Şimdi Ara

85 TYT 60 AYT KAÇ K GELİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• olmamış sınav olmamış netler hiç bir şey belli değil gelip şurda şu kaç gelir şu bu gelir ulan daha sınav olmamış fol yok yumurta yok kim ne geleceğini zaten bilemez donanımhaberde müneccim mi arıyon kardeşim bi sınavına gir milletin nasıl yaptıgını öğrenelim sonra ona göre yorumlarız bu sınav olmadan önce bir daha böyle konu görürsem patlıcam birine
  • 30k bence
  • 25-35 bu yıl her şey olabilir
  • daha mı düşük daha mı yüksek gelir ?
  • Tribbiani15 kullanıcısına yanıt
    geçen sene 34 mat 18 fen neti yaptım ayt de bu sene mat netim düşerse üzer beni
  • 33k
  • ya 20-25 k bandında gelir ya 10-15 k bandında belli değil hiç bir şey 25-30k da olabilir... 2018 gibi bir kaos ortamı var.
    bu sene olacak sınavı eski senelere göre değerlendirmek pek mantıklı olmayacak.
    Ancak sıralama-net konusunu sene sonu yapılacak anketlere göre görebileceğiz...
  • 31-32k
  • Loreayes kullanıcısına yanıt
    Kaç k gelmişti hocam ? tyt netin neydi birde ?
  • hasanbaris kullanıcısına yanıt
    batırmıştım ya strese girdim tyt 68 ayt 52 geldi 65k
  • 35i var net
  • Geçen yıl 83.5 tyt 61.5 ayt yaptım 90 obp 31K geldi bu yıl 33-35 gelir buna bence
  • olmamış sınav olmamış netler hiç bir şey belli değil gelip şurda şu kaç gelir şu bu gelir ulan daha sınav olmamış fol yok yumurta yok kim ne geleceğini zaten bilemez donanımhaberde müneccim mi arıyon kardeşim bi sınavına gir milletin nasıl yaptıgını öğrenelim sonra ona göre yorumlarız bu sınav olmadan önce bir daha böyle konu görürsem patlıcam birine
  • 30 k gelse iyi
  • Banı yeni kalkmış bunun xd
  • geçen sene aynı ayt yi yapan arkadaşım tyt si 80 di obp si aynıydı seninkiyle
    31k gibi bir sıralama yaptı
    ben bu sene 25-27k geleceğini düşünüyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanbaris

ya 20-25 k bandında gelir ya 10-15 k bandında belli değil hiç bir şey 25-30k da olabilir... 2018 gibi bir kaos ortamı var.
    bu sene olacak sınavı eski senelere göre değerlendirmek pek mantıklı olmayacak.
    Ancak sıralama-net konusunu sene sonu yapılacak anketlere göre görebileceğiz...
    Bu sene dediğin gibi karışık bir sene olduğundan sınav sonu net kontrolü bile yapmicam. Çünkü sıralama olarak bir beklentiye sahip olmak istemiyorum.
  • Muhammed0123 M kullanıcısına yanıt
    Bence doğru söylemiyorsun
  • mekos kullanıcısına yanıt
    Neden yalan söeyeyom ÖSYM ekranı mi atayım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.