Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte bunun için geldi yasak millet bi yerlerinden uydurup yazıyor bişeyler bizde inanıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende whatsappa görüntülü konuşma gelecek diye sürekli güncelleme takip ediyordum. Şimdi komple yasak olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Beyler Ankara-Altındağ da üst üste patlama sesleri geliyor diye yazmışlar twitterda. Bilgi kirliliği de fazla tabi ama yine de sormak istiyorum, bu konu hakkında duyan bilen var mı?

Benim düşüncem Rusya + Türkiye Suriye ve Irak a girecek açık açık. Natodan çıkacak daha doğrusu atılacak.

Bir HDP için bu engeller fazla.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201611041025656905-turkiye-askeri-sevkiyat/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 5 Kasım 2016; 2:54:11 >

• VPN MPN hak getire adamlar bütün Uydunet kullanıcıların tariflerini 1Mbit'e sabitlediler.

Ulen bir tane ak çomar çıkıp savunmasın bu işi dalarım.
  • Taktik değiştirdiler kapatmak tepki alıyor diye bilerek yavaşlatıyorlar şuan çok çok geç açılıyor sosyal medya ortamları.
  • tek tek kapatmayla hiç uğraşmaya gerek yok. Komple yurt dışına çıkışların fişini çeksinler onlarda kurtulsun halkta. Artık intra net gibi kullanılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa gazeteleri türkiyede iç savaş çıktı diye yazıyomuş dalgaya çevirmeyin diyarbakır çok karşık şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouMakeMe_ -- 5 Kasım 2016; 1:18:58 >
  • Sabahtan beri 1mbit internet kullanıyorum böyle saçmalık mı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube da 4K belgesel izliyorum su an :)
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Mobil internette aynı omurga üstünde değilmi kardeşim. ne farkediyor.
  • 2023 hedefinde ne olacak acaba ya taş devrinin de modası geçti.

Şu 14 yılda bir arpa boy alamadık berbat bir halde ülke ve bunu destekleyen ..... ''diyelim siz kafanıza göre doldurun'' var.

İyi ki yaş ilerledi 20'lerin de bile olmayan gençlerin hali daha berbat iş arar iken tonla suriye'li ile uğraşmak var, çocuk yapsanız kız olursa sıçtınız ülke sapık kaynıyor, erkek olsa askere gidecek ölme ihtimali %50 acayip bir ülkeyiz.
  • Hepsini geçtim sözde teknoloji sitesinde bile bu yasağı savunanlar var ya, bu adamlar ülkenin bekası için "bend over" dense yaparlar o derece verici arkadaşlar.
  • mulina kullanıcısına yanıt
    Bende biliyorum ama iste onu engelleyene soyle.
    Mobil baglanti engellenmis ama adsl acikti. Cevremdekilerdede durum ayniydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

2023 hedefinde ne olacak acaba ya taş devrinin de modası geçti.

Şu 14 yılda bir arpa boy alamadık berbat bir halde ülke ve bunu destekleyen ..... ''diyelim siz kafanıza göre doldurun'' var.

İyi ki yaş ilerledi 20'lerin de bile olmayan gençlerin hali daha berbat iş arar iken tonla suriye'li ile uğraşmak var, çocuk yapsanız kız olursa sıçtınız ülke sapık kaynıyor, erkek olsa askere gidecek ölme ihtimali %50 acayip bir ülkeyiz.

Aynen hocam hala destekleyen ... kılları var. Allah sonumuzu hayır etsin.

• Ne hallere düşüyoruz ya bu engelin bütün bir gün boyunca sürmesi hayra alamet değil

• Beyler bunun sonu artık sokağa çıkacaz napalım. Açık ve net en ufak bir hareket olsun bunlara karşı yürüyüş vs. canımı ortaya koyar yürürüm. Nasıl ki darbe gecesi çıktım yürüdüm bu seferde bu yasağa karşı yürürüz. Can bedava, bedava yav niye kullanmayalım ki ?
  • yakında yasağı duyurdukları yazıyıda engelleyecekler :)
  • Hocam devam ediyor mu hala bende çok yavaş Facebook instagram vb..

• internette herhangi bir problem yok

sadece terörizme destek veren ve iş birliği yapmayan siteler engelli

işte daha yeni test yaptım yer mersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 5 Kasım 2016; 1:59:7 >

• Yıllar sonra dailymotion a girdim video izlemek için. O da sonradan gitti

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.