Şimdi Ara

WD_BLACK SN850, 1TB, NVMe SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tekrar girmiş indirime ben 1726 tl almıştım 12 temmuzda

• 1859 TL

• Onun yerine su daha mantıklı mıdır? Hangisini seçersiniz siz

SAMSUNG (SAPSI) NVMe 980 1 TB, Dahili Katı Hal Sürücüsü (SSD) (MZ-V8V1T0BW)https://www.amazon.com.tr/dp/B08TJ2649W/ref=cm_sw_r_apan_i_D1SST4REEXKVKCKKSNPH

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hknct H kullanıcısına yanıt

wd gen4 olduğu için ps5 ile uyumlu. o yüzden daha tercih ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

çok kötü bir seçim olur... sizin verdiğiniz ürün seat, arkadaşın verdiği ürün bmw 5.20 ayarında rakibi bile değil.

• SN850 ile 980'i karşılaştırmayı hakaret sayarım hocam :) SN850 şu an piyasadaki en iyi Gen 4 SSD'lerden sayılıyor. 980 ise Samsung'un normal orta sınıf dramsiz SSD'lerinden biri.
    Anakartımda 1 x Gen 4 slotu olduğu için bir tane daha alasım gelmiyor. 1 x SN850 1tb ve 1 x 970 Evo Plus 500gb hali hazırda var. Son Gen 3 slotuna bir tane uyguna 2tb Gen 3 bulup almam daha mantıklı olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 27 Temmuz 2022; 10:7:4 >
  • imkanım olsa birtane daha alırım

DRAM’siz vasat bir SSD. Samsung’un sadece adı var bu düz Pro olmayan 980 serisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyordum ogrendim cevap veren herkese teşekkürler :)

• Ürün alınır fakat garanti süreci nasıl işler almanya üzerinden bilemedim .

• Şunu almayan bir ben mi kaldım acep? Almirem lo almirem işte...

• Omergs28 kullanıcısına yanıt

sadece 1 ay amazon almanya garanti veriyor. ürün ilerde bozulursa eğer wd türkiye destek vermez. elinizde patlar. ona göre satın alın.

• Yanlış bilgiler kesin ifadelerle havada uçuşuyor. Amazon Almanya 2 yıl garanti veriyor tüm ürünlerine, ihtiyacı olan alsın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

Amazon Avrupa sitelerinde garantisi 2 yıldır. Ürün değişimi olmaz ve fatura bedel iadesi olur. Amazon ABD ve Japonya için ise ilk 30 gün ürün iadesi vardır. Garanti yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 27 Temmuz 2022; 11:21:15 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt

o zaman amazon usa nın garanti prosedürüyle karıştırmışım. kusura bakmayın. yardırın gönül rahatlığıyla.

• oup59 kullanıcısına yanıt

stok varsa değişim de olur

• son 24 ürün kalmış beyler. acele edin çok düşünmeyin paranız varsa alın. yoksa borç falan bulun alın yine de.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Hocam şimdiye kadar Amazon sitelerinden alınıp da ürünü değişen ben görmedim. Çevremde birçok arkadaşımın elektronik ürünü arıza kapsamında garantiye gitti ve direk bedel iadesi yapıldı.

Ama belki oluyordur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.