Şimdi Ara

WATSONS'larda 2 Adet Rexona Deodrnt Alana (Total 13,98)Cinemaximumda 2 Kişilik Bilet Hediye (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
4
Favori
18.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Batıkent CarrefourSA alışveriş merkezindeki Watsons da dün vardı. İki tanesini ben aldım görebildiğim kadarıyla 6-7 tane daha vardı.
  • Cevahirde adetlice vardı ben aldım 2 adet rexona ihtiyacım vardı almışken oradan alayım dedim :) haberinz olsun.
  • peki deodorantları bi bayan bi erkek şeklinde almak şartmı acaba yoksa 4 tane erkek deodorant alsam gene 2 tane cinema bileti alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

peki deodorantları bi bayan bi erkek şeklinde almak şartmı acaba yoksa 4 tane erkek deodorant alsam gene 2 tane cinema bileti alabilirmiyim.

reyondaki görevliler ısrarla 1 erkek 1 bayan şart dediler ben 2 erkek alıp gittim kasadan 2 tane bilet aldım. Yani farketmiyor aldırış etmeyin.
  • Ankara Optimum da var mıdır ki?
  • Bazı kodlar çalışmadı kasada. Bence kasadaki kadın beceremedi ama neyse. Bende fazla üstüne düşmedim. Götürdüm Watsons'a bıraktım. Bir hafta oldu unuttular dedim. Önce Watsons'dan mail geldi sonra Cinemaximum Ankamall Müdür Yard. aradı çok ilgilendi. Vay be adamlar çalışıyor hakikaten. Hem güzel kampanya yap hem müşteri memnuniyeti sağla. Bravo diyorum.
  • Dahha dun kipadan nivea aldim 9 tl yapmislar ona gore bu fiyat 10 numara 5*

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün capitolden aldım. Baya da var gibiydi. Haber veren arkadaşa çok teşekkürler.
  • İzmir'de stok bilgisi olan arkadasim var midir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adapazari serdivan avmde tükendiği söylendi alamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

Adapazari serdivan avmde tükendiği söylendi alamadım.

yarın gitmeyi düşünüyordum kötü oldu bu. ada avm dede yokmuş galiba sakaryada başka alınacak yer de kalmıyor :)
  • Hem ucuza valiz sahibi oldum hemde cidden sinema fırsatından yararlanacağıma inanmazken hiç problemsiz filmede gittim helal sana watsons

• mersin forum watsons bilet durumu bilen var mı ??
  • Ankarada hiçbi yerde kalmamış aradım bir kaç mağazayı...
  • Aydında varmı acaba bilen var mı
  • kampanya hala geçerlimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhim23

quote:

Orijinalden alıntı: Fütursuz01

Espark ta varmı acaba? Bilgisi olan arkadaş var mı?

evet var hocam ben aldım geçen gün orada yoksa neo plusa git kesin bulursun.ha ürün bugün dün bitmişse bişey diyemem ona ama bitmişse de neo da vardır diye düşünüyorum servis var zxaten ücretsiz gidip bir bakıp gel yani

esparkta yokmuş hocam perşembe gidip sordum.
    bugün içinde neo ya gitmeye çalışacam gidersem var mı yok mu hala paylaşaırım eskişehirde ki arkadaşlar için.

• anadolu yakasında nerede var acaba bilen varmı

• Ben 3 gün önce 212 AVM den aldım. Yalnız bavullar yoktu alamadım
  • an itibariyle ankara'da optimum,kentpark,batıkent carrefour,ankamall,atlantis mağazalarında kalmamış.telefonla bilgi alındı.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.