Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bernard da çıktı.Kim kimdir belli değil,bu tempoyla rahat 6-7 sezon olur.

Keşke westworld'den hiç çıkmasalardı.

• Bölümler efsane 4. Sezon kalite ilerliyor ilk 2 sezon ayarında. 3de çok iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçüncü bölüm de iyiydi. Bernard'ı gördük.

• S4B3

Bu bölüm farklı ve güzeldi. Yinede hala 1 ve 2.nci sezondan çok sönük, 3.ncü sezondan daha iyi ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x3

İyi ama iyi olduğu kadar ilginç de bir bölümdü.

• 4*4 iyice beyin yaktılar.Muhtemelen lastik gibi uzatacaklar,sezon sonu bu diziyle vedalaşacam.

Robot robota karşı oldu.İyi robot kötü robot...

• Bu bölüm baya kafa karıştırdı. Bir şekilde şaşırtmayı başarıyorlar.

• S4B4

Dizi kendini toparladı. 3.ncü sezondan 'çok' daha iyi bir durumda şuan.

• Yeni sezon Bölümler efsane izleyin 👍👍

• Bilen cevaplarsa sevinirim bu zenci hale ablamız sentetik lerden hangisi oluyor gerçekte ben çözemedim ?

• Bugün dört bölümü nefessiz izledim peş peşe. Bayağı iyi olmuş bu ya, üçüncü sezondan fersah fersah ötede. Aklında soru işareti olan varsa izlesin bence.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Yorum iyi oldu. Bolluk varken bunu bekletmeye almıştım. Umarım kalan bölümler daha da iyi olur diyeyim. Toplu izlerim.

• 5. Bölüm 10 üzeri 8 👌👌 kalite geri döndü.

• Üstüne koyarak devam ediyor dizi.

• S4B5

Durağan ve kafa karıştırıcı bu bölüm.

• 4x4 ve 4x5

Muhteşem iki bölümdü. Güzel cevaplar verdiler, gizem havası dağıldı, eğer bu çizgisini korursa sezon olarak başa oynar.

• Her şey nasıl da tersine döndü ama.Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi 

Canavar gibi sezon. Eleştirmenlere verdikleri bölümler ilk dördüymüş ve fragmanda kullanılan sahneler de ilk dört bölümden alınmaymış hep. Yani kalan bölümlerde güzel sürprizler olacak gibi görünüyor. Zaten beşin de üzerine koya koya giderse ilk sezonu da aşacak neredeyse diyeceğim de dilimi ısırıyorum şimdilik.

• muaz1984 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Hale, orijinal Dolores'in kopyalarından biri, hatta Bernard da öyle sanırım.
  • şimdi...

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Dolores (Hale) vs Dolores'i mi izliyoruz biz?Bu full robot şehrin amacı ne? Hale ne planlıyor anlayamadım. Hiç insan kalmamış ki şehirde. Çölden gelen ve aykırıyı alanların dışında şuana kadar insan yoktu şehirde. Böyle bir şehirde tanrıcılık oynarsan ne oynamasan ne. Westworld ile alakası yok buranın yani robot, insan karışımı yok. Hale (Dolores) kendine bir imparatorluk kurmuş. Sanırım birde insan olan Man in the Black'i hapis tutuyordu ama robotu salacak galiba onu da.
    EDIT: Ayrıca dünyada inan popülasyonun baya azaldığını mı anlamamız gerekiyor artık çölde falan yaşayacak duruma geldiklerine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 28 Temmuz 2022; 0:53:17 >
  • İntikam alıyor zalım.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.