Şimdi Ara

Western Digital Teknik Servisi Kim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
38.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Western Digital Teknik Servisi Kimdir arkadaşlar acil ihtiyacım var ve bulamıyorum birden fazla şirket çıkıyor ortaya. Arızalı herhangi bir yerden aldığım wd ürünümü kime götürücem?

Saygılar.

• WD ithalatçısı Logosoft firması. Burdanhttp://www.logosoft.com.tr/?intPageStructureNo=1&sintLanguageID=0&bytContentType=2&intPageNo=9&strHitCountParam=2|1|0|4|27 telefonlarını arayıp bilgi alabilirsin.
  • Yardımın için teşekkür ederim arkadaşım.
  • arkadaşım bu westwern işi sahtekar bunlar adam gibi servis yok
  • Logosoft cok cikarsiz cirfek bir servistir Microsoft hardware servisiydi bir aralar ne cektigimi ben bilirim...
  • Western Digital çok adi ve kalitesiz bir hard disktir.Türkiyedeki ithalatçı firmalarıda arıza durumunda son kullanıcıyı hiç tanımazlar.Western digital HDD lerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo100

Western Digital çok adi ve kalitesiz bir hard disktir.Türkiyedeki ithalatçı firmalarıda arıza durumunda son kullanıcıyı hiç tanımazlar.Western digital HDD lerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

WD firmasının teknik servisi biraz sorunlu olabilir.Fakat bu ürünlerinin kalitesiz olduğunu göstermez.
    Bakınız:http://www.donanimhaber.com/hdd_ssd/haberleri/Sabit-disk-satislarinda-2010un-galibi-Western-Digital-oldu.htm

• Öncelikle kalite konusunda kesinlikle sıfır diyebilirim.
    1 Adet 500GB WD MyBook ES harici hard diskim vardı sadece film depoluyordum. Daha sonra yetersiz geldiği için 1 TB WD Caviar Black Harici Bellek daha aldım onuda aynı şekilde sadece ve sadece film arşivlemek için kullanıyordum. Ama ikiside yaklaşık 3-4 ay arayla arıza yaptı arıza olayı maalesef Bad sector bile değil tamamen kullanılamaz halde. Kesinlekle ve kesinlikle memnun değilim ve hiç tavsiye etmiyorum. insanların yorumlarına ve fiyatına aldandım siz siz olun 3 lira fazla verin servisi olan düzgün bir marka alın.
  • mrb. 1 TB lık WD harici hard diskimin adaptör kablosu kayboldu.ne kadar aradıysam da uygun bişey bulamadım.herhangi bir 12 V luk adaptör işimi görür mü yoksa sevisinden tekrar aynı adaptörden mi temin etmek gerekir?? biligis olan paylaşırsa sevinirim.teşekkürler..
  • bence de katılıyorum. western digital servisleri yeterli seviyede değil. bende de var 1gb wd cavier green home station. evde bozuk duruyor.alalı 1 sene oldu olmadı. ama götürmek istemiyorum. çünkü 1 -2 kere denedim. adamlar ilgisiz. yapmıyorlar. özellikle alırken electroworld den almamaya çalışın. adamlardan alırken paşa, servise götürdüğünde hint gurebası muamelesi görüyorsunuz. electroworld dışarı, westerndijital dışarı.
  • bende aradım bulamadım nerdedir bunun servisi? Garanti kapsamındaki aleti nereye götürecez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

bende aradım bulamadım nerdedir bunun servisi? Garanti kapsamındaki aleti nereye götürecez?

ya satın aldığın firmaya ya da garanti belgesinde yazan firmaya gönderirsin.

logosoft servislerden biridir. telefon açıp seri numarasını sorgulatabilirsin belki.

http://www.logosoft.com.tr/Iletisim.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

bende aradım bulamadım nerdedir bunun servisi? Garanti kapsamındaki aleti nereye götürecez?

ya satın aldığın firmaya ya da garanti belgesinde yazan firmaya gönderirsin.

logosoft servislerden biridir. telefon açıp seri numarasını sorgulatabilirsin belki.

http://www.logosoft.com.tr/Iletisim.aspx

evt teşekkür ederim. Yurtdışı cihazı oldugu icin yazışmak gerekiyomuş.

• Logosoft + ASBIS iki firma var bildiğim.
    Logosoftla yaşadığım problem.
    HDD uluslar arası garantisi var iken hdd in bizdeki garantisi bitmiş deyip yan çizen firma..
    Firma olarak 2 yıl garanti veriyorlarmış. oysaki 2010,2011,2012 yılının başına kadar hdd ler 3 yıl ve beş yıl garantili olarak satılıyordu. Türkiyede..
    Ama nedense distribütör olan Logosoft Adlı firma iki yıl garanti veriyor imiş. Halen uluslar arası garantisinin bitmesine daha 6 aydan fazla varken.
  • "Bad Sector" arızası veren WD My Passport 2.5" 1 Tb USB 3.0 bir diskim vardı. Bu sayfada okuduklarımdan sonra (özellikle Logosoft servis kalitesi hakkındaki bilgileri) diski göndermekte epeyce çekindim ve diski beklettim. WD websitesi üzerinden bildirim yapmaya ve diski yurtdışına doğrudan merkeze göndermeye niyetliyken Logosoft'u aradım.

1. Görüştüğüm kişi ürün seri numarası üzerinden garanti süresi ve ihtilatçı firmanın Logosoft olduğunu kontrol etti ve 1 hafta içinde yeni diskin teslim edilebileceğini belirtti.
    2. Ürünü Ümraniye-Istanbul adresli Teknik servise gönderdim. Kutuya iletişim bilgileri ve HD Tune Pro ve WD Lifeguard'la yaptığım test sonuçlarını ekledim.
    3. Bir hafta sonra yeni ürün, üstelik yeni model My Passport Ultra 1 TB USB 3.0 olarak elime geçti.

Forumdaki olumsuz mesajlar güncel olmadığı için yanıltıcı, Logosoft servis kalitesini düzeltmiş görünüyor.
    Güncel bir bilgi olarak paylaşmak istedim.

• Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat bimeksten gönderdiğim 20 iş gününü geçmiş hdd hala teknik serviste. Her arayışımda size en geç yarın döneceklerdir diyorlar ama hala dönen olmadı 10 gündür arıyorum. Yarın arayıp çirkinleşeceğim.
  • konu hortlatıyorum kusura bakmayın, bizim de yeni takılan wd harddisk bozuldu. bir bilgisayarcıdan almıştık. harddisk bozuldu bi süre sonra
    iki ayı geçkindir bilgisayarıcıdan alamadık hala harddiski
    adamlar yurtdışına gidiyor demiş ama at yalanını.... dedim ben
    sizce ne olacak bu işin hali? yurtdışı olayı doğru değildir herhalde
    kafa atma sorunu vardı harddiskte
  • cemo100 C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın. 2 tane 1 tb hdd aldım western ikiside kafa vurma sorunu yüzünden pert.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkelpetin

Kesinlikle haklısın. 2 tane 1 tb hdd aldım western ikiside kafa vurma sorunu yüzünden pert.

bende ki wd elemnts 1tb 2.5 lik bağlatı kopma sorunu var karttan sanırım
    kartı denemek istiyorum
    satıyormusunuz
  • Logosoft a 1 aydır ulaşamıyor. Teknik servis değişti mi. İnternet siteleri de İngilizce destek alamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.