Şimdi Ara

🏟 Wembley manzaralı mangal keyfi! İngilizlere nasıl itelediler bunları?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi bize 7 milyon mülteciyi itelediler, ama ingilizlere nasıl itelediler?

geçen bizim burda akşam 9 gibi, çarşıda bile mangal yapan suriyeliler vardı! hatta bir sokak ötesi çarşının ana caddesi. polisi aradım, ama bizlik mevzu yok zabıtayı ara dedi. zabıtayı aradım, tamam ekip gönderiyorum dedi. yarım saat sonra tekrar o sokaktan geçtim, ama hala mangal yapıyorlardı. yani CHP’li belediye bile sallamamıştı. biz yapsak, sağlı sollu fark etmeksizin cezayı kitlelerlerdi. gerçi bizim aklımıza çarşıda mangal yapmak gelmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 8 Ağustos 2020; 18:19:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bizdekiler böyle🏟 Wembley manzaralı mangal keyfi! İngilizlere nasıl itelediler bunları? 

• Bırak eleman mangalını yapsın bro. Cehalet vs diyoruz, dünya çevre toplantısına tüm devlet başkanları özel uçakla gidiyor, israf günah diyenler altında 8 silindir araç, elleşme boşver

• Mangaldan başlayıp, özel uçağa geçen üyeler 🏟 Wembley manzaralı mangal keyfi! İngilizlere nasıl itelediler bunları? 

Allah sabır versin

• Şu Esad devriliyor mu, geberiyor mu bir şey olsa da, şunlardan (en azından bir kısmından) kurtulunsa. Gerçi öyle bir durumda da gitmez bunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Şu Esad devriliyor mu, geberiyor mu bir şey olsa da, şunlardan (en azından bir kısmından) kurtulunsa. Gerçi öyle bir durumda da gitmez bunlar...

çok cazip hale gelecek suriye de bunların da keyifleri gelecek de gidecekler de...ohooooo...geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 8 Ağustos 2020; 18:9:25 >
  • Winston Churchill mezarında break dans yapıyor suan

Ulan bu Suriye nasil bi ulkeymis zehir dolu balon gibi bi patladi her yere sacildi pisligi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

mülteciler en son heykellerini yıkıyordu.

Churchill'e güleceğim ama gülemiyorum. zira bizim başımıza da gelebilir. zaten şuan ki hainler Atatürk'ün heykelerine saldırıyorlar, ama hak ettikleri cevapları alıyorlar. velhasıl, gelecekte neler olacağını düşünmek bile istemiyorum!

• Avrupalı diye her şeyi doğru mu yapıyorlar. Yada her bildikleri doğru mu.?

Tamam öyle veya böyle belli bir refaha falan yükselmişlerde.

Bunların sonunuda bu kafa getirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 8 Ağustos 2020; 18:29:55 >
  • ama İngilizler, "zararın neresinden dönülse kârdır" diyor, AB'den çıkıyor. mülteci hatasından da en kısa sürede dönerler. her ülke iktidarı, bazı ülkelerin mal iktidarı gibi değil. hatta bu ülkelere yerleşen önceki mülteciler, bizzat aklın ve anti göçmenliğin sevdalısı. bknz: Alman mültecisi, mülteci düşmanı, Almanya ayar veren "Trump" (Fransa'ya karşı: biz olmasaydık Almanca konuşurdunuz" diyen, İngilizce ve Amerika'nın çıkarları için konuşan Trump)

yada Türk asıllı mülteci Boris Johnson. İngiltere'nin çıkarlarını düşünen, mülteci karşıtı, Türkiye ayarcısı Boris.

velhasıl, bizdeki hali hazırda ki sağlı sollu vatandaş mülteciler, ülkeyi mülteci çöplüğüne çevirdi, kendi siyasi çıkarları için bu ülkeyi herkese sattı!

• o değilde bu Serel Yereli, İzmir'den, İstanbul'dan, mültecilerden kaçıp Londra'ya yerleşiyor ama bunlardan yine kurtulamıyor!

• Bizim mangalımızın ulaştığı yere sizin hayalleriniz bile ulaşamaz.

• 2023 de erdoğan seçilirse ekonomik olarak suriye 2028 de bizim önümüzde geçer demedi demeyin hatla biz oraya göç bile verebiliriz alırsalar

• Orada yapabilir ama çöp pislik bıraktırmazlar. Biz de millet namaz kıldığı yeri pis bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 8 Ağustos 2020; 23:1:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.