Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyber ghostu indirin hen en hizlisi hemde reklam olayi yok her banladiklarinda acariz artik yapacak bisi yok.
    Ben cin gibi vpn yi banlamalarinindan korkuyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wİ-Fİ'sen sosyal medya girişi yapamıyorum mobil veride sorun yok aynı sorunu yaşayan var mı bana mı özel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatciftci2008

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Whatsapp arada bir çalışıyor, burda da sürekli zaman aşımı hatası geliyor. O şerefsizlerin toplanmasını istemiyorlarsa bir zahmet meclise kadar sokup sonra mızıkçılık yapıp gözaltına almalarla felan uğraşmasalardı. Yeni mi belli oldu bunların terörist olduğu, illa ohal mi lazımdı?
    Gitsinler hem hdpye oy veren bölgelerin internetini kessinler milletin ağzına etmekten başka bir şey bildikleri yok.

ben güneydoğuda yaşan biriyim (adıyaman). bu olayların en ağır tecrübelerini malesef büyük şehirlerde bombaların patlamasına şahit olan insanlar kadar bizler de yaşıyoruz, tedirginiz. çok şükür yaşadığım şehirde terörist şerefsizler barınamıyor. ama etrafımız ateş çemberi neredeyse. hdp ye oy veren bölgeler derken ülkemizin genelinde her yerde oy veren var zaten. ankara ve istanbulda buralardan daha çok vardır belki de.
    diyarbakır belediye başkanı kışanak alındığınada 36 saat internetsizdik. bakın kısıtlama demiyorum internet kökten yoktu. o kadar alışmışız ki online hayata; o 36 saat korku ve endişe ile geçti. acaba şimdi ne oluyor ülkede diye kavrulduk.
    ve zaten kısıtlama geldikten sonra sabah 8de diyarbakırda bomba patladı. pek de işe yaramamış görünüyor. 1-2 saatte hemen planlanmış bir patlama belli ki.
    sizin demenize gelirsek bu olaylar çözülecekse ben burada güneydoğuda -kurunun yanında yanan yaş olarak- 1 ay internetsiz kalmaya razıyım
    üzüldüğüm nokta şu: Her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Bu adamlar yaptıkları bütün pisliklere zaten yaşları da çekiyor, biz de siz de aynıyız zaten.
    Ortalığın anasını ağlattılar iyice, günden güne daha kötü oluyor dediğiniz gibi, ne olacak acaba sonumuz...

Saatler sonra farkettim kullanıcı adını Fırat abi.
    İsim soyisim, yaşanılan yer, meslek(ziraat), profildeki araç(beyaz pasat olmalı 06 plaka), kardeşinin de adı Yiğit ise tamamdır:)
    Yanlış mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 4 Kasım 2016; 23:50:27 >

• YETER ARTIK BE YETER YA BİR DE ÇIKIP BUGÜN GEÇİCİ GÜVENLİK ÖNLEMİ FLN DİYOR ÜLKENİN İNTERNETİNİ KESEREK NEYİN ÖNLEMİNİ ALIYORSUNUZ.
  • Mobil veride sorun yok ama bende de Wifi üzerinden bağlandığımda WhatsApp çalışmıyor.

• facebook twivtter youtube ve daha bir çok sosyal medya engellense 90lara geri dönsek ne güzel günlerdi o günler

• yakında sadece istedikleri televizyonları izleyip...istedikleri sitelere girebileceksiniz...

devam edin.....
  • vpnler kapatıldı BİTTİK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erkendenyatıp uyuyalim bari

• Muz Cumhuriyeti'nde sıradan bir gün daha ...
  • Bu ak zihniyetler neyin kafasını yaşıyor...

• Çok başarılı bir önlem olduğunu düşünüyorum ve bu konuda sonuna kadar Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini destekliyorum. Bu tür önlemler alınmasa 6-7 Ekim olayları veya Gezi Parkı olayları gibi yeni olayların içerisinde masum insanların zarar görmesi engellenemez ve engellenemedi de. Ama bu tür basit önlemler sayesinde tehlike büyümeden engellenebiliyor.

• UYDUNET 1 MBPS E DÜŞÜRMÜŞ
  • Aşırı derecede bir yavaşlık var.
  • Opera vpn yükleyin ben zart diye giriyom

• unflattering U kullanıcısına yanıt
    21.yüzyıl bilişim çağında firmaların en temel gereksinimi interneti kısıtlamak sizce mantıklı bir çözüm mü devlet teröristleri bulamayacak kadar aciz mi hani nerde çok büyüktük hani dünya liderimiz vardı anca kandırıldık deyin siz.Bu arada yazılımcıyım ve bankalar devlet daireleri özel firmalar çoğu vpn üstünden işlerini hallediyor btk vpnleri de yasaklamaya başladı bilginiz olsun işlerinizi halledememeye başladığınızda söylersiniz.Ayrıca firmaların yaşadığı zararları devlet karşılayacak mı yada kurdaki 1 kuruş artmanın piyasaya zararı olan 17 trilyonu hangisini devlet karşılıcak hiç birini sonuca gelirsek batan firmalara bakarsanız türkiye tarihindeki en büyük zararı görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhh1903 -- 5 Kasım 2016; 0:24:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Çok başarılı bir önlem olduğunu düşünüyorum ve bu konuda sonuna kadar Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini destekliyorum. Bu tür önlemler alınmasa 6-7 Ekim olayları veya Gezi Parkı olayları gibi yeni olayların içerisinde masum insanların zarar görmesi engellenemez ve engellenemedi de. Ama bu tür basit önlemler sayesinde tehlike büyümeden engellenebiliyor.

Ya bırak. Senin gibilere göre masum insan yok. Bir sizler sütten çıkmış ak kaşıksınız.

• Dizi sitelerin de videoları da yüklemiyor kötü oldu bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

facebook twivtter youtube ve daha bir çok sosyal medya engellense 90lara geri dönsek ne güzel günlerdi o günler

sen dönebilirsin biz almayalım
  • Beyler Ankara-Altındağ da üst üste patlama sesleri geliyor diye yazmışlar twitterda. Bilgi kirliliği de fazla tabi ama yine de sormak istiyorum, bu konu hakkında duyan bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.