Şimdi Ara

WEB TASARIM YAPACAK KİŞİLER ARANIYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben web tasarımcısıyım ve direk konuya gelelim mükemmel işlerim oluyo ama başka bi işle ilgilendiğim için zamanım yok sağlam işini düzgün yapan birisini arıyorum istanbul içi olursa iyi olur nedeni ise web tasarımı yaptıkdan sonra gösterirken zorluk çekmeyelim yok işte ilk parayı gönder sonra siteyi atıyım misali :) böyle çalışmak istemiyorum şunuda belirtmek isterimki 100-150 tlye hazır şablonlar var :) free de var ama yapmıyorum daha doğrusu uğraşmak istemiyorum yani şöyle söyliyim yapacağı siteye müşteriyle fiyatı biçer yarı yarıya duruma göre %60 ınıda verebilirim.o onun kişiliğine kalmış gerçekten dürüst insanlar arasın yarı yolda satma durumu olmasın çünkü bulunduğum bölgede bi itibarım var ve burdaki çoğu firmaya web sitesi hizmetinide biz veriyoruz diyebilirim..kısacası güvenilir dürüst bi arkadaş olursa çok sevinirim.ister evde isterseniz ufak büro tarzında bi yerimiz var iş çıktığı zaman orada çalışabilirsiniz veya çalışırız..amacım belki durumu müsait olamayan veya para kazanmak isteyen birisine yardımcı olurum..

pm ile ulaşın cep tel.veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrakurt2012 -- 28 Şubat 2011; 21:18:08 >

• Özgün tasarımı hiçbir zaman 100-150 TL ye yaptıramazsınız aklınızda olsun bahsettiğinizsatışta olan templateleri siteden sadece size satmıyor sizin gibi dünyada birçok almak isteyen müşteriye satıyor bu nedenle fiyatı düşük siz orada tek satışı yada unique satış moduna tıkladığınızda 4000 - 5000 dolar olduğunu görebilirsiniz, o yüzden hem özgün tasarım olucak siteyi yaptırıcaksınız flash kısmıdır tasarımıdır, css/html dökümüdür vs. hemde %50 alıcaksınız güzel fikir yapmak için müracat eden arkadaşlar benimlede iletişime geçebilir bende bu şekilde çalıştırabilirim...
  • hocam ben yapacak zamanım olmadığından yapan kişilere yardımcı olmak amaçlı söyledim dediğim gibi %50 değil %60 da veririm belki daha fazlasını yeterki işini dürüst yapsın yani benim zamanım yok o yüzden böyle birini arıyorum ben yinede yazdım çıkmasada biri dursun belki bi gün denk gelir ihtiyacı olan birisi
  • ultrakurt2010 Eleştiri niteliğinde olucak ama yorum yapmadan geçemedim ;
    Bana göre tamamen kapitalist bi yaklaşım. Her zamanki gibi emek sarfedenin kazanamadığı bir sistem mantalitesi.

Yazdıklarınızdan çıkartığım anlam, sizin bu işlerden pek anlamadığınız hatta yüzeysel olarak bildiğiniz.

Bu işi Prof. olarak yapanlardan en azından sadece komisyon talep etmenizi öneririm.

Yüzyüze görüşmelerde zaten karşılıklı olarak güven sağlandıktan sonra anlaşma olmakta. Bunu hiç başaramayanlar ticarete girmesin zaten.

Runoart yazdıklarına aynen katılıyorum. Eklenicek birçok şey olucaktır ama sonuçta burdan size teklif geliceğini sanmıyorum.

Bilmediğiniz konuda para kazanma hırsı bazı değerleri gözardı etmenize neden oluyor.
  • hocam durum ortada zamanında yaptık şimdi başka iş ile ilgileniyoruz mecburende devam ettirmek zorundayız.inanın bir çok kişide çıktı.yorumlarınız eleştiri niteliğindede olsa teşekkür eder hayırlı akşamlar dilerim
  • Şunuda eklemek isterim iş bilmediğim bir iş değil.Ayrıca para kazanma gibi bi hırsım yok zaten.Ben durumumuda belirttim..
  • merhabalar. web tasarımı vb. işlerle uğraşıyorum. bu konuda tecrubem var. site tasarımı yapabiliyorum. eger tasarımı kımseye vermedıyseniz ya da bu konuda elınızde iş varsa gönüllü olduğumu belirtmek ısterım. isterseniz referanslarımı da verebilirim. büyükçekmece beylikdüzü tarafında oturuyorum. bu işe maddi olarak çok ihtiyacım var.ayrıyetten bilgisayar tedariği ve tamiri yapablyrm....05512066454
  • ultrakurt2010'a

alphaville_01@msn.com eğer ulaşamazsanız 0543 292 07 89 nolu numaradan da bana ulaşabılırsınız....bu işe cok ıhtıyacım oldugunu da belirtmek isterim. iyi çalışmalar.
  • Çakal işveren, amatör ilân.
  • fuducuk lafını bil tart daha sonra konuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.