Şimdi Ara

Warlock oyuncularina acı haber.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fel dominition15dk cdsi olan bir talent spelli, cast time+ cast manayı düşürür(vw taktigiyle duellerde meleelerin canını cok yakarsınız). suan dm warlock tam anlamıyla bozuk; critsiz çok yüksek dmg verebiliyor ve ek olarak soullink var.. succubus veya felguard cıkardıgınızda eger talente verdiyseniz spell dmg 110-150 arası artar.. fakat yüksek dmgli instant spelleri yoktur (conflagrate, shadowburn vs..)ve attıgı speller'in (immolate,shadowbolt, soulfire) ctsi yüksektir(bane talenti olmadıgından) bu 2 farkda onu dest dpssinden ayırıyor..

demonic knowledge + demonic tactics + succubus ya da fel guard + curse of shadowsla DM'ye göre imba shadow boltlar vurabilirsiniz

2.0.1 patchden once dm en az dmg çok dayanılıktı, şimdi biraz (degil baya) degismis.. nerfide haketmiş. yeni dm'yi oynamayan arkadaşlar oynamadan yorum yapmasınlar..tam anlamıyla çocuk oyuncagı olmuş sal fel guardı kaç sadece.. blizzard yine en iyisni yapmıs nerflemekle.

şuan dest oynayan bütün arkadaşları tebrik ediyorum gerçek pvp onlarda, tamamen bilek işi.. mlsf sıfırlama parası 40g'a geldiginden deste donemiyorum :)

not- eger ki master, demonic resilience'e vermisse demona dalmak pekte akıl karı birşey degildir.

• quote:

Orjinalden alıntı: Miex

yok be oha! 0.5 saniyede felguard summonlanır mı bee.. 5 sn flndır

o değil kolay da kesilmiyor felguard sal kes bi daha summonlasın puhahaha Lock olmak varmış bea !!
  • +1

Destruction lock oynamanın tadı başka :D

http://ctprofiles.net/874071
  • Ayrıca 70 lvl ile birlikte locklar isterlerse demon-aff giderek %50 slow curse ünü de alabilecekler.. Bu durumda sal felguardı slowu bas 5-6 adım kaç /dance :)

edit: tabi birde sana koşan felguardın arkasındaki locka felguard sağolsun instant sbolt lar atmakta var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galdor -- 25 Aralık 2006; 21:50:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: galdor

Ayrıca 70 lvl ile birlikte locklar isterlerse demon-aff giderek %50 slow curse ünü de alabilecekler.. Bu durumda sal felguardı slowu bas 5-6 adım kaç /dance :)

edit: tabi birde sana koşan felguardın arkasındaki locka felguard sağolsun instant sbolt lar atmakta var :)

desene herkez lock olacak.
  • Valla zaten lock sayısında ciddi bir artış var benim umudum insanların tbc official videosunun gazı ile paladin açmaları en azından onların yarısı sıkılıp lock-hunter açana kadar benim twink karaktere pve guildi bulurum bi tane :))
  • ne olursa olsun ne kadar ezik olursa olsun warrior oynamaktan acaip zevk alıyorum.arkın lvl 43 wlocku da çok manyak zevkli ama warriro bi başka.

bide ben dikkat ettim fury undead warrior lockları en rahat kesebilen class ırk gibi duruyor.berserker rage ile will o' forsaken ile baya bi zorluyor hatta %50 alıyorum.en az bi kere will o ile yırtıyorum fear dan berserker rage ile hiç düşünmöüyorum bile fearı bide karmaşada pummel attımmı curse ler yüzünsden health %50 oluyo o kadar :D.çok başımageldi kestikten 4-5 saniye sonra ölmek.

bu arada classların birbirini yenmesi çok garip bence anti si olan class lar olmalı.ayrıca çok saçma buldugum bişi var lvl60 iken kıyas yapmayın lvl 70 olsun herkes o zaman ortaya ne çıkacak bakalım.Zaten çok saçma durumları(in combat trap gibi) blizin kapatacağını inanıyorum.
  • warlock lvl 60 (ileride 70 olacak) da diğer bütün classlara dayak atmayı hakeden tek classtır...çünkü düşük lvl lerdeki en zayıf karakterdir..bundan dolayı gayet başarılı yapmış billizard...
    şunuda eklemek isterim warlockun herhangi bi abilitisnin nerflenmeside safsata haberden başka bişey değildir...

iyi oyunlar
  • Walla biraz artistik bi cvp olacak gibi ama ne kadar burda yazılsa da çizilse de herkes karakterinden memnun. Bi karakter nerflendi die de kimsenin charını ya da oyunu bırakacaını sanmam. Şahsen kendi adıma konuşayım warrior sadece zindan içi kullanılan bi karakter olsa da ben warrior oynarım. Hiç başka char oynamadım mı? Oynadım tabi o kadar para werioz ama herkesin içinde bi char yatar ne olursa olsun ondan vazgeçemez gibi gelio bana saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: replastone

Walla biraz artistik bi cvp olacak gibi ama ne kadar burda yazılsa da çizilse de herkes karakterinden memnun. Bi karakter nerflendi die de kimsenin charını ya da oyunu bırakacaını sanmam. Şahsen kendi adıma konuşayım warrior sadece zindan içi kullanılan bi karakter olsa da ben warrior oynarım. Hiç başka char oynamadım mı? Oynadım tabi o kadar para werioz ama herkesin içinde bi char yatar ne olursa olsun ondan vazgeçemez gibi gelio bana saygılar...

zaten etrafı kesip biçme arzusundan geliyor bunlar, ona nerf bana buff...ki buradaki pvp sistemde iyi oynayandan ziyade çok oynayan kazanıyor itemleri...amaç sadece ego tatmini, ben en iyi olayım vs...bg listesinde de en üstte olma çabası vardır

• quote:

Orjinalden alıntı: The Lich

quote:

Orjinalden alıntı: replastone

Walla biraz artistik bi cvp olacak gibi ama ne kadar burda yazılsa da çizilse de herkes karakterinden memnun. Bi karakter nerflendi die de kimsenin charını ya da oyunu bırakacaını sanmam. Şahsen kendi adıma konuşayım warrior sadece zindan içi kullanılan bi karakter olsa da ben warrior oynarım. Hiç başka char oynamadım mı? Oynadım tabi o kadar para werioz ama herkesin içinde bi char yatar ne olursa olsun ondan vazgeçemez gibi gelio bana saygılar...

zaten etrafı kesip biçme arzusundan geliyor bunlar, ona nerf bana buff...ki buradaki pvp sistemde iyi oynayandan ziyade çok oynayan kazanıyor itemleri...amaç sadece ego tatmini, ben en iyi olayım vs...bg listesinde de en üstte olma çabası vardır

• ben mangle ımla mutluyum ona nerf gelmesinde kime gelirse gelsin :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.