Şimdi Ara

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
29.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim kolaylıklar dilerim sabır ile bekliyorum

@FORZAFATHER
    Aynı kişi miyiz biz acaba.Öğrenmiş olduk artık size almak düşer hayırlı olsun diyelim
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hazırız o zaman.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    https://forums.guru3d.com/threads/natural-realistic-lighting-for-watch_dogs.407372/#post-5267970

main versiyonu tavsiye ederim :) bunsuz açmıyorum oyunu

şunu da iliştireyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 15 Kasım 2019; 22:58:10 >

• WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Hocam tahmini test suresi ne kadar surer yilbasina kadar cikar mi yama?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İyiymiş Vallahi beğendim. Aiden abimiz Chicago sokaklarında paltosuyla o sonbahar ortamında rüzgar pofur pofur eserken yürüse yeterli.
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    her türlü :)
    Siz yamayı çıkarın ben modun alasını yaparım.Daha önce korsan da bitirmiştim

Bunlar benden

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

• R-10 kullanıcısına yanıt
    oyunlarda noir havasına bayılıyorum. watch dogs 2 yi, gta 5 i falan o cıvıl cıvıl atmosferinden dolayı bir türlü sevememiştim.
    WD 2 yi oynamadım ama izlediğim videolardan bende de hayal kırıklığı olmuştu biraz.İlk oyunun o atmosferi,ciddiyeti ve ağırlığı gitmişti.İlk oyunu zaten sevme sebebim buydu.

Edit:Kötü demiyorum yanlışlık olmasın.İlkinden uzaklaşmış olması sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 16 Kasım 2019; 0:0:39 >
  • Yama harika olmuş herkese teşekkürler.

Fakat benim oyundan beklentim sıfırdı ama müthiş keyifli oyunmuş,grafikler hala çok iyi,gta vari oyunlar içinde gta'dan sonraki en güzel en canlı şehir atmosferi var.Yaşayan şehir hissini veriyor oyun.İçerik de zengin,bana göre gtanın en büyük eksiğiydi içerik,bu oyunda tonla aktivite yan görev var.
    R-10 kullanıcısına yanıt
    Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

:)
    Ya yaşını düzeltin yada Ocak 15'ten sonra çıkartın yamayı. Bu şekilde üzerime alınıyorum. Ellerinize sağlık. Eli kulağında herhalde artık.
    o derece tutmuş ha

testler yapılıyor hocam :) bu tür eastereggler gizledim çeviriye, hoşunuza gider umarım :)

Harika olmuş. İştahım kabarıyor hocam sal gelsin
    Hahahah harika harika, hadi bitir de gel RDR2'ye, ekip bekliyor :)
    Hocam watch dogs bu sene bitmeden cikacak mi? Sene sonuna yaklastık bir aksilik yoktur umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    eli kulağında :)
    Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ustam şaka gibi gelecek belki ama tek bir cümle için macbeth'ten bir şeyler okuduğumu biliyorum. cidden epey ağır bir çeviri oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 24 Aralık 2019; 15:15:29 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.