Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.022
Cevap
14
Favori
68.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakinda ogrenecegiz, gumruk olayini. Ama, bedava kargo olayi varsa, gumruge takilsa bile karlı olur.
  • aşağıya kopyaladığım sipariş aşamasında görüldüğü gibi hdmi kablo için standart shipping seçeneği olmasına rağmen wd için international kurier seçeneği aktif yani standart posta seçeneğini seçemiyoruz.
    bu durumda satıcı ile irtibata geçip normal posta ile göndermesini sağlayabilirsek hem kargo ücretini biraz düşürüp hemde olası gümrükte takılma ihtimalinden kurtarabiliriz.
    Tabi bu durumda ürün 15-20 günde elimize geçecektir.
    "evet ben bunu deneyeceğim"
    sonucu buraya yazarım.

SİPARİŞ SAYFASINDAKİ DURUM:

"Choose a shipping speed
    HDMI Cable 2M (6 Feet)

Standard Shipping (averages 10-20 business days)
    Choose a shipping speed
    Western Digital WD TV Live Streaming Media Player - WDBHG70000NBK-HESN

Priority International Courier (averages 2-4 days)"
    Sonuç: kargo dahil 124 usd yaklaşık 220 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkadım52 -- 1 Aralık 2011; 20:53:39 >

• Arkadaşlar, cihaz Gümrükten geçmiş ve şu an dağıtımda gözüküyor. Hafta sonunda incelerim herhalde.

Ekleme: Çarşamba öğlen sipariş verdim. Şu an cihaz geldi Süper bir hizmet. Akşama bakacağım artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 2 Aralık 2011; 14:56:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Arkadaşlar, cihaz Gümrükten geçmiş ve şu an dağıtımda gözüküyor. Hafta sonunda incelerim herhalde.

Ekleme: Çarşamba öğlen sipariş verdim. Şu an cihaz geldi Süper bir hizmet. Akşama bakacağım artık :)

sipariş için mesajını bekliyorum.
  • Cihazda bir kaç filme baktım. Daha önce WD HD Live kullandım. Kutu eski cihazdan cok daha hafif. İyi mı kötümü bilmiyorum. Kullanıcıya kalmış. İki adet güncellemeyi yaptım. İlk ekran olarak cok guzel. Arayüz olarak bir önceki HUB olan cihazın arayüzü kullanılmış ki, benim cok hoşuma gitti. Görüntü kalitesi olarak, önceki WD Live'den daha iyi olabilir ama fark olarak cok fazla bir şey beklememek gerekiyor. Wifi olması bence en büyük artısı. İzleyeceğiniz film isimleri duzgunse, direkt olarak internetten afiş ve bilgilerini indiriyor. İlk ekrandaki sıcaklık gostergergesini C olarak değiştirmeyi çözemedim. Belki Pal yapınca düzelir. (Reset düğmesini bulamamistim, cihazın altındaymış) Gelişmeye açık bir cihaz. Birde Torrent olayını çözsem super olacak:) şimdilik bu kadar. Sorunuz varsa cevaplarım.
  • kargo olayını merak ettim.
    hangi kargo ile teslim aldınız?
    bir de amazondanmı sipariş verdiniz?
    90 dolar görünüyor,kargo ile 120 olacak galiba.
    şu ürün için sipariş vermek üzereyim:
    http://www.amazon.com/gp/product/B005KOZNBW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

kargo olayını merak ettim.
    http://www.amazon.com/gp/product/B005KOZNBW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER

DHL ile geldi. Amazondan siparis verdim. 2 gunde geldi. Kargo ile birlikte 125 dolar tuttu. Bu arada HD seside destekliyor. Bir ara bunuda test edecegim.

• quote:

quote:

kargo olayını merak ettim.

DHL ile geldi. Amazondan siparis verdim. 2 gunde geldi. Kargo ile birlikte 125 dolar tuttu. Bu arada HD seside destekliyor. Bir ara bunuda test edecegim.

Gümrüğe takıldı mı parayı PAY-PAL ilemi transfer ettiniz?

• Gümrüğe takılmadı. Ancak her zaman takılmadan gelir mi garanti edemem. Ödemeyi, sanal kredi kartımdan yaptım.
  • takmış olduğunuz disk ağ üzerinden erişilebiliyormu?
    yani dlna özelliği varmı? bu cihaza takılı diski pc vb. aygıtlardan görüntüleyebiliyormusunuz?
  • Evet ağ üzerinden diske erişebiliyorsun. Wireless olarak içine dosya atabiliyorsun ama hızı o zaman çok yavaş ya da benim wireless ağda öyle...
  • ekran görüntülerini, menülerini, ağ üzerinden erişmesini, torrent menüsünün filan resimlerini koyma imkanınız var mı?
  • Ürün hepsiburada listelerine girmiş ama henüz gelmemiş fiyat havale ile 343 tl görünüyor.
    Satış başlayınca diğer mağazalarla beraber 300 civarına iner diye düşünüyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=bd85545&categoryId=112123
  • peki garanti için 100 lira fazla vermeye değermi?
    yoksa amazondanmı alsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagortagos

peki garanti için 100 lira fazla vermeye değermi?
    yoksa amazondanmı alsak?

Tercihe kalmış. Benim gibi beklemek istemeyen ve garanti için ekstra 100 TL vermek istemeyen Amazon'dan alır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zagortagos

peki garanti için 100 lira fazla vermeye değermi?
    yoksa amazondanmı alsak?

Tercihe kalmış. Benim gibi beklemek istemeyen ve garanti için ekstra 100 TL vermek istemeyen Amazon'dan alır.

binde bir olsa da herhangi bir sorunda yurtdışına göndermek masraflı uluslarası garanti olsa bile kargo masrafı var sonuçta.
    neyse biraz daha düşünelim.
  • Sorun çıksa yurtdışına götürmem. Zaten sorun çıkmayana kadar cihazın fiyatı düşeceğinden, yenisini alırız üzerine az daha koyup. Neyse, karar herkese göre değişir.
  • usa dan gelen bu ürün bizim prizlere uyumlumu acaba yoksa dönüştürücümü aalınması gerekiyor?
  • quote:

usa dan gelen bu ürün bizim prizlere uyumlumu acaba yoksa dönüştürücümü aalınması gerekiyor?

Dönüştürücü gerekiyor. Elektrikçilerde satılıyor. Ben Ebay'dan 3 tanesini 5 TL'ye almıştım zamanında.
  • Türkiye'de henüz satan mağaza yok galiba. Satan mağaza bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.