Şimdi Ara

Warhammer Oynayanlar yada oynayacaklar. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
9.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi ara bu yazdıklarını paticiktede yazsana sana bi taraflarıyla gülsünler şöyle haykırarak.Bşaka birşey demiyorum.Senin kadar boş bir oyuncu görmedim şu ana kadar.Neyinle neler sallıyorsun.Citten o kadar komikki.Şu oyunu bilen bir kişi gelse baştan okusa yazdıklarını sandalyeden filan düşer o derece.Order her serverda daha kalabalıkmış ...
    Sen kimsinde benimle koçlu moçlu konuşuyorsun ? Önce ağzını topla dediklerine dikkat et.Dünkü ... bana oyunu öğretiyor hey allahım şaka gibi ya.Git cittiyim paticikte yaz bunları nolur.Bi dalgalarını geçsinler senle.Dua et burda öyle çok adam akıllı Warhammer oyuncusu yok.Olsa şamar oğlanına dönmüştün şimdiye...
    Başkada birşey yazıcak olursan özelden yazda konu kirlenmesin gereksiz postlarınla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 28 Eylül 2011; 19:01:13 >
  • Gerçekten sorunların filanmı var senin?Çok cittiyim lütfen söylermisin.Eğer varsa citten söylemiyicem birşey öyle davranıyorsun inanılmaz.Bana t1-t2-t3 diyorsun gerçekten şaka filan yapıyorsun dimi?O senin dediğim populasyon oyunun dörtte birini oluşturuyor.Ne saçmalıyorsun ya.Bak yalvarıyorum artık git bi offical forumda araştır ne nedir gör burda kendini rezil etme ya.İnanılmaz saçmalıyorsun anlatamam.Ya sorunların filan var yada zeka seviyen düşük ki anlayamıyorsun bazı şeyleri.Bak git sırf senin için yapılmış oyunlarla kaynıyor piyasa.Onlardan birini oyna ya kendini rezil etme buralarda.
  • Oyunu bıraktığım için accountumu satıyorum.İlgineneler 5358862910 dan bana ulaşabilirler.Accountumda 3 karakter bulunmakta.Üçüde karak norn serverındadır.
    Kotbs rr92
    Runepriest rr88
    Warrior Priest rr57

İsteyene uygun bir fiyata bırakabilirim.İyi oyunlar.
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 29 Eylül 2011; 20:31:26 >
  • Yazmıyayım dedim ama kendini gerçekten komik duruma düşürüyorsun doppelganbager.Çok saçma konuşmuşsun.3 yıldır oynuyorum şu oyunu daha orderın adam gibi üstün geldiğini görmedim.yazuacın söylediklerine katılıyorum.Anladığım kadarıyla daha t4 olmamışsın burda laf kalabalığı yapıyorsun.T4de oynayan oyuncu sayısı tabiki diğer tlerden fazla.Diğer tleri toplasan t4 kadar mümkünatı yok etmez.Oyunu biraz öğren öyle konuş.Doklar ortalığı dağıtıyor destte hiçbirşey yapamıyoruz t4de sen gelmiş burda boş boş konuşuyorsun.Doğru düzgün birşey söylediğinde yok söylenenleri anlamamazlıktan gelmişsin.Sadece hakaret etmişsin.Ofical forumdan sananemi.Sen bilirsin "lamer" asıl oyuncuların hepsi ordalar.Burda kendini yer bitirirsin sadece.Yazuac kardeşim sende yazma birşey boşver oyununa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowFierce

Yazmıyayım dedim ama kendini gerçekten komik duruma düşürüyorsun doppelganbager.Çok saçma konuşmuşsun.3 yıldır oynuyorum şu oyunu daha orderın adam gibi üstün geldiğini görmedim.yazuacın söylediklerine katılıyorum.Anladığım kadarıyla daha t4 olmamışsın burda laf kalabalığı yapıyorsun.T4de oynayan oyuncu sayısı tabiki diğer tlerden fazla.Diğer tleri toplasan t4 kadar mümkünatı yok etmez.Oyunu biraz öğren öyle konuş.Doklar ortalığı dağıtıyor destte hiçbirşey yapamıyoruz t4de sen gelmiş burda boş boş konuşuyorsun.Doğru düzgün birşey söylediğinde yok söylenenleri anlamamazlıktan gelmişsin.Sadece hakaret etmişsin.Ofical forumdan sananemi.Sen bilirsin "lamer" asıl oyuncuların hepsi ordalar.Burda kendini yer bitirirsin sadece.Yazuac kardeşim sende yazma birşey boşver oyununa bak
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 29 Eylül 2011; 20:31:10 >

• Rezil ya .Başka hiçbirşey yazmıyıcam bundan sonra ne halin varsa gör kendi oyununda debelen kumda oynayan çocuklar gibi.Baktımda şöyle postlara daha en baştan saçmalamışsın niye bu kadar tartıştıysam.Hiçbir şekilde cevap yazmıyıcam bundan sonra hadi koş bul bi wp duel at.
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 29 Eylül 2011; 20:30:58 >
  • Bu arkadaş bana geçen gün beraber kasalım mı diyen marauder değil mi? Vkathir mi neydi, sanırım 3 sene bu ay doldu benimde charların RR toplamı 24 karakterde 1500 falandir sanırım yani evet oyuna çok zaman harcamışım belkide çok gereksiz zamanlar ama çok iyi arkadaşlar da kazandıran 3 yıl. Burada 10 yaşında ufak arkadaşlarında oynuyor olması yalnızca onlara k.kartı veren ebeveynlerin suçudur.

Bu oyunda karakterler olarak marauder hariç tüm order sınıfları daha kuvvetli özelliklere sahiptir. Aksini idda edecek biri varsa bana bunu kanıtlasın ki bende Neden ve nasıl olmadığını 5 saniyede anlatayım.

Sorun şu ki developer o kadar salak ki bu oyunun hakkını hiçbir zaman bulamamasına Neden oldu.

Oyun zevk için oynanıyor lütfen bunu unutmadan hayatınıza devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma bir tartışma olmuş. Herneyse benim asıl söyliceğim oyunda bir arkadaştan duyduğumu söylüyorum, artık oyuna her türlü maddi destek kesilmiş aslında bayadır böyle imiş gg olana kadarda gidicek miythic zaten gg idi tabi illaki oynayanlar devam edenler olucaktır pvp sistemi hala iş yapar ve yapmaya devam eder ama artık geleceği sıfır gibi bişi. Wrath of heroes ' la bişiler yapmaya çalışıolar işte. Son zamanlarda ne yazıkki oyunun en aktif türk forumu paticiktede yazan eden kalmadı
  • Bende duydum.Malesef güzelim oyunu harcadılar.Neyseki Dark Millennium gelio.O çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WTB

Bu arkadaş bana geçen gün beraber kasalım mı diyen marauder değil mi? Vkathir mi neydi, sanırım 3 sene bu ay doldu benimde charların RR toplamı 24 karakterde 1500 falandir sanırım yani evet oyuna çok zaman harcamışım belkide çok gereksiz zamanlar ama çok iyi arkadaşlar da kazandıran 3 yıl. Burada 10 yaşında ufak arkadaşlarında oynuyor olması yalnızca onlara k.kartı veren ebeveynlerin suçudur.

Bu oyunda karakterler olarak marauder hariç tüm order sınıfları daha kuvvetli özelliklere sahiptir. Aksini idda edecek biri varsa bana bunu kanıtlasın ki bende Neden ve nasıl olmadığını 5 saniyede anlatayım.

Sorun şu ki developer o kadar salak ki bu oyunun hakkını hiçbir zaman bulamamasına Neden oldu.

Oyun zevk için oynanıyor lütfen bunu unutmadan hayatınıza devam edin

Nickim Vralthir. Sana ne zaman beraber kasalım dedim? Oyunda falan mı dedim yoksa? 24 karakter mi? Eskiden kredi kartı yoktu, ben oynayamıyordum bu yüzden Warhammer Online'ı. Keşke o zamanlar kredi kartı olsaydı da oynayabilseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 29 Eylül 2011; 20:34:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

Çok saçma bir tartışma olmuş. Herneyse benim asıl söyliceğim oyunda bir arkadaştan duyduğumu söylüyorum, artık oyuna her türlü maddi destek kesilmiş aslında bayadır böyle imiş gg olana kadarda gidicek miythic zaten gg idi tabi illaki oynayanlar devam edenler olucaktır pvp sistemi hala iş yapar ve yapmaya devam eder ama artık geleceği sıfır gibi bişi. Wrath of heroes ' la bişiler yapmaya çalışıolar işte. Son zamanlarda ne yazıkki oyunun en aktif türk forumu paticiktede yazan eden kalmadı

Warhammer Online'ın free olacağına dair söylentiler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

Bilmiyorum ama birşey farketmez neden mi ? En fazla oyuna 12-14 yaş kredi kartı olmayan tayfa katılır. Belki geçen yıl f2p yapıp biraz popülasyon kazanıp amaçsız kale kapmacadan farklı(zaman zaman güzel savaşlar oluyor o ayrı) yeni bişiler deneselerdi olabilirdi. Tabi gene bişiler yaptılar fakat olmadı. Herneyse kısaca artık f2p yapmak oyunu ileri taşımaz. En fazla birileri pvp için girer vs... Oyunda yavaş yavaş tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hydralisk -- 29 Eylül 2011; 21:01:06 >
  • quote:

quote:

Bilmiyorum ama birşey farketmez neden mi ? En fazla oyuna 12-14 yaş kredi kartı olmayan tayfa katılır. Belki geçen yıl f2p yapıp biraz popülasyon kazanıp amaçsız kale kapmacadan farklı(zaman zaman güzel savaşlar oluyor o ayrı) yeni bişiler deneselerdi olabilirdi. Tabi gene bişiler yaptılar fakat olmadı. Herneyse kısaca artık f2p yapmak oyunu ileri taşımaz. En fazla birileri pvp için girer vs... Oyunda yavaş yavaş tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alır...

Zaten oyunun ilerleyeceğini söylemedim.
  • şu universite meseleleri olmasa 2 account alcam babamla bana sabah akşam dest olacam waghhh diye barıcam bi ara trial oynamıştım rangeler karşılıklı atışıyor chargee diye bi nara attım ne kadar melee varsa order a yüklenmiştik katliyam yapmıştık towna dahi kaçamamışlardı. oyundan zevk almak istiyosanız verin millete gazı coşkuyu düşmana en önden siz koşun
  • bende 3g aldm warhammer hiç kota yemiyor ama wow... Wohoo! Yurt desen 5 para etmez berbat bir neti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhileoSophia

şu universite meseleleri olmasa 2 account alcam babamla bana sabah akşam dest olacam waghhh diye barıcam bi ara trial oynamıştım rangeler karşılıklı atışıyor chargee diye bi nara attım ne kadar melee varsa order a yüklenmiştik katliyam yapmıştık towna dahi kaçamamışlardı. oyundan zevk almak istiyosanız verin millete gazı coşkuyu düşmana en önden siz koşun

Aynen millet mal, öküz gibi duruyorlar adamların karşısında. Gidip dalsalar dağıtacaklar haberleri yok. Ben dps charlarımla bile topluluğun arasına dalıyorum millete öncülük etmek için. Gelen geliyor peşimden. Bu arada 2 account almak güzel fikir ama ayda 35-40 lira yapar. Bu arada biz arkadaşla Azgal'da başlayacağız. Sen de bizimle kasmak istersen beraber oynarız. Ben Chosen kasacağım. Sen de Choppa falan kasarsın. Seni guardlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 30 Eylül 2011; 20:18:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

bende 3g aldm warhammer hiç kota yemiyor ama wow... Wohoo! Yurt desen 5 para etmez berbat bir neti var

Yurtlar öyle hacı. Bizim bir arkadaş da YTÜ'de okuyor, kullandığı net dakka başı kopuyor. Vodafone cep net aldı o da, sanırım laptopta kullanıyor.
  • quote:

quote:

Umarım oyun ücretsiz olur ve premium sistemine geçerler ve daha kolay exp ve rr kasabiliriz. Gerçi premium sistemi dengeyi bozar. 100 rr yapan adam aylarca oyunu oynuyor, ona emek veriyor. Ama diğerleri parayı basıyor premiumu alıp kasıyor rahat rahat. Adamın emeği boşa gitmiş oluyor. Ve herkes daha çabuk 100 rr kasabildiğinden adamın kolay kesebileceği player sayısı azalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 30 Eylül 2011; 23:20:36 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.