Şimdi Ara

whatsapp iCloud backup almaz oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eskiden sorun yoktu arkadaşlar. icloud'a yükleniyordu whatsapp yedeğim. şimdi ise yüklenmiyor. dns değiştirdim, 3g ile denedim yine olmadı. sürekli resimdeki ekran gibi duruyor. nasıl düzelir bu problem?

whatsapp iCloud backup almaz oldu

• güncel.
  • Ayni sorun bende de var, cozumu bulursan paylasirsan, mukemmel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpodda whatspad ıle whatsapp yukledıgımde bendede olmuştu takipteyim

• Bende takipdeyim, bende de böyle sorun var
  • ben whatsapp'ı sildim tekrar yükledim. otomatik yedek kapalı duruma gelmiş, az önce onu açtım yedeklemeyi tekrar denedim şu anda icloud'a yedek alıyor. siz de whatsapp'ı silip tekrar yüklemeyi deneyin arkadaşlar, çözülebilir.
  • Eğer icloud hesabınızı ios8 beta yada yosemite beta aracılığı ile icloud drive'a yükselttiyseniz sistem geriye dönük uyumlu olmadığından, yedek almayı durduruyor maalesef..

Eğer yükseltmediyseniz programı silip yeniden kurmak iş görecektir muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yedekleri nasıl kullanıyorsunuz? iPhone 6'ya geçersem tüm whatsapp yazışmalarımı fotoğraflar dahil yeni cihaza aktarmam nasıl mümkün olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

Bu yedekleri nasıl kullanıyorsunuz? iPhone 6'ya geçersem tüm whatsapp yazışmalarımı fotoğraflar dahil yeni cihaza aktarmam nasıl mümkün olacak?

iCloud ya da itunes'a yedeğini aldıktan sonra yeni cihaz alırsan. nereye yedeklediysen orda restore edince programa giriyorsun. o zaman yüklemeyi isteyip, istemediğini soruyor. yükle deyince herşeyi kendi yüklüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

Bu yedekleri nasıl kullanıyorsunuz? iPhone 6'ya geçersem tüm whatsapp yazışmalarımı fotoğraflar dahil yeni cihaza aktarmam nasıl mümkün olacak?

İnternet ortamına yedeklenen yedek dosyasının iPhone'un modeliyle ne gibi bir ilgisi olabilir? Zaten internete yedek almanın ve iCloud'un mantığı da bu. Her yerde dosyalarınızı güncel tutmaktır, yeni bir cihaza geçtiğinizde kaldığınız yerden devam etmektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 11 Aralık 2014; 2:38:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.