Castel sınav silgisi ile de sildim gene aynı sorun devam ediyor. Allah için el atın 1 haftadır sinir küpüne döndüm. Bilgisayarı parçalamak istemiyorum.

• Sorunu sanırım çözdüm, dahili wifi kartını sağlam olan ile değiştirdim ama sinyali az alıyor, internete girerken ve ping testi yaparken stabilize oluyor. Sanırım Wi-Fi kartını elimize aldık neyse sorun en azından 60 Tl gibi bir fiyatla çözüldü. Daha beterinden yırttık. Allah düşmanımın başına bilgisayar arızası vermesin amin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.