Şimdi Ara

Whatsapp Araması Geldiğinde telefonum çalmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (15 Mobil) - 1 Masaüstü15 Mobil
5
Cevap
0
Favori
22.959
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Ios Oyun ve Uygulamalar >> Uygulamalar >> Whatsapp Araması Geldiğinde telefonum çalmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25 Mesaj
    İyi aksamlar herkese. İphone 6 plus kullanıyorum ama biri beni whatsapp araması ile aradığında telefonum çalmıyor. Tüm bildirimleri açtım sildim bir daha yukledim olmuyor. Yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

whatsappa girdiğinde ayarlar bölümünden bildirimlere bakabilirmisin, whatsappın içindeki ayarlardan bahsediyorum. eğer herşeyi yapmışsan kardeşim en iyi çözüm;

Ayarlar/genel//sıfırla/tüm ayarları sıfırla.

hiçbir verini yada dosyanı kaybetmezsin sadece ayarlar sıfırlanır. sonra telefon açıldıktan sonra whatsappa girdiğinde 'whatsapp' size bildirim göndermek istiyor' vs bi uyarı gelmesi lazım. kabul ederek sorunu çözebilirsin.
    |
    |
    ibosab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!
  • Er
    5 Mesaj
    Sorun bende de var telefon sesi kısık çalıyor napmam lazım ? Ama telefonun sesi full açık

|
    |
    |
    |

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.