Şimdi Ara

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ufak çaplı bir projem var. Tasarımı, yerleştirmeleri vs. her şeyi taslak olarak hazır ve kodlayacak biri aranıyor. Sitede bulunan tüm materyalleri ben sağlayacağım. Dilerseniz, elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağım. Birkaç kişiden fikir aldım, basit bir şey olduğunu söylediler. Ama size göre basit olur mu, olmaz mı bilmediğim için, tam olarak belirtemiyorum zorluk derecesini. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir, fikir alışverişi yapabiliriz. Bir de mümkünse referans rica ediyorum.

• Sitenin taslağını gönderebilir misiniz? Bir de içerik yönetimi ne kadar önem arz ediyor? Yani siteyi sürekli güncelleyecek misiniz yoksa statik bir web sitesi mi olacak? Bunları belirtirseniz daha kolay bir şekilde tasarımcı bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ootaci

Sitenin taslağını gönderebilir misiniz? Bir de içerik yönetimi ne kadar önem arz ediyor? Yani siteyi sürekli güncelleyecek misiniz yoksa statik bir web sitesi mi olacak? Bunları belirtirseniz daha kolay bir şekilde tasarımcı bulabilirsiniz.

@ ootaci arkadaşıma katılıyorum.biz de taslağı görmek isteriz.böylece projelendirme yapabiliriz.bilgi@fulltasarim.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

quote:

Orijinalden alıntı: ootaci

Sitenin taslağını gönderebilir misiniz? Bir de içerik yönetimi ne kadar önem arz ediyor? Yani siteyi sürekli güncelleyecek misiniz yoksa statik bir web sitesi mi olacak? Bunları belirtirseniz daha kolay bir şekilde tasarımcı bulabilirsiniz.

@ ootaci arkadaşıma katılıyorum.biz de taslağı görmek isteriz.böylece projelendirme yapabiliriz.bilgi@fulltasarim.com

Alıntıları Göster
    Bi bakalım şu taslağa

• quote:

Orijinalden alıntı: HATTUSILI

Bi bakalım şu taslağa

Alıntıları Göster
    taslak önemli değil.

proje geçerli ise ben ücretsiz yapabilirim. sadece masraflar sana ait olacak. onuda belgelerim.

proje bilgilerini gönder unidozer@gmail.com

istersen incele.http://ajansfilm.com

• quote:

Orijinalden alıntı: viyolet

taslak önemli değil.

proje geçerli ise ben ücretsiz yapabilirim. sadece masraflar sana ait olacak. onuda belgelerim.

dostum ilk önce sen kendine bir web sitesi sonra ücretsiz olarak yapmaya başla...

olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailix

quote:

taslak önemli değil.

dostum ilk önce sen kendine bir web sitesi sonra ücretsiz olarak yapmaya başla...

olmaz mı?

Alıntıları Göster
    dersin ne yüz başı

• quote:

dersin ne yüz başı

Alıntıları Göster
    derdin nedir yüz başı
  • quote:

derdin nedir yüz başı

Alıntıları Göster
    Proje durumu nedir ?

@ismailix boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

Proje durumu nedir ?

@ismailix boşver

Alıntıları Göster
    Tarafımdan silinmiştir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 8 Kasım 2013; 17:02:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

Tarafımdan silinmiştir..

Alıntıları Göster
    bende yardım edebilirim ekle admin@poyraz.web.tr

Online msn poyraz@poyraz.biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazaydinbas

bende yardım edebilirim ekle admin@poyraz.web.tr

Online msn poyraz@poyraz.biz

Alıntıları Göster
    Arkadaşım Sınırsız sayfa oluşturma, düzenleme, silme; sınırsız üye oluşturma, düzenleme, silme; CKEDİTÖR; sitene böyle bir sistem kodlayabilirim... Benim sitem w w w . s e y h m u s a r s l an . n e t . t c e-mail adresim sitemde yazılı istersen iletişime geç bir bakalım fiyatı da çok uygun hale getirebilirim!!! Yani tasarımına dinamik yönetim paneli kodlayabilirim!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: crt1921

Arkadaşım Sınırsız sayfa oluşturma, düzenleme, silme; sınırsız üye oluşturma, düzenleme, silme; CKEDİTÖR; sitene böyle bir sistem kodlayabilirim... Benim sitem w w w . s e y h m u s a r s l an . n e t . t c e-mail adresim sitemde yazılı istersen iletişime geç bir bakalım fiyatı da çok uygun hale getirebilirim!!! Yani tasarımına dinamik yönetim paneli kodlayabilirim!!!

Alıntıları Göster
    websen.org.kurumsal internet siteleri yazıyoruz türk ticaret kanununa uygun.e ticaret, mobil uygulama, mobil yazılım, baskı hizmetleri, google seo,google adwors,optimizasyon,360 derecede panaromik çekim,toplu mail,hosting gibi hizmetlerimiz var.

websen.org

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

Arkadaşlar ufak çaplı bir projem var. Tasarımı, yerleştirmeleri vs. her şeyi taslak olarak hazır ve kodlayacak biri aranıyor. Sitede bulunan tüm materyalleri ben sağlayacağım. Dilerseniz, elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağım. Birkaç kişiden fikir aldım, basit bir şey olduğunu söylediler. Ama size göre basit olur mu, olmaz mı bilmediğim için, tam olarak belirtemiyorum zorluk derecesini. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir, fikir alışverişi yapabiliriz. Bir de mümkünse referans rica ediyorum.

Merhaba Emre Bey ,

Tam olarak bana isteklerinizi özel mesaj ya da e-posta olarak iletirseniz , isteklerinize göre net bir teklif yapmak isterim ve kısa süre içerisinde projenizi aktif olarak teslim edebilirim.

Mert

DH Ana Konum :http://forum.donanimhaber.com/m_39425157/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61529956

Msn / e-posta destek adresim : destek@sizindebirsitenizolsun.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi séquestre -- 7 Haziran 2012; 12:47:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: séquestre

quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

Arkadaşlar ufak çaplı bir projem var. Tasarımı, yerleştirmeleri vs. her şeyi taslak olarak hazır ve kodlayacak biri aranıyor. Sitede bulunan tüm materyalleri ben sağlayacağım. Dilerseniz, elimden geldiğince size yardımcı olmaya çalışacağım. Birkaç kişiden fikir aldım, basit bir şey olduğunu söylediler. Ama size göre basit olur mu, olmaz mı bilmediğim için, tam olarak belirtemiyorum zorluk derecesini. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir, fikir alışverişi yapabiliriz. Bir de mümkünse referans rica ediyorum.

Merhaba Emre Bey ,

Tam olarak bana isteklerinizi özel mesaj ya da e-posta olarak iletirseniz , isteklerinize göre net bir teklif yapmak isterim ve kısa süre içerisinde projenizi aktif olarak teslim edebilirim.

Mert

DH Ana Konum :http://forum.donanimhaber.com/m_39425157/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61529956

Msn / e-posta destek adresim : destek@sizindebirsitenizolsun.com
    Merhaba Biz Marmela Adworks olarak her türlü site ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Referanslarımız içinwww.marmela.com u ziyaret edebilirsiniz. Hazır paketlerimiz, uzman kadromuz ve deneyimli tasarımcılarımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Fiyat bilgilendirmeleri ve ne tarzda hizmet beklediğinizi belirtmek üzere lütfen iletişime geçiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanozen1

Merhaba Biz Marmela Adworks olarak her türlü site ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Referanslarımız içinwww.marmela.com u ziyaret edebilirsiniz. Hazır paketlerimiz, uzman kadromuz ve deneyimli tasarımcılarımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Fiyat bilgilendirmeleri ve ne tarzda hizmet beklediğinizi belirtmek üzere lütfen iletişime geçiniz.

Alıntıları Göster
    Merhaba Biz Marmela Adworks olarak her türlü site ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Referanslarımız içinwww.marmela.com u ziyaret edebilirsiniz. Hazır paketlerimiz, uzman kadromuz ve deneyimli tasarımcılarımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Fiyat bilgilendirmeleri ve ne tarzda hizmet beklediğinizi belirtmek üzere lütfen iletişime geçiniz.Ayrıca 250tllik asp tabanlı paketimiz de mevcuttur.Dilediğiniz kadar resim ve içerik ekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanozen1

Merhaba Biz Marmela Adworks olarak her türlü site ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Referanslarımız içinwww.marmela.com u ziyaret edebilirsiniz. Hazır paketlerimiz, uzman kadromuz ve deneyimli tasarımcılarımızla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Fiyat bilgilendirmeleri ve ne tarzda hizmet beklediğinizi belirtmek üzere lütfen iletişime geçiniz.Ayrıca 250tllik asp tabanlı paketimiz de mevcuttur.Dilediğiniz kadar resim ve içerik ekleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    web sitesi projenizi biz de yapabiliriz. web tasarım sayfamızdan bize ulaşabilir ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: serencam84

web sitesi projenizi biz de yapabiliriz. web tasarım sayfamızdan bize ulaşabilir ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    hort :))))))
  • quote:

hort :))))))

Alıntıları Göster
    Merhaba

HAZIR WEBSİTE PAKETLERİ ile istediğiniz siteyi çok uygun fiyata tasarlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamulmekan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    2012 den bu yana yaptırmıştır herhalde konuyu açan arkadaş sitesini :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.