Şimdi Ara

Warlock oyuncularina acı haber..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beta sunucularda soul linkin etkisi %10 a düşürülmüş ve Felguard hasarlari %20 oranında düşürülmüş. felguard dengelenmiş ama keşke soul linke dokunmasalardi. :(

• bizde destruction oluruz kardeşimama felguard ı özlicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 19 Aralık 2006; 22:42:41 >
  • dostum bu haber dm warlock oynamaya alısmıs bir insan icin acı haber olabilir. killerdevilin dedigi gibi destruction var daha, dm&ruin var..

hem adı üstünde beta daha n'olcagı tam olarak belli degil. bc çıktıgında eskisi gibi olursa şaşırma yani
  • ben hep destruction gittim, bizi etkilemiyor sanırım
    tekrar açarsam yine dest olurum
  • tahmin ettiğim şey olmuş bc gelince healtimiz buffsız 6-7k arası olcak bide %30 soullink düşünemiyordum.

bilmeyenler için soul link: warlocklarda aldığı hasarın %30 u pate gidiyo yani 1000 dmg hasarın 333 ü pata 666 sı bana kısacası tank gibi bişi olurdu warlocklar 6k görünen healti 8k hayal edin kısacası :P

bide demonic embrance vardı dimi bunada 5 talent verilince normal healtin %15 i ekleniyo (bunada bc de dokundularmı ? ) muhahah warlocklar geçtim tankı elite mob olmuş haha
  • walla şu anda buff lu halimle 6,5k hp oluyo(imp 42).imp in verdiği 54sta olsa,sta artıran yemekler yesem bide flask of titans içsem 8k yı aşkın hp olucak
    zaten bc de bizim gladiator set lerde int den çok sta verilio.
  • eger boyle bisi olmussa warlock ta nerf in tam olarak sozluk anlamı kullanılmıs oldu

soul link in % 30 olması cidden abartıydı petlerdeki hp i ve warlock taki hp i dusununce cok sacma durumlar meydana geliyordu..

sonucta nerf=duzeltme , normal haline getirme oldugunu dusunursek tam olarak nerf yemis oldu warlock

ama daha ruin i vs si varken warlock un gucunde pek bi degisme olmadıgını anlamak icin illa warlock char sahibi olmaya gerek yok..

warlock un gucunde ki dusus soul link le felguard larla degismez ruin in bonusu dmgleri arttıran talentlerin dusurulmesiyle olur..eger duzeltme yaptık vs diye warlocktaki talentleri bu haliyle bırakırlarsa cok uzun sure diger, oyunculara haksızlık etmis olurlar..

warlock karakterim olsa bu degisikliklere acımadıkiiii!! der tekrar oynamaya devam ederdim..

• quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT

warlock karakterim olsa bu degisikliklere acımadıkiiii!! der tekrar oynamaya devam ederdim..

• oh oh çok iyi olmuş, asıl nerflemeleri gereken fear yüzdeleri critleri bırakıp zavalla demon lockları neflemişler :) şimdi locklar ağlar artık locklara dokunmazlar.. dest lock pwnz :P
  • ya oyunda artık pvp onemli item cok fazla onemli değil dendi..ben huntera arcane shotı crit 650 vuruken karsıdaki 1.5k vuruyor zaten 3.8k canımız var :S
  • zaten nerf yicek iki ırk vardı bi lock bi de hunter lock a gelmesi kısa surmedi yakında hunter ı da nerflerler..bazen denk geliyo casterları cast yapmadan kesiyorum eglenceli oluyo...1217 auto shot rekorum var bu arada
  • %10 nerf şuanda geçerli zaten ...

ayrıca hunter nerf!!!

hunter kim ki magic class mı bana 41 yarddan silence atıryor bunu hiçbir şekilde mantığım almıyor...
  • nolaamaz diycem sadece :((

canım felguard'ım :((

%10 soul linkte ne oluyo onu da anlamadım

soul link tümden gitseydi bari ! onun yerine Mini Diablo falan çıkarsaydık 31 talent pointten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi femre -- 20 Aralık 2006; 8:52:24 >
  • az bile yapmışlar...Şu felguard'ın charge yeteneğini de bi zahmet kaldırın delirtiyo..

Warlock'lara birazcık daha nerf iyi gider :)

Sırada Hunter ve Paladin'ler! Özellikle hunter'ları bi an önce normale getirsinler de...Multishot'ları bile 1k yiyoruz leblebi gibi..
  • Bu kadarla kalsa iyi ayrıca fear a 15 sn cd gelmiş ve immolate i instant yapan talent kaldırılmış, sonra artık succubus seduce yapamayacakmış, bir de blood pact in etkisi %50 indirilmiş vs.
  • Ne kadar çocuksunuz lockların gücü azaltıldı.Sizleri süpermanmi yaptılar yok fear olacakmış yok olmayacakmış.Bu kadar aptalmı bu firma.Bu karakter sedece lanetle perişan eden ve fearla düşmanını uzak tutan bir char.Bunlar olmazsa yada azaltılırsa aciz kalır lock .Nolucak lock sevenler kendine warior veya rouge açacak mı sanıyosunuz.oyunu bırakan bile olur sizce bunu firma göze alırmı.Söylentilerle bu iş olmaz.Bana işte sitesinde resmi açıklama ve değişiklikler diye gösterin.Zamnında shamanında gücü azaltıldı dediler:shaman oynuyanlara soruyorum.Onu diyen arkadaşı batlegrounda görmek isteriz diyorlar:).Lock kıskanılan bir chardır.O yüzden ayrıcalıklı bir chardır oynaması zor bir chardır.Üsünde fazla değişiklik olmaz azaltılsa bile itemlara baglı eski halini gene alır.Siz dert etmeyin başınızı gene lock yakar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkoctan -- 20 Aralık 2006; 10:44:59 >
  • Çok fazla bir nerf isteyen yok zaten, şaka bir yana.

Ama warlock'un verdiği damage yetmiyormuş gibi bi de felguard gibi ezip geçen bir petleri var her şeyi yapan... Lock'ın damage'ı her zaman yüksek olmalı ama 6500 crit yaptıktan sonra bi de charge eden iyi dps yapan bi peti varsa yuh derim ben ona..Biraz insaf :)
  • yalnız o pet demonology talentinde geliyor, o talenti yapanda en az dmg verir. sonuçta dest fire, aff shadow ustalığı, demon daha defansif ve pet ustalığı, ayrca soul link falan nerflenmiş. bence olması gereken buydu. warlockun hunter gibi peti yoktu. felguard, demonology nin hakkını verecek pet olmuş
  • yazık oldu warlocklara, rahatlıkla öldürüyordum, artık ezicez warlockları desenize
  • nerf hunter plx..multi shotla 1500 vuruyo lazer gun mı vardır nedir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.