Şimdi Ara

-[+]- Web Hosting & Domain Nedir? Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? -[ Genel Bilgi ]- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
6
Favori
67.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yanmısbozuka

quote:

Orjinalden alıntı: yanmısbozuka

öncelikle ellerine sağlık . çok güzel ve kullanıslı bir döküman olmuış.
    ardından da sunu belirtmek istiyorm ki :P:D benim birkaç sorum olcaktı.
    yaw simdi ben ultima online serverı kurmak istiyorm bunun için nasıl bi host almam lzm . bu konularda cok cahilim . yane unix mi yoksa windows mu gerekiyor bunun için . yane bu oyunda lag olmaması için yane kesinti ve takılmalar olmaması için nasıl bi host almam gerekiyor.ne kadara patlar :) bide site verebilirmisiniz. ayrıca o oyunun serverı için bide site yapmak gerekir . o sitedede öle mp3 vs. çok büyük boyutta dosyalar olmuycagı için unix daha mantıklı olur dime . nese simidden cok tskrler .:)

yaw pek ii anlatamadım ama bana da bir yardımcı olsan ?

İyi özelliklerde bir VPS ile başlayabilirsiniz

• Kaliteli üye kendini belli ediyor
    Güzel çalışma eline sağlık
  • güzel çalışma olmuş eline sağlık. bende en yakın zamanda bi site acıcam...
  • süper paylaşım
  • aktifnet pm attim yardimci olursaniz sevinirim
  • Mrb arkadaşlar benim sizlerden almak istediğim bazı bilgiler var umarım yardımcı olabilirsiniz ben bir ikinci el internet sitesi almak istiyorum ve bir kişiyle anlaştım ama siteyi alırken nelere dikkat etmeliyim hosting ve domain hakkında neler yapmalıyım bu konularda bana ayrıntılı bilgiler verirseniz çok memnun olurum şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum ...
  • .

. ALLAH Razı Olsun .

.
  • Hosting konusunda ben ihs ile çalışıyorum, bir kaç deneyim sonunda nihayet kurumsal profesyonel bir yer buldum. Arkadaşların dediğine göre piyasaya göre ödediğim tutar biraz yüksek gibi ama h,zmetten gerçekten memnunum.
  • @aktifnet
    Hocamız ödev vermişti ve senin yukarıdaki açıklamaların ödevimi yapmamda büyük kolaylık sağladı teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecmeccem

Mrb arkadaşlar benim sizlerden almak istediğim bazı bilgiler var umarım yardımcı olabilirsiniz ben bir ikinci el internet sitesi almak istiyorum ve bir kişiyle anlaştım ama siteyi alırken nelere dikkat etmeliyim hosting ve domain hakkında neler yapmalıyım bu konularda bana ayrıntılı bilgiler verirseniz çok memnun olurum şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum ...

2.el web sitesi derken forum vs mi yoksa alışveriş sitesi mi? Hosting ve domain konusunda hangi firmadan alırsanız alın bilisimdunyasi hosting'e taşımanızı öneririm... Saygılar...
  • Çok faydalı bir başlık olmuş. Yakında hosting paketim yetersiz kalacak, kullandığım IHS fiyatları biraz yüksek ama çok memnunum, burada önceki sayfalarda okuduğum hostbul.net sitesinde bir araştırma yapacağım. 75 gb trafik için ıhs 350 tl/yıl istiyor. bakalım araştıracağım.
  • Dönem ödevim için aradığım bütün herşeyi yazmışsın ellerine klawyene sağlık dostum
  • arkadaşlar şimdilik sadece ilan açılan ikinci el alış satış yapılan bir site kurmak istiyorum. size soracağım şudur. öncelikle veb sitesi nasıl kurulur nerden alınır. hiç bilmiyorum.
    alan adı nasıl alınır. .....com diye bir adres aldığım zaman bu adres ömür boyu benim mi oluyor.
    aldığım adresin limiti kaç gb oluyor. bu gb yi sonradan yükseltebiliyormuyum. siteyi kurdurduğum zaman kanuni haklarım nedir. site elimden uçup gidebilirmi. HOST VE DOMAİN bunlar nedir host mu almalıyım domain mi yoksa ikisini birden mi ?
    post la satış olmayan sadece ilanların olduğu sahibinden com tarzı bir site için neler gerekli. ne yapabilirim. siteyi sonradan postla alışvriş yapan bir siteye dönüştürebilirmiyim. memurum şimdilik sadece ilan açılan bir site olacağı için tek başıma idare edebilirmiyim siteyi. en güvenilir firma hangisidir. ingilizce firma isimleri yazıyorsunuz host ve domain vs.. için ama onlarala görüşme filan nasıl oluyor destek nasıl alabiliyoruz onlardan. gbi.. size göre çok basit belki ama bu şekilde bir sürü konu hakkında bilmediklerim var.
    buraya yazılanları okudum. ancak bu yazdıklarıma kısaca bir cevp verebilirmisiniz.
    değerli görüşlerinizi almak istedim. yardımlarınız için teşekkürler. şimdiden

• aktifnet bizim okuldan biri bir oyun sitesi kurmuş ben de bir site kurmak istiyorum fakat karar veremiyorum bana yardımcı olursan sevinirim ben ilk olarak ücretsiz normal bir site nasıl yapılıyor orada göreyim sonra nasıl para kazanılacağı nısonra sorarın ilk olarak ücretsiz bir siteyi nasıl yapabilirim yardımcı olursan sevinirim
  • Hakkaten cok güzel paylaşım teşekkürler
  • Dostum ellerine sağlık, gerçekten çok yararlı bilgiler var..

Bir dükkan için site yapacağım ve web hosting şirketleri, domain konusunda yeniyim..

Şu zamanda güvenilir (uygun fiyat olması onemli) web hosting sağlayan bir şirket önerir misiniz ?

Teşekkürlerimi sunuyorum..
  • www.gridspace.com.tr güvenilir ve uygun fiyatlı web hosting arayanlara duyurulur
  • www.gridspace.com.tr
  • güzel bilgiler,teşekkürler
  • Bu güzel bilgiler için teşekkür ederim, başlık çok eski ancak bilgiler hala çok geçerli.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.