Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PoWeRLoGY

VPN MPN hak getire adamlar bütün Uydunet kullanıcıların tariflerini 1Mbit'e sabitlediler.

Ulen bir tane ak çomar çıkıp savunmasın bu işi dalarım.

Hocam maffettiler ya interneti bide bugun nac vardı izleyemedim kendimi 1999 da 56k ile baglaniyor gibi hissettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan mobil veri açık ve youtube sorunsuz. Wifi açınca bağlanmıyor. İlginç.

Edit: Whatsap yine aynı şekil. Mobil veri sorunsuz. Wifi bağlanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 5 Kasım 2016; 2:12:37 >
  • Popüler VPN servislerini de engellemeye başlayacaklar ondan sonra internet şapa oturacak.
    Ülkede her olay olduğunda yasaklarla uğraşmak zorundamıyız? Bizim kaderimiz mi bu?
    Demirtaş umrumda bile değil terör desteği açıktı, onu oraya getiren parti de belli. Ama vatandaş neden internet konusunda mağdur ediliyor?
    Hani demokratik özgür ülkeydik, buranın kuzey kore, iran, çin gibi ülkelerden ne farkı kaldı? İnsanların görüşlerini paylaşmasından
    neden bu kadar korkuluyor?
    http://www.hurriyet.com.tr/vpn-servisleri-kapaniyor-mu-40268913

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 5 Kasım 2016; 2:19:0 >
  • Twitterın yasaklandığını twitterdan öğrendim

• Teknoloji çağında 24 saatten fazladır tüm sosyal mecralar kapatılmış, olan internet hızımızı da düşürmüş adamlar. Kafaya bakar mısın yahu. Hdplileri tutuklicam diye interneti kapatmak nedir ya. Belki adam internetten para kazanıyor, belki önemli bir şey bakması lazım. Yok abi ülkenin her kesiminde cahillik kaynıyor.

• tuago T kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık kardeşim..

• Euro uçmuş sabaha kadar 4 lirayı bulursa şaşırmam.

Nasıl bir ülke ama belliydi ki zaten Amerika tüm vatandaşlarına ayrılın demişti iki gün önce.

Planlı bir şey.

İnternet kesilmeseydi şayet tam bekledikleri sahne ortaya çıkardı.

Almanya'dayım ve buradaki teröristler orada millet sokaklara insin diye feci şekilde sosyal medyayı kullaniyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tuago

quote:

Orijinalden alıntı: uniquebison

hepsi başkan olamadığı için! Oslo 2009 - Haziran seçimleri 2015 e kadar hiç bir şehit haberi yapılamıyordu. Bombalar patlatıldığında da internet blok yiyiordu! hepsi başkan olmak içindi!

seçime getir tayyip başkanlık sistemini ! referanduma koy!!!

O esnada selo barış ve kardeşlik için gece gündüz çalışıyordu, partisi şehirlere oyuncak stoğu yapıyordu... Avrupalara gidip Türkiyeyi ne kadar sevdiklerin anlatıyorlardı(!)

Bi defolun gidin bi zahmet...

Oyuncaklari depolamalarina izin veren, valilerine oyuncak depolayanlara dokundurtmayin diye emir verenler icin de bir cift sozun var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Euro uçmuş sabaha kadar 4 lirayı bulursa şaşırmam.

Nasıl bir ülke ama belliydi ki zaten Amerika tüm vatandaşlarına ayrılın demişti iki gün önce.

Planlı bir şey.

Almanya'dayım ve buradaki teröristler orada millet sokaklara insin diye feci şekilde sosyal medyayı kullaniyorlar...

Piyasalar kapali nasil 4 olucak

Bug yakaladim mesajda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Euro uçmuş sabaha kadar 4 lirayı bulursa şaşırmam.

Planlı bir şey.

Piyasalar kapali nasil 4 olucak

Bug yakaladim mesajda

Ekran görüntüsü yeterli olur mu?

Son 5 dakika

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

internette herhangi bir problem yok

sadece terörizme destek veren ve iş birliği yapmayan siteler engelli

işte daha yeni test yaptım yer mersin

YouTube ,whatsapp terörizme destek mi veriyor simdi

• Şu halimize bak yazıklar olsun ya. Sansürü geçtim 25mbit hızımız bilerek 1mbit'e düşürülüyor upload'a bakın hele. Mobilde ise interneti kullanmak imkansız gibi bir şey.TTmobil sağolsun 4.5G simgesi süs niyetine duruyor yukarıda.

Yahu ben sade vatandaşım arkadaş, beni niye cezalandırıyorsun? Can sıkıntısından N11'e bakayım dedim fotolar bile yüklenmiyor. Kendimi 56k döneminde hissettim vallahi.

• Bircok kisi baskanliga oynamis diyor ama benim anlamadim su, bu adam zaten %52 oyla mi ne hukumete geldi. Yani baskanligi da koysa gecirir rahatca ki mhp bile cogu yerde destekliyor tayyip'i . bu yuDen dolayi sirf baskanlik icin yapildigini dusunmuyorum. He baskanliga yarar mi yarayabilir tabi ki ama sirf buyuzddn yapmamislardir.

• Beyler lütfen cevaplar mısınız? Hala herkeste durum aynı mı yoksa düzelen var mı? Ben hala ne pc den nede telefondan youtube video izleyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler lütfen cevaplar mısınız? Hala herkeste durum aynı mı yoksa düzelen var mı? Ben hala ne pc den nede telefondan youtube video izleyemiyorum

Youtube'da düşük kalitede sanırım 144-360p arasında izleyebiliyorum şu an Türk Telekom İnternet ile mobille denemedim.

Bu arada VPN'leri kapatacaklarsa mantıklı olmuş yaptıkları yasak yoksa millet VPN'den engel yokmuş gibi takılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 5 Kasım 2016; 4:41:30 >
  • 1 hafta kapalı kalsın nevar

dün 56k ile baglanıyordun modemin yoktu .. cep telefonunuz bile yoktu ..

sanki telefon internetle doğdu

sanki su yemek gıda --> internet

ağlayıp duruyonuz çocuk gibi emzik isteyen ...
  • Bende herhangi bir sıkıntı olmadı, hatta yasakla ilgili en başından beri bir sorun yaşamadım sizden görüyorum yasaklandığını.. Unuttular mı ne yaptılar bizim interneti kesmeyi :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.