Şimdi Ara

Weis kudurdu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Weis sanırım konuları yetiştiremeyecek olmanın stresiyle kudurmuş olabilir. Kendisine acil şifalar diliyorum. Umarım kendisine derman olacak fitili bulabilir... Geçmiş olsun Weis :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Weis annenden babandan arkadaşlarından ve çevrenden görmediğin ilgiyi belki burda görürsün canım arkadaşım. Sen de yanıt verebilirsin ilgi hastası. 22 yaşında kendinden 3 4 yaş küçük elemanlara laf atarak harcadığın vakti keşke daha güzel şeylere harcasan ruh hastası sapık. Olsun, umarım iyileşirsin Weis. Yanındayım.
    Hocam beni az çok tanıyorsunuz. Forumdaki eğlenceli karakterimi bir kenara bırakıp insanlara yardım etmek için son zamanlarda elimden geleni yapıyorum. Ancak bazı elamanlar gerçekten beni çok üzüyor. Weis denen arkadaş bunlardan bir tanesi. Dolayısıyla böyle bir başlık açma gereği duydum. Herkes bu başlığın altından kendisine geçmiş olsun dileklerini iletebilir.
  • nE

"x adam mıdır?" konularını bekliyorum forumdaşlar  

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    Hocam beni az çok tanıyorsunuz. Forumdaki eğlenceli karakterimi bir kenara bırakıp insanlara yardım etmek için son zamanlarda elimden geleni yapıyorum. Ancak bazı elamanlar gerçekten beni çok üzüyor. Weis denen arkadaş bunlardan bir tanesi. Dolayısıyla böyle bir başlık açma gereği duydum. Herkes bu başlığın altından kendisine geçmiş olsun dileklerini iletebilir.

• Hocam dün ne yediğimi bilmiyor şekilde yaşıyorum

Sizi görüyorum elbet de kim kimdi çok aklımda değil

Geçmiş olsun

• Weis annenden babandan arkadaşlarından ve çevrenden görmediğin ilgiyi belki burda görürsün canım arkadaşım. Sen de yanıt verebilirsin ilgi hastası. 22 yaşında kendinden 3 4 yaş küçük elemanlara laf atarak harcadığın vakti keşke daha güzel şeylere harcasan ruh hastası sapık. Olsun, umarım iyileşirsin Weis. Yanındayım.

• kuduruktu zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mk adam 100 net yapıyor ağlıyor mk

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    mesajınızı okuyunca fark ettim, dün hiçbir şey yememişim hocam. annem komşudaymış yemek yapmamış. az önce öğrendim bunu

• sriiouss kullanıcısına yanıt

:DDD

• .

• gidin dersinize bakın olm sınavda weissin kudurukluğu çıkmayacak

• Redride 's OGyoutube
    Şu sıralar ABD
    https://www.youtube.com/watch?v=cS5EBGkLRbE
  • up mazi…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.