Şimdi Ara

Watch Dogs'un PS4 Sürümünün Oynanış Videosu Ortaya Çıktı. Peki Grafikler Nasıl? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön sipariş yaptıranlar için üzücü:( Ubishit resmen hırsız çıktı.
  • bu oyun pc de nasıl olacak ???
  • ilk gösterilen video ile aynı grafikleri yakalayamayacakları zaten bilinen bir şey. geçmişi bilen bir oyuncu için grafik düşüşü şaşırtıcı değil. eskiden beri yapılan bir numara. bknz. GTAV. belki pc de biraz daha iyi grafiklerle yaklaşabilir ama aynı grafikler hayaldi. bu kadar tepki görmesinin sorumlusu tabi ki ubisoft. bir sürü insanı boş yere ümitlendirdiler. benim için grafikten daha önemli nokta oynanabilirlik ve etkileşim. GTAV nazaran ne seviyede olacak. gerçekten özgür ve yaşayan bir dünya sunabilecek mi. benim için bu grafikten daha önemli.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rambocuk<br><br>Far cry 3 ü çamur grafiklerle ps3 de oynadım ve çok büyük keyif aldım mütişti buda öyle olursa sorun yok oyunun paunları açıklandığında anlarız neyin ne olduğunu<br></blockquote><br> Grafikleri benim içinde mühim değil içerik güzelse oynanır. Sorun başta vaad ettikleri şeyleri vermemeleri. Yoksa oyun hala etkileyici bir konuya sahip

aynen ama grafikleri çok kötü olmamalı yoksa oyunu etkiler

• görüntülerin çizgifilmden farkı yok. bence bu saatten sonra hiç çıkarmasınlar, iptal etsinler bu oyunu. insanda biraz utanma olur.
  • Oyun ilk ciktiginda GTA V ile yarisiyordu simdi sleeping dogsla yarisiyor.
  • eğer ilk gösterilen grafikleri yeni nesil sağlıyamıyorsa benim için yeni nesil fıs çıktı harbiden playstation 3.5 gibi birşey bu

• eğer ilk gösterilen grafikleri yeni nesil sağlıyamıyorsa benim için yeni nesil fıs çıktı harbiden playstation 3.5 gibi birşey bu

• e3 2012 de gösterilen grafiklerle alakası bile yok..
  • Bir balon daha patladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya onu bırakta pc nasıl olcak aga

beliki oyunu baltalamaya çalışıyolardır

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

ya onu bırakta pc nasıl olcak aga

Ben heyecanla PC'yi bekliyorum, konsolcular oturup tartışsınlar

Edit : Şaka maka PS4 sürümü fena değil bence tamamen insanların abartması kötü olduğu falan.Yoksa gayet yeterli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 8 Mart 2014; 12:43:39 >
  • ve grafiler o kadar kötü değil bence pc de daha iyi grafiklerle çıkarlarsa süper olur

• bu oyundaki grafik düşüşü nedir arkadas dahada iyi olacagına iyicene mok etmişler hakkatten inanamadım okadar ertelediler o oldu bu oldu kör yattı şaşı kalktı grafikler bildigin 2 3 sene önceye gitmiş gercekten bu şekilde gelicekse oyun bildigin patlar yani suan için balon olmus birde ps4 den video bu ps3 xbox360 da adamlar arabalar kartondan olacak galiba bu oyunun bu hale gelmesini nasıl başardı ubisoft anlamadım gitti ileriye gitmesi gereken oyunu dahada geriye getirmişler büyük başarı ayakda alkıslamak lazım zamanında pc ön sipariş vermiştim iptal oldu oyun bu sekilde gelicekse işleri tırt diyim haber için teşekkürler bsc.

• Oyun bildigin "AT GÜBRESI", eski görüntülerden ne farki var ? bildigin ayni demoyu oynatmislar millete ayni videoyu gösteriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

bu oyundaki grafik düşüşü nedir arkadas dahada iyi olacagına iyicene mok etmişler hakkatten inanamadım okadar ertelediler o oldu bu oldu kör yattı şaşı kalktı grafikler bildigin 2 3 sene önceye gitmiş gercekten bu şekilde gelicekse oyun bildigin patlar yani suan için balon olmus birde ps4 den video bu ps3 xbox360 da adamlar arabalar kartondan olacak galiba bu oyunun bu hale gelmesini nasıl başardı ubisoft anlamadım gitti ileriye gitmesi gereken oyunu dahada geriye getirmişler büyük başarı ayakda alkıslamak lazım zamanında pc ön sipariş vermiştim iptal oldu oyun bu sekilde gelicekse işleri tırt diyim haber için teşekkürler bsc.

PC ön siparişini niye iptal ediyorsun ki? Ne kadar saçma bir karar olmuş.
  • Babblebabble

yorumda iptal ettiler dedim kardeşim yani benim elimde olan birşey degildi 3 4 ay öncesi bi olay vatancomputer den vermiştim ertelenmeden dolayı iptal ettiler acıldıgı zaman veirirm tekrardan ön siparişi pc de daha iyi olacagı aşikar

• Bu kadar taşlama yeter zaten şuan için ön sipariş veenler dışında alacakların tamaının tadı kaçtı. Baya para kaybedecekler istedikleri satışı yakalayamacaklar hatta gta 5 2 konsolda 32,5 milyon satmayı başardıysa bunlar eski yeni nesil ve pc'de en fazla 10-15 satacaklardır.

Tabi oynayış zevkli ve ayrıntılıysa çok satabilir. İncelemeleri beklemek lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

ya onu bırakta pc nasıl olcak aga

Ben heyecanla PC'yi bekliyorum, konsolcular oturup tartışsınlar

Edit : Şaka maka PS4 sürümü fena değil bence tamamen insanların abartması kötü olduğu falan.Yoksa gayet yeterli bence.

Aynen grafikler gayet yeterli sadece gif yapılan sahnede kötü gözüküyor diye dırdır ediyorlar neyse ki pc'de oynayacağım şu oyun için ekran kartı alabilirim belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Second son a bakıyorum da eğer ps4 yeterli olmasaydı bu oyun nasıl böyle çıkabiliyor ? Bence sorun tamamen ubiyle alakalı ps4 ün yetersiz olduğunu hiç sanmıyorum.Kaldıki donanımsal olarak ps3 ile aralarında ortalama 9 kat fark var..Yani 9 kat daha fazlasını yapabilirsin..Ama sen git oyunu downrade et..

Bu oyun gta 5 ten sonra böyle çıksaydı o zaman balon çok fena patlardı..Mayısta yine millet alır oyunu..Tabi oyun hala gta 5 ten iyi olmuş olabilir..Zira oyunun grafikleri iyi denmesede ortalama grafiklere sahip..Eğer iç taraftaki yapay zeka iyiyse oyun patlayabilir..Ama AC serisindeki yapay zeka sorunlarını AC 2 den beri çözemediklerini düşünürsek bu sorunu da çözdüklerini hiç sanmıyorum..Hala trailerlarda biz oyunun en iyi yerlerini görüyoruz.Karşısında hevesle oynayabileceğimiz bir oyun olabileceğini sanmıyorum ama yine de alacağım..Çünkü almam için yeterli özelliklere sahip..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.