Şimdi Ara

White Burger by Serhat Doğramacı [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nişantaşı , city’s avm’de ki şubesinde yedim.

Sanırım birde Kadıköy Moda’da var şubesi.

https://whiteburgertr.com

White burger + ekstra 100gr köfte + tek kişilik standart patates + kutu kola = 200 lira civarı tuttu

Et sulu idi, lezzet eski kaşar ile çok güzel uyum sağlamış.

menüden aklımda kalan fiyatlar

white burger tek köfteli 99

ekstra köfte 100gr 40,

içecek 25 ,

patates 35 civarı,

patatesi peynirli vs alırsanız fiyat çıkıyor.

shake shack seven biri iseniz burayı mutlaka deneyin derim!

Fazla aç değilseniz yediğim menüyü 2 kişi paylaşımlı alabilirsiniz, hamburgeri sipariş sırasında kesilmesini söylerseniz o şekilde servis ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 13 Kasım 2022; 16:3:39 >

• her masterchef şampiyonundan michelin yıldızı adayı olması beklerken her biri hamburgerci açıp zincire dönüştürmeleri ülkenin özeti

• Mariano3 kullanıcısına yanıt

Vizyonsuz bizim ülke insanı yapacak bir şey yok sen git programda 1. OL harika yemekler yap sonunda git burgerci ol zihniyet ilginç.Hani biraz kariyer yapim fine dining devam edim diye bir şey yok.

• Mariano3 kullanıcısına yanıt

Muhtemelen yarışma sonrası parası olan yatırımcılar "abi gel seninle şöyle şöyle lokanta açalım, acayip para kazanırız" falan diyorlar. Bunlara da çok iş yapmadan çok para kazanmak cazip geliyor.

• Patatesler yağlı ve bayat gözüküyor
  • Son dönemde yediğim en kötü hamburger bu White Burger. Moda şubesinde yemiştim ama fark olduğunu sanmıyorum pek.

Bir defa ipince bir et var ve onu da doğru düzgün pişirmiyorlar. 100 gram ince bir etin için o kadar pembe kalmamalı. İkincisi zaten 100 gram köftenin olduğu bir hamburger o kadar garnitüre boğulmamalı. Kocaman bir istiridye mantarı, ağır bir eski kaşar, muhtemelen trüf yağı içeren bir white sos.

Sadece patatesleri güzeldi.

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt

Hocam burger'ci açmak kolay bu adam genç bir adam. Öncelikle güzel bir yerde kaliteli bir restoran açmak için erken, ilk önce bu işte büyüyüp sermaye yapacaktır. 10 sene sonra belki diceksin ki ulan adam 10 sene önce hamburgerci açtı şimdi bilmem nerede çok kaliteli restoranları var vs...

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

çok iyi bi yanıt olmuş hocam

• Zam geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.