Şimdi Ara

web money en hızlı şekilde nasıl para yüklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bankadan direk komisyonlu yükletmiyo sinir oldum nasıl parayüklicem buraya ya epara kullanıyodum webmoneyalsat diye bi site oda sonlandırmıs işlemleri artık yapmıcakmıs direk banka kartıyla ödetmiyo 3d secure gelio onaylıyom genede ödeme iptal oluyo bilen biri bi yardımcı olsun ya acil yüklmem lazım

• Bu konu hakkında bende bilen arkadaslardan yardım almak istiyorum. konuyu acan arkadasla durumum aynı bir turlu kredi kartı veya banka kartı ile yukleme yapamadım. webmoneyalsat ile kolayca yukleme yapıyordum ama o kapanınca bir kac site buldum aktif mi değil mi belli değil telefon diyorum acan yok mail mesaj atıyorum cevap yok o yuzden sağlam sitede bulamadım. nasıl para yuklicez bu webmoneye arkadaslar bi yardım lütfen.
  • GSCash ile odeme aliyolar ben oyle odedim suan en mantiklisi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

GSCash ile odeme aliyolar ben oyle odedim suan en mantiklisi bu

oradan nasıl hallediyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    https://www.kopazar.com/gscash-card

Surdan al kod verio o kodu webmoney gscash odeme yerine yazip tum cashi hesabima gecir gibi bi secenegi var isaretle aldigin cash hepsi wmz olarak aninda cuzdanina yukleniyor

• quote:

Surdan al kod verio o kodu webmoney gscash odeme yerine yazip tum cashi hesabima gecir gibi bi secenegi var isaretle aldigin cash hepsi wmz olarak aninda cuzdanina yukleniyor

eyvallah cok tesekkurler hemen deneyeyim
  • quote:

bakiyenin yuklenmesi zaman alıyormu wmz olarak? işlemi yaptım kodu girdim ama bişey olmadı. tekrar denedim paymaster kısmında donup bekleyip duruyor. kopazar bakıyoru bakiye kullanılmıs gorunuyor ama webmoneye yuklenen bişey olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 18 Temmuz 2017; 15:57:13 >
    Yok aninda yukleniyor wmz olarak hesabina geciyor.

• quote:

Yok aninda yukleniyor wmz olarak hesabina geciyor.

Belki yanlış bişsey yapıyorumdur diye sormak istiyorum resim alıntı yaptım.

şimdi ben 10 cash aldım yani 10 tl bunun kaç wmzte denk geleceğini bilmediğim için 2 nolu tablonun oldugu kısmı sectim ve devam ettim. sizde boyle mi yapıyorsunuz?

sonra silik sekilde örnek kod yazısı var 3 nolu yerde ben 20 haneli kodu direkt olarak buraya yapıstırdım bu basında e.g filan olacak mı? burada yanlış bişey yapıyormuyum? 4 nolu kutuya herhangi bişey yazıyormuyum burasının ne oldugunu anlamadım.

sonrasında bu sekilde kalıyor o nokta nokta olan yerler donup duruyor ama bisey olmuyor sunucunda.

sonra tekrar cash ödeme kısmına geliyorum ve bus sekilde uyarılar cıkıyor. o nokta nokta olan yer sanırsam surekli aynı kodla yuklemey calısyor cunku iptal kısmın basınca aşağıdaki miktar yuklenmeye calısıldıgını goruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 18 Temmuz 2017; 16:34:24 >

• Suan bakiyem oldugu icin o adimi gecemiyorum gscashim yok fakat alttaki secenegi seciceksin cekten tahsil edilcek tutari sonra belirlicem mi ne yaziyor ona bas devam et cikan ekranda gscash kodunu istiyicek oraya kodu yapistirip tum kod bakiyesini kullan gibi bir secenek var orda basip devam ettiginde direk bozup wmz cuzdanina atiyor

4 nolu kisimi bos birak alttaki reedeem full voucher value mi ne yazio tum kod bakiyeni wmz olarak cuzdanina aktarir bu sekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 18 Temmuz 2017; 16:59:34 >
  • quote:

Suan bakiyem oldugu icin o adimi gecemiyorum gscashim yok fakat alttaki secenegi seciceksin cekten tahsil edilcek tutari sonra belirlicem mi ne yaziyor ona bas devam et cikan ekranda gscash kodunu istiyicek oraya kodu yapistirip tum kod bakiyesini kullan gibi bir secenek var orda basip devam ettiginde direk bozup wmz cuzdanina atiyor

4 nolu kisimi bos birak alttaki reedeem full voucher value mi ne yazio tum kod bakiyeni wmz olarak cuzdanina aktarir bu sekilde

belirttiğiniz yolu aynen denedim ama sıkıntı o noktaların dönüp durması ve o kısımda kalması sanırsam. ama neden anlamadım bi turlu.
    Cok ilginc o noktalar ciktigi gibi yesil bi dekont geliyor direk odendi diye baska tarayicidan felan denediniz mi acaba yada bakim felan yapiyor olabilirler ondanda orda takiliyor olabilir

• quote:

Cok ilginc o noktalar ciktigi gibi yesil bi dekont geliyor direk odendi diye baska tarayicidan felan denediniz mi acaba yada bakim felan yapiyor olabilirler ondanda orda takiliyor olabilir

3 farklı tarayıcıdan denedim hatta telefondan denedim 2 farklı taraycıdan yine aynı yine aynı. o noktalar donup duruyor sadece. birde bu kod giridğimiz yerde gscash yazan yerde bi resim kutusu var ama goruntulenmiyor orada sizde bir resim oluyor mu? şu 3 ve 4 nolu işaretlediğim resimden bahsediyorum.
    yok müdür başka hiç bir işlem yapmadım 3 kere yükleme yaptım gscash ile sadice aldığım çeki yazıp bozdur dedim tüm bakiyeyi bozdum direk saniyesindede onayladı zaten yeşil bi dekont sayfası açıyo ödeme onaylandı tarzında belki bakımda olabilir yada hesabınız pasaport onayı olmaya bilir kimlik fotokopisi göndermişmiydiniz ? ödemeyi bu yüzden almıyo olabilir yani başka aklıma bişey gelmiyor

şurda videodada anlatmıs ben bu şekilde yüklemedim videoda wmz miktarını yazıo 1 wmz yaklaşık 3,60 tl civarı suan isterseniz bakiyenize göre ayar yapabilirsiniz bide öyle deneyin
    https://www.youtube.com/watch?v=h126bcdylGA&t=45s

yaptığın işlem doğru direk çekin bakiyesi neyse hepsini wmz karşılığı neyse ona çevirmesi lazım sistem hatası vs vardır belki gscash tarafından kaynaklı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 18 Temmuz 2017; 17:28:45 >

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Kimlik olayini hallettim zaten kredi karti ile

Odeme yonetimeni sectigimde onay vermiyordu sonrasinda islem yapabilmeye basladim aynen senin ilk

Mesajindaki olay olmustu

Cok ilginc yani acaba verdigi kod mu yetersiz deneme amacli 2 liralik felan mi aldin ki en dusuk 1 dolarlik wmz aktariyor cunku?? Boyle bir durum olabilir mi

Yada bi siteye yazin yukleyemiyorum diye yardimci olurlar belki kod filan bozuktur

• Ayrica gormedim bak ben bunu yeni mi eklediler naptilar mtc pay ilede aliniyormus mtcgame sitesine bakiye yukleyip oradaki uyelik bilginle webmoney siiye bakiyeni kullanip wmzye ceviriyormus o yontemide kullanabilirsin mtc game guvenilirdir 3 bin lira ustu alisverisim var orda

• quote:

Ayrica gormedim bak ben bunu yeni mi eklediler naptilar mtc pay ilede aliniyormus mtcgame sitesine bakiye yukleyip oradaki uyelik bilginle webmoney siiye bakiyeni kullanip wmzye ceviriyormus o yontemide kullanabilirsin mtc game guvenilirdir 3 bin lira ustu alisverisim var orda

ok onada bakarım ama soyle bişey yapsak yardımcı olurmusun bana. denemek için 5 gscash kodunu sana göndersem eger sana yuklerse benim wmz kodunu veririm sen oradan bana atarsın.
    Ozelden at kardesim yuklenirse atarim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.