Şimdi Ara

Watch Dogs | Playstation Ana Konu | 27 Mayıs 2014 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.003
Cevap
28
Favori
174.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Agaclarin, semsiye'nin yerdeki cöplerin tozlarin hatta karekterimizin üzerindeki pardüsü nün etek kismi ve bagciklari vb seylerin rüzgardan dogrudan dogruya savruldugunu real time yakin fizik tepkileri verdigini gormek mumkun.

Bunlari bu görsel kalitede anca PCde ve PS4 ile Yeni Xbox da verebilir. Buda gosteriyorki oyun alpha seviyesinde veya bir adim önünde. Bu simdiye kadar gördugum butun oyunlarda baska bir noktada.

Belli zaten yeni nesil bir oyun olduğu. 2 seneye çıkar herhalde.
  • Ubisoft bunu Yeni Nesil konsollarda basarabiliyorsa ki bu gayet dogal, PS4 de basda Naughty Dog olmak uzere Santa Monica neler yapar aklim hayalim almiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wii-U icin olabilir, bir ihtimal...
  • xbox 360 gameopad iyle pc de oynandı deniyor
  • Bir sonraki nesile cikabilecek oyunlar arasina LucasArts in E3 de tanittigi oyunu Star Wars 1313 de ekliyebiliriz sanirim. Zira Star Wars 1313 de ayni WATCH_DOGS gibi cikacagi platformlar aciklanmis olmasada gorsel ve fiziksel anlamda Star Wars 1313 de WATCH_DOGS gibi Yeni Nesil konsollara isaret ediyor. Yakinda bu tip Muhtesem oyunlari daha cok gorur olacagiz sevindirici. Her iki oyunda Muthis bilhassa WATCH_DOGS .

http://resim.donanimhaber.com/m_61233364/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 5 Haziran 2012; 9:14:07 >

• Ufaktan detaylar geliyor.

WATCH_DOGS Open World shooter oyunu olup zaten bu belliydi. Yeni nesil konsollarada hitab ediyor.

quote:

E3 2012: Ubisoft Montreal announces stunning 'NEXT-GEN' Watch Dogs

Open-world shooter
    blows away Ubi conference

The impressive demo shown off at Ubi's E3 conference takes place in a GTA-style open-world city, with players able to hack and control the city's infrastructure. Visually, it looks spectacular and garnered an incredible reception in LA.

The game takes place in New York City after a virus has been unleashed, causing a huge blackout and eventually control of all public computer systems handed to a major corporation.

Ubisoft referred to the impressive-looking title during its E3 conference as "a glimpse at the future".

Kaynak :

http://www.computerandvideogames.com/351256/ubisoft-montreal-announces-stunning-next-gen-watch-dogs/

• Videoyu izlerken, nedense aklıma Person of İnterest dizisi geldi. Yeni nesle geleceği kesinde keşke şimdiden göstermeselerdi.
    2-3 nesil sonrasını düşünemiyorum artık.
  • Çok iyi düşünülmüş.. Konu ve atmosferin uyumu harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 5 Haziran 2012; 10:21:20 >
  • Çevre etkileşimi bu nesil aşıyor. Bence 2014 den önce gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kaza sahnesinden sonra yeni nesil hayırlı olsun dedim.
    Bir de judgement is coming hangi oyun çıktı?

• film izler gibi izledim valla konusu olsun atmosferi filan harika bir oyun olacağa benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

O kaza sahnesinden sonra yeni nesil hayırlı olsun dedim.
    Bir de judgement is coming hangi oyun çıktı?

İlk giriste yerde ruzgardan savrulan copler ve agaclardan belliydi

• ne grafik var ya süper çıktığında daha iyi olur ve daha ilk oyunlar yani grafikler ne seviyelere gelicek aklımızı alıcak galiba :D
  • Watch Dogs, Açık Dünyanın Sınırlarını Zorlayacak

Dün E3 tanıtımlarında kuşkusuz açık ara en fazla dikkat çeken oyun olan Watch Dogs ile ilgili  bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı.

Oyunun genel yapısı ile ilgili bilgiler veren Ubisoft kreatif direktörü Jonathan Morin, açık dünya oyun yapısının sınırlarını zorlayacaklarını belirterek, daha önce hiç görmedikleri bir oyun deneyimi sunacaklarını dile getirdi. Şehrin tüm sistemlerinin bizim için bir silah niteliği taşıdığını söyleyen Morin, bunları dilediğimiz gibi kullanabileceğimizin altını çizdi.

Bildiğiniz üzere oyunun yayımlanan videosunda da şehrin trafik ışıklarını kontrol altına alabiliyor, telefonları ve diğer cihazları hack'leyebiliyorduk. Bu açıklamayla birlikte en büyük gücümüzün de şehir sistemlerini ele geçirme yeteneğimiz olduğu doğrulanmış oldu.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Watch_Dogs_Acik_Dunyanin_Sinirlarini_Zorlayacak-28461.htm

• Bu konsollara çıkacak bence.

Next-Gen den daha çok şey bekliyorum güzel herşey ama Next-Gen daha fazla şey sunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Bu nesildeki konsollara gelmesi imkansiz (PS3 ve 360)

Karekterin uzerindeki pardesüde ve modellemede nekadar poligon var dikkali bakin, cevre detaylarinda cevre efektleri keza ayni rüzgar vb efekler detaylar gosteriyorki WATCH_DOGS bariz PC ve varsa Yeni Nesil konsollar PS4 ve Yeni Xbox icindir. Muthis gercekten.

/>

ben bunu izlerken film izliyorum zannettim
  • Ailece ağzımız açık kaldı
  • Ubisoft kreatif direktörü Jonathan Morin, den ilk detaylar geldi ve bunun devamida gelicektir. Özellikle 7 Haziranda Unreal Engine 4 ün Yeni nesil oyunlarin ilk görüntusu geldiginde bu tip Nex-Gen oyun haberleri hizla artmaya devam edecek. STAR WARS 1313 ve WATCH_DOGS gibi.

• hangi nesil olduğu konusu muallak, eğer bu nesil konsollara gelecekse diğer oyunlarda fena kandırıldık demek oluyor. umarım gelecek nesil için gelir.

oyun harika olmuş
  • Ulen 8 dakikalık videoda ne hikayesi çıkardınız da hikayesi züper reröre diyorsunuz anlamıyorum. Durun hele soluklanın gençler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.