Şimdi Ara

Warrior item seçimi yardım ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 60+ bi warrior dizmeyi planlıyorum +7 shel set yapıcam geriye 7.5 gb para kalıyor silah veya takı önerileriniz varsa yardımcı olurmusunuz? bu arada diesteyim :)

• Silah olarak +7 Raptor ideal...
  • iyi combo biliyosan combo set al derim vsde gerçekten işe yarıyo
  • Peki +7 Avedon veya +7 Giga gibi Silahlar Nasıl Olur (Bu Silah Exp Kasmam İçin Olacak)
  • quote:

Orjinalden alıntı: HorrendousResurgence

Peki +7 Avedon veya +7 Giga gibi Silahlar Nasıl Olur (Bu Silah Exp Kasmam İçin Olacak)

+7 Avedonu Asla Alamazsın...
    +7 Giga Alabilirsin Ancak Az Paran Kalır...
    +7 Giga exp Kasmak İçin Raptor Kadar İyi Değil...
    Ama Verdiği Hp Bonus Resistance Bonus vsvs. Expte Büyük Avantaj...
    Paramun vsvs kasarken Resistler İşine Yarar...
    Bu yüzden Gigada Raptor Kadar İyi Olabilir...
    Pk'da Kesinlikle Giga Derim...
  • giga +7 al
    exp yaparken görev takıları yeterli olur

• Ex kascaksan giga alırsan. 70+ kasana kadar bi gigalık daha pot parası vermiş olursun. Toto + mp recovery silah al. Yanında İron İmpact al party bulmak için karizma lazım biraz. Hem pk ve boss içinde idealdir bence
  • bak beni dinle sakın gigaya gidip para verme giga çöp itemdir ex kasarken boss keserken ideal deildir.toto+7 mp recovery al gir paramunda kas.elindeki gb ile de ticaret fln yap.70 olunca +8 raptor alırsın geme girersin boss kesersin yavaş yavaş itemlerini dizmiş olursun.
    hiç bişey alamıyosan bence toto+8 impact +8 al.paramuna girince toto+8 ve mp takarsın boss keserken de toto impact gigadan kat kat daha iidir.benim bi arkadaşım +8giga ile boss kesilmiyor diye gidip +8toto impact aldı
  • +7 ii aL bence. Raptor filan hikaye
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

+7 ii aL bence. Raptor filan hikaye

katılıyorum ii+7 bence çok güzel bi silah hem bpler hem warriorlar için hb den sonra en iyi silah o
  • +7 raptor al
    +7 toto ,mp rec. silah al
    bide wp al
    party beklerken raptoru tak partyde biraz onla takıl sonra toto mp reci tak mana tasarrufu olur en az 70 e kadar soluksuz kasacan buda acayip bi pot israfı demek mp rec kesin lazım bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.