Şimdi Ara

wax nedir ne işe yarar kullanımı nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
142.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

dax mı wax mı bunun ismi:S

hem dax var hem wax
  • quote:

dax mı wax mı bunun ismi:S

Orjinali Dax...
    Wax ise yan sanayisiymiş işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: sword_dancing

arkadaşlar benim saçlarım uzun olduğu için şekil vermesi biraz zor oluyor uzun saçlar için bana wax mı yoksa osis mi önerirsiniz ve nerede bulabilirim bunları şimdiden sağolun

osis zaten wax..:) eğer osise verecek param var diyorsan kesinkile osis al ...verdiğin parayı hak ediyor
  • ben kullanıyorum 13 ytl verdım aldım "SECTOR SUPER WAX" yıkayınca falan cıkıyor oyle bısey yasamadım.sacı dolgun gosterıyor.jole surunce saclarımın dıbı gorunuyor waxta boyle bısey olmuyor.ayrıca sacların ucuna uyguladıgınız ıcın sac koklerı hava alıyor

tek sorun surdukten sonra parmagının ucu degse saclar kepek gıbı oluyor.

yalnız berberım surmustu bı kere o gercekten guzeldı.markasını ogrenıp yazarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

quote:

arkadaşlar benim saçlarım uzun olduğu için şekil vermesi biraz zor oluyor uzun saçlar için bana wax mı yoksa osis mi önerirsiniz ve nerede bulabilirim bunları şimdiden sağolun

osis zaten wax..:) eğer osise verecek param var diyorsan kesinkile osis al ...verdiğin parayı hak ediyor

:D peki bu osisi nereden bulabilirim ?
  • beyler bende gördüm buradan alim dedim merak ettim waxı ama sert bişey bu nasıl kullanılıyor acaba suyla falan mı ıslatıcam bilen varsa anlatırsa sevinirim
  • mess upı istanbulda nerde bulabilirim
  • quote:

beyler bende gördüm buradan alim dedim merak ettim waxı ama sert bişey bu nasıl kullanılıyor acaba suyla falan mı ıslatıcam bilen varsa anlatırsa sevinirim

bilen yokmu acaba ?
  • quote:

quote:

beyler bende gördüm buradan alim dedim merak ettim waxı ama sert bişey bu nasıl kullanılıyor acaba suyla falan mı ıslatıcam bilen varsa anlatırsa sevinirim

bilen yokmu acaba ?

fön makınası tutcan ıcıne

suyla falan ısın yok ogle yaparsan ıse yaramaz. fon makınası tut daxa, elıne az al fındık buyuklugu kadar sacına sekıl vermeye basla...sakın jole gıbı cok alma elıne hıcbıseye benzemez. ayrıca dax surmeden once fön cekersen sacına daha rahat sekıl verırsın. kesım tarzıda onemlı tabı sekıl almak ıcın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 26 Mayıs 2008; 23:52:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

quote:

quote:

bilen yokmu acaba ?

fön makınası tutcan ıcıne

suyla falan ısın yok ogle yaparsan ıse yaramaz. fon makınası tut elıne az al fındık buyuklugu kadar sacına sekıl vermeye basla...sakın jole gıbı cok alma elıne hıcbıseye benzemez.

teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

quote:

:D peki bu osisi nereden bulabilirim ?

internet sitelerinde satılıyor..öyle alışveriş merkezlerinde bulunan bişey değil..saçı fönleyip sürerseniz daha iyi verim alırsınız..

• merhaba arkadaşlar..
    gerçi konuda baya eskiymiş ama neyse

osis mess up almak istiyorm ama istanbulda nerede satılıyor bilmiyorm..
    internettede sadece bir sitede var
    http://www.parfummarketim.com/pinfo.asp?pid=439

sizce burası güvenilir bir site mi daha önceden tecrübesi olan arkadaşlar yorumda bulunursa sevinirim..
  • kalıtelı bır marka unuttum adını
    3.5 ytl japon pazarında

suruorsun saclar okuz gıbı sert oluoxd
  • bende jöleden bıktım artık vax kullanmak istiyorum... yanlız bi problem var. benim saçlar seyrek ve elektrikli böyle dik dik çıkıyor... şekil verme çok zor oluyor.. yinede etkili olurmu bu vax? ankarada nerde bulunur?
  • Wax'ın birçok türü, markası vardır. Epey tür-marka denedim, hala da deniyorum. En kalitelisi Schwarzkopf Osistir. Çoğu kuaför Osis Mess Up kullanmaktadır. Fiyatı 28 YTL civarı birşey olmuştur herhalde şimdi. Saçınız uzunsa fön ve sprey kesinlikle lazım bence. Osis vb. tek başına yeterli olmaz. Bunun dışında Osis Mess Up'tan daha güçlü bildiğim, Osis'in Rough Up ( Kil ) çeşidi var. Bunun fiyatı Mess Up'a göre daha fazladır. Kili almak nasip olmadı daha.

Bunun dışında Wave and groom markalı dax türleri bulunmaktadır. Kutusu büyükcedir. Mavi & Kırmızı kutuları bulunmaktadır. Kırmızı kutunun içinde ki, macun kıvamında, hoş kokulu, mat görüntü veren, sert bir maddedir. Kırmızı kutu almanızı öneririm, saça önce ufaktan bir fön çekin, daha sonra fön makinası yardımıyla daxı eritin, az olacak şekilde parmak uçlarınıza veya avuç içinize alıp uygulayın. Dax'ı fazla kullanırsanız saç bulamac halini alır.

Bu markalar dısında kullanmanızı önermem, 4-5 YTL'lik ucuz Waxlardan çokta şey beklemek yanlış olur açıkcası.

Dax'ın söylediğim markasını ve rengini öneririm. Kozmetik eşya satan yerlerde bulunur. Kesinlikle markaları karıştırmayın.

wax nedir ne işe yarar kullanımı nasıldır?

Osisi de büyük marketlerde, seçkin kozmetik ürün satan dükkanlarda ve kuaförlerde rahatlıkla bulabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• saçları uzun olmayan kısa olanlar için hangi dax i önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dx -- 6 Ekim 2008; 23:04:34 >
  • dax ın saç dökülmesine yol açtığı söyleniyor. doğrumudur ? osiste böyle bişey varmı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.