Şimdi Ara

WhatsApp 2016 sonu itibariyle BlackBerry ve Nokia'yı desteklemeyecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
4.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 4 Mayıs 2020; 21:53:16 >
  • "watsapp ne ya" diyenler de çoluk çocuk sanırım.
    Watsapp dışındakiler saçma sapan uygulamalar ancak çoluk çocuk kullanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp çok değişti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

dünya nüfusu 7.4 milyar küsür . 42 milyar kişi nasıl oluyor? yanlış olmasın sayılar nereden baktınız?

kaynağı bulamadım,ifade hatası yapmış olabilirim.şimdi günlük mesaj sayısını aratınca whatsapp 42 milyar, telegram 15milyar

kullanıcı sayıları ise whatsapp 1milyar, telegram 100milyon

kaynak:
    http://expandedramblings.com/index.php/whatsapp-statistics/
    http://expandedramblings.com/index.php/telegram-stats/

• Ben mi haberi yanlış oluyorum. Destek vermeyi bırakacağını söylüyor. Yani yenilikler gelmeyecek ama mevcut sürümler kullanılmaya devam edilebilir...
  • Symbianist S kullanıcısına yanıt
    603 var bende de bir köşede duruyordu açtım iki kurcaladım gerçekten eskiler bir ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Kaktüs -- 22 Eylül 2016; 23:45:06 >
  • Abi Blackberry'den desteği çekmesi çok manasız.

• Windowsçular açısından bu haber 7 için geçerli.. Piyasada ise 8.1 ve 10wp modelleri var..

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ben mi haberi yanlış oluyorum. Destek vermeyi bırakacağını söylüyor. Yani yenilikler gelmeyecek ama mevcut sürümler kullanılmaya devam edilebilir...

Destek tamamen biticek. serverlari kapatikcaklar bir nevi. mesajlasma olmayacak malesef. keske dediginiz gibi olsa. guncelleme falan istemem 5800 da calismaya devam etse yeter :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Server ı niye kapatsın? Her cihaz için ayrı server açmıyorlar... Uygulama kullanılmaya devam edilir büyük ihtimalle. Sadece yeni sürüm geliştirilmez.
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Birebir bloglarindan kopyaliyorum ne anlarsanz artik

https://blog.whatsapp.com/10000617/Mobil-cihazlarda-WhatsApp-desteği

Bu bizim için zor bir karardı, ama insanlara WhatsApp kullanarak arkadaşlarıyla, aileleriyle ve sevdikleriyle daha iyi şekillerde iletişimde kalmalarını sağlamak için doğru karardı. Eğer bu karardan etkilenen bir mobil cihaz kullanıyorsanız, WhatsApp'ı kullanmaya devam etmek için 2016 bitmeden yeni bir Android, iPhone veya Windows Phone'a geçmenizi tavsiye ederiz.

26 Şubat 2016

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Telegram dururken bunu kullanan kaldi mi yav

kullanan kaldı mı???kardeş kafan mı güzel?
    telegram dediğini şu ana kadar çevremde kimsede görmedim.hadi benim görmemem önemli değil.sayılara bakınca günde 15milyon aktif kullanıcısı varken whatsapp'ta bu sayı 42 milyar.yani arada 3000 misli fark var.

o kadar insan oldu mu dünyada yahu? ayakta uyuyoruz desene, hiçbişeyden haberimiz yok.

hahhahhahahahhahahhhahhahaha iyi güldüm şuna

• Elleri değmişken windows phone 8.1 desteğini de kesmeli bence whatsapp. Minimum 14393 gerektirmeli whatsapp kullanımında. Windows 10 mobile'da gerçekten büyük bir gelişme sergiledi whatsapp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Ah birde arayuzu Windows 10a gore uyarlayıp yayınlasa tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Elleri değmişken windows phone 8.1 desteğini de kesmeli bence whatsapp. Minimum 14393 gerektirmeli whatsapp kullanımında. Windows 10 mobile'da gerçekten büyük bir gelişme sergiledi whatsapp.

Oldu canım. Platformun %78i 8.1 kullanıyor neyin kafası bu. Windows 10da gelişme gösteri dediğin Whatsapp'ın temeli 8.0a dayanıyor ve uygulama 8.1 için geliştiriliyor bil istedim.

• NOKİA E6 Symbian WATSAPP 30.06.2017 tarihinden sonra desteklenmeyeği uyarısı verildi sürekli.Ama hala çalışıyor.Ne zaman kapanıcak ????

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

NOKİA E6 Symbian WATSAPP 30.06.2017 tarihinden sonra desteklenmeyeği uyarısı verildi sürekli.Ama hala çalışıyor.Ne zaman kapanıcak ????

Kapanmayacak. Güncellenmeyecek. Uygulama çalışmayana kadar kullanacaksınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbi he benim arkadaşta da nokia var hala kapanmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 17 Temmuz 2017; 0:2:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Android 2.2 üzerine kurulu rom kullanıyorum madem öyle bizde yeni rom buluruz tek kullandığım uygulama whatsapp zaten, kapitalizm bana yeni telefon aldıramassın ben bitti demeden bitmez

Değiştirdin mi hocam telefonu?

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Ben değiştirdim, anneme verdim o hala kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.