Şimdi Ara

WD 2 Tb Purple

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows ssd de kurulu.Sadece oyunları atıp kullansam sıkıntı yaşatır mı acaba.Çok uygun fiyata sıfır 2 tb lık buldum.Daha önce bilmeden green serisi almıştım oyunlarda ufak sıkıntı yaşatmıştı.Bu nasıl olur acaba.

• Ben 6tb olanini kullaniyorum sorun yasamadim hic. Eger disk sifir degilse alinmaz bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Sıfır hocam kapalı poşetinde 200 liraya buldum.Wd green deki gibi oyunlarda anlık takılmalar olurmu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arno.mdr kullanıcısına yanıt
    Oyun konusu goreceli bir kavram. Hangi oyunlarda takiliyor bakmak lazim. Bendeki oyunlar ssd uzerinde yuklu oldugu icin diskin bu yonunu bilmiyorum. Ama oyunda diskin sadece loading suresi uzun olur takilma olayi baska nedenlere baglidir diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun takılıyorsa ya disk bozuktur ya da ram yetersizdir o yüzden hdd'ye swap yapar, o da takılmalara sebep olur.

Kısaca oyun takılmasıyla HDD alakalı değildir.
  • Wd green serisi kullanmıştım bikaç sene önce.Hem sistem hem oyunlar için kullanmıştım.5400 rpm olduğu için oyunlarda epey sıkıntı yaşamıştım.Wd blue ya geçince hiçbir sıkıntı kalmadı nasıl olduysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arno.mdr -- 25 Mart 2017; 22:15:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.