Şimdi Ara

Watch Dogs 2 (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
6
Favori
19.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

quote:

X6 6300 @4.450 Mhz
    8Gb ram
    660Ti'la oyunu adam gibi oynayamıyorum

Sürüş dinamikleri desen berbat ötesi, grafik kalitesi yerlerde, optimizasyon berbat ama hack olayı çok zevkli.Güvenlik kameraları falan mükemmel.Silah kullanımı da iyi ama atmosfer yok

doğruları yanlış yere yazıyorsun hocam.Burada ubinin evlatlarıyız hüloğğğ diye bir gizli tarikat var.Aleyhinde konuşursan en iyi ihtimalle - yersin

Hiç umrumda değil.Oyun güzel olur yazarız ama kötüyse eğer buna iyi diyemeyiz..Ayıptır..

Hiçbiride doğru değil,öncelikle Watchdog Mafia,GTA vb gibi statik bir oyun değil,skill upgrades le sürüş dinamikleri vb hertürlü oynanış
    mekaniklerini geliştirebilmek opsiyonel,v 1.4 update sonarası optimizasyon vs problemi de yok.

Ha o yüzden 660Ti 2Gb'la %99 ram kullanımı alıyorum.Hem de texture'ler medium'dayken

Bide hiçbiri de doğru değil yazmış ya

• İlk oyun bekleneni tam vermedi, bu bir gerçek.

Hack dediği olay, Q'ya basıp bekletmek. Trafik lambaları ile oynayıp, trafik kazaları meydana getirmek gibi aksiyonlar güzel gerçi; ama Hack olayı bu kadar basit olunca bir süre sonra oyun kabak tadı veriyor. İlk oyun çıkmadan önce bu Hack olayının o kadar çok üstünde durdular ki, kompleks şeyler yapacağımızı düşündüm.

Silah kullanımı iyi değil. Araba sürüşü ise rezalet.

Oyun çıkmadan önce öyle bir tanıtıldı ki, GTA serisini sileceğini sandık. Aslında GTA'yı silemese de GTA kadar zevkli gelecek bir oyun olabilirdi. Konsept güzel, senaryo iyi; ama oynanış oyundan soğumaya neden oldu.
  • quote:

Ha o yüzden 660Ti 2Gb'la %99 ram kullanımı alıyorum.Hem de texture'ler medium'dayken

O yüzden değilde orjinal olmadığındandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 24 Şubat 2015; 22:24:21 >
  • Çöp -oyun çıkınca hatırlatırsınız-
  • İlk oyunu beğenmemiştim belki oyun güzeldi ama o kadar abarttılar ki çıkmadan önce çok beklenti oldu inşallah 2.si daha güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Uplay'i açar ss alırım ama ?

• quote:

quote:

quote:

Yav he he

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he

Watch Dogs 2 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepestSea -- 25 Şubat 2015; 13:32:55 >

• Oyunun çıkış tarihi netleşti

Watch Dogs ile oyun dünyasında adından bolca söz ettiren Ubisoft bu açık dünya aksiyon-macera oyununun devam oyununun ne zaman çıkacağına yönelik ilk açıklamasını yaptı.
    Watch Dogs 2 en geç 2017 yılının ilk çeyreğinde piyasada olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch_Dogs 2, DirectX 12 ve AMD desteği ile geliyor

Şimdiye kadar oyunlarından genellikle Nvidia ile çalışan Ubisoft, The Division da dahil olmak üzere birçok oyununda Nvidia GameWorks kullanarak Nvidia kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyordu. Bugün ortaya çıkan yeni haber ise görünüşe bakılırsa AMD kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

AMD'nin yapmış olduğu bir toplantıda, Ubisoft'un henüz çıkmamış yeni Watch_Dogs'unun AMD desteği ile geleceği belirtildi. Üstelik DirectX 12 desteğini de arkasına alacak olan AMD, görünüşe bakılırsa, DirectX 12'ye verdiği büyük destek sayesinde büyük yapımcıların ilgisini çekmeye devam edecek.

http://www.merlininkazani.com/Watch_Dogs_2_DirectX_12_ve_AMD_destegi_ile_geliyor-oyun_haber-87791p1.html

• berbat optimizasyonu falan vardı ama hack yapma şeyleri falan çok hoştu
  • çöp 2
  • Watch_Dogs 2, Ubisoft’un bu sene piyasaya süreceği en iyi oyun olacakmış.

http://leadergamer.com.tr/watch_dogs-2-ubisoftun-bu-sene-piyasaya-surecegi-en-iyi-oyun-olacak-83896.html
  • İlk oyunda patlama çatlama sahneleri güzeldi, yerdeki kanalizasyonu falan patlatınca da çok güzel efekt oluyordu ilk oyundan aklımda bunlar kalmış Bir de şu müzik kalmış, yağmurlu havada motosikletle kovalamaca sahnelerinde denk gelirdi ayrı bir hava katardı

• Hedef olarak gta killer şeklinde çıkmasaydı ilk oyun fena sayılmazdı . 2 kere bitirdim. 2. yi %100 olmak üzere. Beğenerek oynadım. 2. oyundan da beklentim yüksek umarım ubi hatalarından biraz olsun ders almış olur. Ac unity den sonra ders alabildiklerini gördük syndicate da. belki de wd2 de ana karakter değişirse herşey daha iyi olabilir. Neyse beklemeye devam.
  • O division vakasından sonra Ubisoft bundan sonra bedava verse oyun almam.
  • Watch Dogs 2 (2016) [ANA KONU]

Ubisoft, Watch Dogs 2‘nin ilk fragmanını yayınlandı ve oyunu 8 Haziran’da duyuracağını açıkladı.

Watch Dogs‘un devam oyunu Watch Dogs 2’nin E3 2016‘da duyurulacağı tahmin ediliyordu ancak Ubisoft’un geçtiğimiz saatlerde yayınladığı oyunun ilk videosunda, resmi duyurunun E3’ten önce 8 Haziran’da yapılacağı belirtiliyor.

Geçtiğimiz günlerde de, Ubisoft’un E3’te Watch Dogs 2 ve yeni South Park oyunu dışında sürpriz bir duyuru yapacağı ortaya çıkmıştı.

“Hello World” yani “Merhaba Dünya” adındaki video ile Watch Dogs 2’nin resmi duyurusu yapılmış oldu ancak bu kısa videoda elinde cep telefonu olan birinin görüntüsü dışında oyuna ait herhangi bir detay bulunmuyor.

Bunlarında dışında, Kotaku‘nun ilk edindiği bilgilere göre, serinin ikinci oyunu San Francisco’da geçecek ve oyundaki ana karakter ilk oyunun aksine Marcus adında farklı birisi olacak.

Watchg Dogs 2’nin Xbox One, PlayStation ve PC için duyurulması ve bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor ancak Ubisoft’un bu yapımı 2017’nin ilk çeyreğine ertelemesi de muhtemel.

Tüm detaylar ise 8 Haziran’daki Watch Dogs 2’nin resmi duyurusunda netleşecek.

• Nereden nereye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.