Şimdi Ara

WHAT'S MY NAME ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Muhammed Ali’nin gerçek ismi Cassius Marcellus Clay’dir. Ancak Ali Müslüman olduktan sonra kendisinin Muhammed Ali ismiyle çağrılmasını istemiş, köle soyadı olan Clay’i reddettiğini açıklamıştır. Kendisine ısrarla dalga geçmek için Clay diyen rakibine ringte patakalrken şöyle bağırıyordu;What’s my name? Uncle Tom! What’s
    my name?!!!
    sadece paylaşmak istedim.

http://www.yo-utube.com/watch?v=6DefCmUsCPs

• Adını rakibinin beynine kazımış
  • Boksla amatör olarak ilgilenen biri olarak bunu izlemek büyük bir keyifti.
    Muhammed Ali çok tatlı konuşuyor bu arada :)
    Fakat şöyle birşey var, dövüş müsabakaları ile ilgilenenler bilir, müsabaka öncesi düzenlenen bu tip karşılaşmalarda mutlaka olay çıkar, daha çok kişi tarafından izlenmesini sağlamak için özellikle bir arıza çıkartılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: castorpollux

Boksla amatör olarak ilgilenen biri olarak bunu izlemek büyük bir keyifti.
    Muhammed Ali çok tatlı konuşuyor bu arada :)
    Fakat şöyle birşey var, dövüş müsabakaları ile ilgilenenler bilir, müsabaka öncesi düzenlenen bu tip karşılaşmalarda mutlaka olay çıkar, daha çok kişi tarafından izlenmesini sağlamak için özellikle bir arıza çıkartılır.

çocukken bende boks yapmak istedim ama annem engel oldu. yaş 24 geçmi kaldık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester

çocukken bende boks yapmak istedim ama annem engel oldu. yaş 24 geçmi kaldık?

Bildiğim kadarıyla bu sporlara erken yaşta başlamak lazım, hem fiziksel sebepler, hem de dayak yenile yenile öğrenildiği için bu yaştan sonra öğrenmeye çalışırken bir araba sopa yemek koyar adama
  • Her ne kadar izlemek zevk verse de spor diyemiyorum maalesef. Eğer olimpiyatlardaki gibi amatör boks yapacaksanız gayet eğlenceli. Ama bu şekilde ağzımı burnumu dağıtmak aklımın ucundan bile geçmez.
  • Müsabakalara çıkmadığınız sürece hiçbir sorun olmaz. 24 geç kalmak için bile çok erken aslında.
    Kondüsyon yönünden harika, günde 2 saat ağırlık çalıştığımız zamanlar, oynaya-zıplaya salondan çıkarken, 2dk boks idmanın, adamı duman ettiğini görünce, aslında hiç spor yapmamışım diye düşünmeye başlıyorsunuz.
    Amatör konusunda arkadaşa katılıyorum.
  • Boks biraz yetenek işi bence.Gerisi kondüsyon meselesi.Ben nedense Kick Box'a daha çok meraklıyım.Lise yıllarında tekvandoya gitmiştim ama müsabakada aldığım bi darbeyle kaburgam incinmişti! daha sonra bıraktım.Bu aralar maç yapmak harici spor dalı arıyorum bakalım bulabilecekmiyim.:)

bu arada Muhammed Ali yapmış yapacağını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.