Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragman çok güzel ama ikinci sezonu izledim mi yarım mı bıraktım onu bile hatırlamıyorum en son askere gitme hazırlığı yapıyordum dizi yayındayken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziden ötürü bilgisayar mühendisliği okumaya karar verdim.
  • Aaron Paul da iyi duruyor.

Dizi ayrı efsane müzikleri ayrı efsane. Hans Zimmer ve Ramin Djawadi. Beethevon ile Mozart'ı göremedik ama bu adamları dinleyebildik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

15 MART'TA GELİYOR JENERİĞİNİ SEVDİĞİM
    Thandie Newton'a bir tek ben mi düşüyorum...
  • Fragmanı tekrar izledim de ne bu Transformers filmi mi?

İlk sezon fazlasıyla iyiydi ve bence güzel de bir yerde bitti, devamı gelmese de olurdu. İkinci sezonu o efsane, akıl almaz, muazzam dördüncü bölümü dışında pek hatırlamıyorum. Üçüncü sezon için de beklentim düşük. İzlerim ama öyle bir beklentiye girmeye, ayılıp bayılmaya da gerek yok gibi duruyor.
  • Diziye hayran olmam için tüm unsurlar bir arada ama aşırı komplike kurgusu, bazı bölümler hariç sürükleyicilikten uzak bir işleyişle bir türlü bayılamadım diziye.
    True detective ilk sezon, chernobyl, sharp objects gibi mini dizi olup aşırı yoğun bölümlerle çok daha iyi bir yapım olabilirdi zannımca.

• Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi
    Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi
    Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi

• İlk 2 sezonun kısa bir özetini IGN video olarak yayınlamış.

• Dizi güzel evet ama 2. Sezonda diziden sıkılmaya başladım. Bildiğin sıradan Amerikan dizilerine evriliyor. İlk sezondaki o ruh gittikçe kayboluyor. Ben tatmin olmamaya başladım. Sanki sırf Plot Twist yapma peşinde koşuyorlar gibi.

Ayrıca HBO hasta mısınız siz? Nudist misiniz? Neden bütün dizilerinizde sürekli çıplaklık var.

• anthony hopkins 3.sezon'da olucak mı? arkadaşlar.
  • Bu sezon 8 bölüm olacakmış. Ben 10 bölüm olur diye düşünüyordum. Ayrıca dizi 4. sezonda bitebilir deniyor. Dizinin yapımcıları Amazon ile çalışmak istiyorlarmış. Daha cesur diziler yapmamıza izin verdikleri için deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Mart 2020; 18:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Bu sezon 8 bölüm olacakmış. Ben 10 bölüm olur diye düşünüyordum. Ayrıca dizi 4. sezonda bitebilir deniyor. Dizinin yapımcıları Amazon ile çalışmak istiyorlarmış. Daha cesur diziler yapmamıza izin verdikleri için deniyor.

HBO'dan daha cesur bir kanal var mı? Daha 2 mesaj üstte kanalın ne kadar nudist olduğundan şikayet edilmiş. HBO dizilerinde gözüken vücut sayısı ne Netflix'te ne Amazon'da ne da malum filmlerde var Westworld gibi bedenin araç olduğu bir dizide bu sayı daha da artıyor. Cesur olmaktan kasıt sadece cinsellik veya çıplaklık da değil uyuşturucu, alkol, şiddet, küfür konusunda da HBO yine önde. Cesaretten kasıt bazı insanlar için rahatsız edici gelen eşcinsel ilişkiyse, yıllar önce rakipleri ülke sınırlarını aşamamışken HBO dizilerinde bunlardan da bolca vardı. Görüntü değil fikirlerin cesaretiyse Michelangelo'nun Adem'in Yaratılışı tablosu gibi çok önemli yeri olan bir tablonun farklı şekilde yorumlanması gayet cesur bir hamleydi.

Dizinin yapımcılarına rahat fazla mı gelmiş anlamadım. Amazon dizilerini de kalitelerini de seviyorum onun dışında The Expanse'a sahip çıkması bile sevmem için yeter ama tarafsız bakınca HBO kadar iyi ve cesur değiller. Netflix-HBO farkı gibi arada fersah fersah fark yok umarım ileride daha da yakın bir seviyeye gelirler ama şu durumda bu açıklama bana mantıklı gelmedi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bana da ilginç geldi. Belki daha fazla para veriyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Mart 2020; 21:58:40 >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Euphoria'nın bir bölümünde 30 kere falan penis gösterildi, daha ne cesurluğu yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 sezonu yeniden izleyeceğim. Çoğu şeyi unuttum.
  • 3.sezon bu sabah başladı 2.sezonun özeti ve yeni jenerik ektedir.

• Uzun süren bekleyişlerin ardından yeni bölüm geldi sonunda be.
  • 2. sezon son bölümü seyrettim az önce (1:30 saat)

benim gibi çoğu şeyi unutanlara yeterli olacağını düşünüyorum son bölümün.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.