Şimdi Ara

WhatsApp 2016 sonu itibariyle BlackBerry ve Nokia'yı desteklemeyecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
4.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Android 2.2 üzerine kurulu rom kullanıyorum madem öyle bizde yeni rom buluruz tek kullandığım uygulama whatsapp zaten, kapitalizm bana yeni telefon aldıramassın ben bitti demeden bitmez

öhh
  • nokia symbian s60 ile çalışan noki c6 dün whatsapı çalıştırmaz oldu. c6 için custom rom kurup tekrar whatsapı çalıştırma imkanı var mı. oneplus 5 gelene kadar whatsapa girebilseydim iyiydi
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    maşallah dediğin 2 gün yaşamadı kardeşim :) 18 temmuzda nokialar whatsapp açmaz oldu en azından benim c6 2 gündür açmıyor tekrar bakarmısın acaba arkadaşınınki açıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

maşallah dediğin 2 gün yaşamadı kardeşim :) 18 temmuzda nokialar whatsapp açmaz oldu en azından benim c6 2 gündür açmıyor tekrar bakarmısın acaba arkadaşınınki açıyor mu

yok harbi nazar değdi onun da gitti
  • VETERINARY kullanıcısına yanıt
    Kapitalizme yenilmiş bir yiğit daha :( , saygıyla anıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://faq.whatsapp.com/tr/bb/26000006/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar BlackBerry Passport'ta kullanma şansımız yok mu artık WhatsApp'ı hiçbir şekilde?
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    apk kurarak kullanılabiliyormuş
    10dk araştırınca bu sonuca vardım
  • Lumia 820'de Whatsapp gitti. Var mı çözümü olan arkadaşlar. Güncelle diyor ama güncelleyemiyorum. Bu yüzden yeni telefon almak da istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Lumia 820'de Whatsapp gitti. Var mı çözümü olan arkadaşlar. Güncelle diyor ama güncelleyemiyorum. Bu yüzden yeni telefon almak da istemiyorum.

eski wp cihazıma baktım sorunsuz güncelledi, sizin büyük ihtimalle buga girmiştir, uygulamayı silip yeniden indirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Lumia 820'de Whatsapp gitti. Var mı çözümü olan arkadaşlar. Güncelle diyor ama güncelleyemiyorum. Bu yüzden yeni telefon almak da istemiyorum.

eski wp cihazıma baktım sorunsuz güncelledi, sizin büyük ihtimalle buga girmiştir, uygulamayı silip yeniden indirin

Dediğini yaptım ancak bu sefer de mağazaya girip yüklemeye kalktığımda "beklemede" demeye başladı.
    Whatsapp'ı indiremiyorum.
    Telefonu yeniden mi kursam acaba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Dediğini yaptım ancak bu sefer de mağazaya girip yüklemeye kalktığımda "beklemede" demeye başladı.
    Whatsapp'ı indiremiyorum.
    Telefonu yeniden mi kursam acaba.

sorunu çözdünüz mü ? ben de güncelle dedim ama 80070020 hatası veriyor güncellemiyor..giremiyorum uygulamaya.

• çÖZDÜM VE TELEFONU HALEN KULLANIYORUM AMA şnan nasıl çözdüm hatırlamıyorum.
    Galiba ayarlarımı senkronize et seçeneği et kısmından bişeyler yapmıştım.
  • Tekrar tuşlu telefonlara destek verecekmiş diyolla WhatsApp için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    eski modellere değilde yeni çıkan linux tabanlı bir sistem varmış ona destek verebilirmiş. zamanla göreceğiz artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.