Şimdi Ara

Western Digital 1TB WD 2.5' Elements Portable USB3.0 Siyah 129 TL! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
19.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk açılışta yanlışlıkla 3 ürün atmışım sepete bakalım nolcek diye birde baktım 600 kisür hemen boşalttım sepeti mepeti YAZIKLAR OLSUN İNCEHESAP !!!SAVUNMAYA DA GİTSEN SENİ DİNLEYECEK KİMSE YOK BURADA
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausell

4 tl kargo ücreti alıyor. ürün sayfasına ücretsiz kargo yazıyor ama?

2. partide onu kaldırdılar...Belasızlar ya vallahi bune site geldi ama 215 olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arkham Knight -- 15 Mart 2013; 22:47:41 >
  • incehesaptan alışveriş yaptıklarını söylenler olsa bile ben bu siteye güvenmiyorum,inanmıyorum..20,40 yok şu kadar ürün satıldı diyor ama yalan.. yüksek ücretle 25-30 kişiden çekim yapsalar zaten günü tavan karla kapatıp amacına ulaşıyorlar.. yazıklar olsun
  • çıktım anasını satıyım vatandan çekerim 159a güven olur temiz olur bu nedir böyle milleti keriz yerine koyuyorlar
  • herkese kolay gelssin alanlara hayırlı olsun arkadaşlar
  • resmen siteden soğudum...daha önce sipariş vermiştim birkaç şey ama şu andan sonra yok bi daha girmem bile...
    ne uğraşacam sözüm parama geçer...hadi güle güle kalın hesap....
  • böyle olayları görünce inşallah en kısa sürede batarlar diyorum.böyleleri para kazanacağına umursamaz dediğimiz hepsiburada kazansın.
  • 62 tane satılmış lafta işleri güçleri yalan pek şerefli bi esnaf değil sanırım...
  • Bir de sağlam site falan diye millet referans veriyordu
    yiyenler yemiştir.
  • At gibi yarışıyoruz bu esnaf bozuntuları yüzünden işe bak
    Çok uğraştım ama kredi kartından sonraki bölümü bir türlü göremedim :))
    Ara sıra kredi kartı bölümüne geçince 250 lira vs yazıyor dikkatli olun..
  • Ödeme onay bekliyor..... :)) Bankadanda kontrol ettm INCEHESAP SANAL MAGAZAC ISTANBUL 127,68 çekilmiş...
  • arkadaşlar aynı ürün hizlial.com da 155 lira 3 kuruş fazla verin kafanız rahat etsin

http://www.hizlial.com/u30.031.1396.0132/western-digital-1-tb-25-elements-se-usb-3020-tasinabilir-disk-wdbpck0010bbk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

Site, ince hesaplar peşinde gibi duruyor.

• şimdide Ödeme işleminizde bir hata oluşmuştur. hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymhepa

resmen dalga geçiyolar sanki insanlarla

sankisi fazla bence. tamamen dalga geçiyorlar
  • Sipariş NoTarihTutarTahmini Tedarik SüresiSiparış Durumu
    78211 15.03.2013 22:35 127,68 TL iptal İşlem Yarım Kalmış.

siparişi vermiştim sonra site dondu iptal ettim.. başarısız sipariş :D
  • Son bir kez açılırsa deniycem yosa başlarım böyle işe sonra vatandan alırım.
  • incehesap sağlam siteydi aslında ama bu yaptıkları ahlaksızlık. ilk başta sepete attığında fiyat eski haline geliyor. fiyat normale döndüğünde de site çöküyor :) kesinlikle kasıt var.
  • Ödenen Tutar 127,68 TL aldııımm
  • süre yazmıyor, ne zaman aktif olacaksa artık sepete at butonu, koyun gibi bekleşiyoruzz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.