Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu arkadaşı bu forumda tutmayın.Discordda millete ağza alınmayacak küfürler ediyor arkadaşlarıyla.Malum grup çekildi ama kalıntıları hala burda yama satmaya devam edicek.Bu arkadaşda ücretsiz falan diyor yalan.

• quote:

Orijinalden alıntı: etekgiyen123

Bu arkadaşı bu forumda tutmayın.Discordda millete ağza alınmayacak küfürler ediyor arkadaşlarıyla.Malum grup çekildi ama kalıntıları hala burda yama satmaya devam edicek.Bu arkadaşda ücretsiz falan diyor yalan.

Yanılmıyorsam konu içerisin de ücretsiz şekilde paylaşacağını belirtmişti. Neden böyle düşünüyorsun ki? Malum grup dediğiniz grubu bilmiyorum ama o dediğiniz grup ile arkadaşın ne gibi bir bağı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shawarpers

Yanılmıyorsam konu içerisin de ücretsiz şekilde paylaşacağını belirtmişti. Neden böyle düşünüyorsun ki? Malum grup dediğiniz grubu bilmiyorum ama o dediğiniz grup ile arkadaşın ne gibi bir bağı var?

Alıntıları Göster

Araştırıp öğrenebilirsin.Bu arkadaş o malım gruptan kalan bir kalıntı sadece.Malum grup maaşını ödemeyince burda yama satmaya devam edecek.

• etekgiyen123 kullanıcısına yanıt
    Fazla konuşup laga luga yapıp milletin sinirleriyle oynama milletide kışkırtma adam bedavaya paylaşıcak daha dün üyelik açmışsın gelip burda tahrik etme milleti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @etekgiyen123 Göstersene bi tane küfürümü. Bir tane ağza alınmayacak küfürümü göster ben de senin gibi etek giyeyim. Bekliyorum. Ayrıca kimmiş o malum grup? Onu da bi açıkla sana zahmet.

@Shawarpers Az kaldı hocam. Sonradan 1700'e yakın texture çıktı dosyalardan. Onlara giriştim. Bu akşam, olmadı yarın yeni görseller paylaşacağım.

@izmiryazar Teşekkür ederim hocam, hele bi alnımızın akıyla çıkaralım da :)

@CrrystaL Hocam yok, WD2'yi ön siparişle alıp bin pişman olmuş birisi olarak, ı ıh. WD1'den sonra öldü benim için seri :)

@-The Avengers- Ben bu oyunu oynadım oynayalı çevirmek istiyordum zaten. O insanlar bana bir fırsat sundu, ben de karşılığını verdim. Ubisoft falan geçin hocam bunları.

• @atessivas @jelbes @henrymorgan92 @imjohnnystark Teşekkür ederim hocam.

@FORZAFATHER efenim şımartıyorsunuz <3

• @ALPOLİC_FR Hocam yama her yerde zaten. Eğer bahsettiğiniz dil yamasıysa tabii, dil yamasına ekstra olarak doku yaması yapıyorum ben. Olayın da U-Crew ile alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

@etekgiyen123 Göstersene bi tane küfürümü. Bir tane ağza alınmayacak küfürümü göster ben de senin gibi etek giyeyim. Bekliyorum. Ayrıca kimmiş o malum grup? Onu da bi açıkla sana zahmet.

@Shawarpers Az kaldı hocam. Sonradan 1700'e yakın texture çıktı dosyalardan. Onlara giriştim. Bu akşam, olmadı yarın yeni görseller paylaşacağım.

@izmiryazar Teşekkür ederim hocam, hele bi alnımızın akıyla çıkaralım da :)

@CrrystaL Hocam yok, WD2'yi ön siparişle alıp bin pişman olmuş birisi olarak, ı ıh. WD1'den sonra öldü benim için seri :)

@-The Avengers- Ben bu oyunu oynadım oynayalı çevirmek istiyordum zaten. O insanlar bana bir fırsat sundu, ben de karşılığını verdim. Ubisoft falan geçin hocam bunları.

Tamamdır, kolay gelsin. Beklemedeyiz. :)

• Merhaba , istersen texture işinde yardım edebilirim

• Rahatsızlık için özür dilerim. 26 Ekim tarihinde bugün veya yarın yeni görseller paylaşacağım demiştiniz merak ettim. Bu içeriğin çıkmasını dört gözle bekleyenlerdenim.

• Shawarpers kullanıcısına yanıt

Yok hocan ne rahatsızlığı, bilgisayarı formatladım, bu akşam atacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 29 Ekim 2020; 4:42:9 >

Boş yapma ss gönder. Bir laf söylüyorsun arkasında dur bari.

cadde sokak bina adı : telefon ?

ss atmıyorsan konuyu iftiralarınla kirletme. eteğini giy uslu uslu otur.

• WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyiz hocam, kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.