Şimdi Ara

Watch Dogs 2 (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
6
Favori
19.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gereksinimleri ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyunun oyun motoru ne acaba snowdrop mu division da kullanılan yoksa ilk oyunda ki mi bilen var mı ?

• Watch Dogs 2 (2016) [ANA KONU]

Şu kapağı görünce gtav gibi 3 oynanabilir karakterli bir senaryosu varsan..ama o da yok,daha ziyade atmosferi yumuşatıp gtav tipi parodilere dökmeyi tercih etmişler.
    Pierce gibi operasyonel bir karakter ve chicago atmosferinden çok uzakta,Saints row u andıran sululuklarla dolu bir oyun olacak görünüyor en azında çıktığında en iyi parkur simi olmayı başarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 12 Haziran 2016; 17:37:20 >
  • Watch Dogs 2 Gameplay Walkthrough: Dedsec Infiltration Mission - E3 2016 [US]

• Watch Dogs 2 Trailer: Hack Everything – E3 2016 [US]

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Watch Dogs 2 Gameplay Walkthrough: Dedsec Infiltration Mission - E3 2016 [US]

Hack ağını çok daha kapsamlı yapmışlar bu sefer nihayet,merakla bekliyorum

• Karakter ve atmosfer neden ciddi olmaz ki

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Oyunda ciddi anlamda değişikler mevcut.Bu sefer olmuş.İlk oyundan dersini çıkarmış görünüyor Ubisoft.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Oyunda ciddi anlamda değişikler mevcut.Bu sefer olmuş.İlk oyundan dersini çıkarmış görünüyor Ubisoft.

Katılıyorum hocam.İlk oyunu her şeye rağmen beğenen biri olarak araba sürüşünü de ikinci oyunda düzeltmişlerse çok kaliteli bir oyun olacak bana kalırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Karakter ve atmosfer neden ciddi olmaz ki

:) karakter bildiğimiz rap klibi oyuncuları gibi olmuş bana da farklı geldi aiden dan sonra ama alışırız bence
  • Watch_Dogs 2'nin perde arkasından yeni bir video yayımlandı.

http://www.merlininkazani.com/Watch_Dogs_2nin_perde_arkasindan_yeni_bir_video_yayimlandi-oyun_haber-89762p1.html

• Watch Dogs 2: Remote Access Episode #2 - "DedSec & Hacking" [US]
  • Watch Dogs 2 Trailer: Online Multiplayer (Co-Op & PVP) - GamesCom 2016 [US]
  • Optimizasyonu nasıl olacak o önemli
  • Oyunun adı Hipsters:The Game olsa sırıtmazmış aslında.Kanye West tipli itici bir tipi oynuyoruz şimdide.İlk oyundaki odun karakter yetmemiş gibi.180 lira fiyatına ise denecek bir şey yok :)
  • İlk oyunun konusu fazla basitti, optimizasyon sıkıntılıydı ( Ben PS3'de oynadım benim için sıkıntı yoktu gerçi.), mekanikler kötüydü, GTA serisi gibi saçmalıklara açık bir oyun değil sadece görev odaklı bir oyundu. İkinci oyunun konusuna bakarsak çok daha yaratıcı bir şey görüyoruz. Gameplay videosu hoş duruyor fakat ilk oyunun Gameplay'i de herkesi heyecanlandırmıştı, konusu aşırı ilgimi çekiyor ve yeni küçük özellikler ( Drone ve 3D yazıcıdan yapılan yakın dövüş silahları vb.) hoş duruyor. Bakalım, oyunun çıkıp incelenmesini bekleyeceğiz. Umarım yine bir hayal kırıklığı yaşamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papa Midnite -- 17 Ağustos 2016; 19:17:22 >
  • OGZ video yapmış

• Watch Dogs 2 Gameplay Walkthrough: Open World Free-Roam with Multiplayer - GamesCom 2016 [US]
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.