Şimdi Ara

Warhammer Oynayanlar yada oynayacaklar. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
9.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

dwarflar yeter

Kısacık şişman insanlar.

Ironbreaker .. Armor... Mükkemmel sonuçta zevk meselesi ama dwarftlar olmasa oynamazdm
  • quote:

quote:

quote:

dwarflar yeter

Kısacık şişman insanlar.

Ironbreaker .. Armor... Mükkemmel sonuçta zevk meselesi ama dwarftlar olmasa oynamazdm

Evet zevk meselesi ama Black Orc'u tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

order varmı order :)

Boşverin Order'ı. Destruction akar. Kötüler her zaman kazanır, Destruction'ın karizması yeter. Chaos'un karizması yeter.

order'dan şaşmam...

Order'dan şaşmayın arkadaşlar. Destruction'daki classlar çok güçsüz. Karşıda adam gibi oynayan order olunca bir şey yapamıyorsunuz. Zaten WPlerde hayvan gibi armor var, yatmıyorlar. Karizma için oyun oynanmaz. Zaten çok kötü duruyor ilerideki level zırhlar. Oyun order için tasarlanmış sanki. Birlikte oynamak isteyen olursa biz iki arkadaş Gorfang serverında order kasacağız. Ben Knight of the Blazing Sun, arkadaş da WP kasacak.

• Ya kardeşim ne alakası var komik olmayın ya.Bu oyundaki denge hiçbir oyunda yok ne saçmalıyorsun sen.Order'da Wp varsa Dest tarafında da DoK var ki DoK daha offensive bi karakter.Gece gece güldürdünüz yine ya.Bu oyun öyle bütün classların birbirine eşit olduğu bir oyun değil hala öğrenemedinizmi bunu.Her classın farklı görevi var.Wp'ye niye dalıyorsun ki sen?Senin görevin bu değil.O kadar caster düşük armor giyen class varken...Order'daki classların her birinin mirroru var Dest tarafında.Hiçbir şekilde taraflar arası dengesizlik yok saçmalamayın.
  • arkadaşlar konuyla pek alakası yok ama sormak istediğim birşey var Warhammer Online: Wrath of Heroes bu çıkacak oyun şuanki warhammeri f2pmi yapacak yoksa bağımsız başka bir oyunmu olacak?
  • Bağımsız league of legends gibi bir oyun olarak düşünebilirsin.Battlegroundlar ve belli karakterler var.Bu karakterlerin 5 tane skilleri var.Girip pvpni yapıyorsun sadece.Oynanış bakımından Warhammer Online'la alakası yok.Sadece grafikler benziyor o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Bağımsız league of legends gibi bir oyun olarak düşünebilirsin.Battlegroundlar ve belli karakterler var.Bu karakterlerin 5 tane skilleri var.Girip pvpni yapıyorsun sadece.Oynanış bakımından Warhammer Online'la alakası yok.Sadece grafikler benziyor o kadar.

bilgi için teşekkerler. Eğer lol gibi bir f2p tarzını benimserse oyun gerçekten güzel olacak gibi görünüyor:)
  • Kale kuşatma sistemi daha eğlenceli olsa oynamaya devam edicemde sıkılıyorum nedense:)
  • Doğrudur.24 saat oynanıcak bir oyun değil sonuçta.İnsan haliyle sıkılıyor durmadan pvp yap dur.Bakalım Guild Wars 2'yle Warhammer 40k'nın mmorpgsi gelse çok iyi olacak.Onları bekliyorum bende.
  • quote:

Ya kardeşim ne alakası var komik olmayın ya.Bu oyundaki denge hiçbir oyunda yok ne saçmalıyorsun sen.Order'da Wp varsa Dest tarafında da DoK var ki DoK daha offensive bi karakter.Gece gece güldürdünüz yine ya.Bu oyun öyle bütün classların birbirine eşit olduğu bir oyun değil hala öğrenemedinizmi bunu.Her classın farklı görevi var.Wp'ye niye dalıyorsun ki sen?Senin görevin bu değil.O kadar caster düşük armor giyen class varken...Order'daki classların her birinin mirroru var Dest tarafında.Hiçbir şekilde taraflar arası dengesizlik yok saçmalamayın.

Ne dengesinden bahsediyorsun sen? Saçmalayan sensin, bir WP, Destruction'da hangi karakterde var? Dok var, o da iki vurunca yamuluyor zaten. Dengeymiş. bir Shaman bir Arch Mage ile dengeli he? Hangi Shaman'da bir Arch Mage kadar bol ve güçlü dot var? Kendinle çelişmişsin. Hem dengeden söz ediyorsun hem de karakterler eşit değil diyorsun. Benim söylediğim de bu zaten. Order'daki classlar daha güçlü. Bir Iron Breaker'ı 5-6 kişi zor yatırıyor. Hangi Black Orc'u 5-6 kişi zor yatırıyor? Iron Breaker hangi class'a denk şimdi? Ha, evet. WP'ye dalmayayım da adamları heallesin dimi? Senin o düşük armorlu dediğin adamlar yatmıyor healerlar yüzünden. Anlatabildim mi? Taraflar arası bariz bir dengesizlik var. Sen at gözlüğüyle gezmeye devam et koç. Neyse seninle tartışmayacağım. Oyunun fanısın ne de olsa, biz ne desek sen yok öyle değil diyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 28 Eylül 2011; 3:06:34 >

• Karakterler arasında tabiki denge yok yani mythic in hep amaçladığı şey grup olarak bir denge oluşturmaktı ancak o kadar salak ve yanlı bir politika izlediler ki destruction tamamiyle yalnız kaldı sadece şekil olarak karakterler güzel olduğu için insanlar oynuyor. Mirror class dediğimiz ib-bg sorc-bw sguig-sw wp-dok vs vs de destruction tarafında kıyaslama olarak daha güçlü 1 karakter var Marauder.. geri kalanlar en fazla eşit denebilir yani kesinlikle order karakterleri daha güçlü ama oynama kısmına gelince destro nun karizması yüzünden tercih ediliyor. Iki taraftan da neredeyse bütün karakterlere sahibim yüksek ranklı ve bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.
    Aptal bioware de mythic den farksız son yaptığı patch ile sw leri coşturdu 9k vuran adam var artık valla bravo..
  • Sadece gülüyorum.Bişey söylemiyicem.Tamam geçin Order'a olun t4...O zaman görücem sizi.O zaman yine başlıyıcaksınız abi niye Dest daha güçlü yaa neden bi Chosen gibi olamıyorum ben ya of.Adam ortalığı dağıtıp gidiyor ben niye bu kadar dp yapamıyorum tank halimle.Of ya yeter ama bıktım artık...Bu Dok'lar ne ya... vs vs vs.O zaman yazarım tekrar...
    Sen benim dediğimi tamamen yanlış anlamışsınki.Taraflar arası denge gayette yerinde.Bir taraf içindeki classlar arası denge yok.Buda normal birşey.Çünkü oyun 1vs1 oyunu değil.Grup oyunu olduğu için herkezin bir işlevi var.Sen gidip marauderınla wpye dalıp ölürsen bu senin hatan.Gidip ona niye dalıyorsunki.Senin görevin o değil...
    Bu arada
    @WTB ;
    Git biraz forum araştır bi kendine gel ne neymiş gör bakalım.Bir tek Order tarafında Dest tarafındaki mirroruna karşı op olduğu söylenen karakter Archmage.Ondada citten haklılar.Ancak Wp ile Dok'u karşılaştırıp Wp deme gülerler her yerde.Wp t4'de tamamen healer olarak iş yapar.Bir Dok kadar offansive değildir.
    Sw'ye buff gelmesi çok doğru bir hareket bu arada.O buffdan öncede hiçbir işe yaramıyordu hatırlatırım.

• quote:

Sadece gülüyorum.Bişey söylemiyicem.Tamam geçin Order'a olun t4...O zaman görücem sizi.O zaman yine başlıyıcaksınız abi niye Dest daha güçlü yaa neden bi Chosen gibi olamıyorum ben ya of.Adam ortalığı dağıtıp gidiyor ben niye bu kadar dp yapamıyorum tank halimle.Of ya yeter ama bıktım artık...Bu Dok'lar ne ya... vs vs vs.O zaman yazarım tekrar...
    Sen benim dediğimi tamamen yanlış anlamışsınki.Taraflar arası denge gayette yerinde.Bir taraf içindeki classlar arası denge yok.Buda normal birşey.Çünkü oyun 1vs1 oyunu değil.Grup oyunu olduğu için herkezin bir işlevi var.Sen gidip marauderınla wpye dalıp ölürsen bu senin hatan.Gidip ona niye dalıyorsunki.Senin görevin o değil...
    Bu arada
    @WTB ;
    Git biraz forum araştır bi kendine gel ne neymiş gör bakalım.Bir tek Order tarafında Dest tarafındaki mirroruna karşı op olduğu söylenen karakter Archmage.Ondada citten haklılar.Ancak Wp ile Dok'u karşılaştırıp Wp deme gülerler her yerde.Wp t4'de tamamen healer olarak iş yapar.Bir Dok kadar offansive değildir.
    Sw'ye buff gelmesi çok doğru bir hareket bu arada.O buffdan öncede hiçbir işe yaramıyordu hatırlatırım.

Tainted Claw'ı boşuna koymamışlar dimi?

• ya ben 20 küsür oldum fakat oyundan çok skıldm wowuda açtırdm gerçi ondanda skıldm 4.3 ü bekliyorum arada yne grerm belki war a kararsızim napsam
  • @Doppelgangbanger
    O isterse %50 olsun.Armorlarınız aynı.Wp kendini healleyebiliyor.Üstüne hiçbir healer tek başına sap gibi ortada durmaz.Nası kesmeyi planlıyorsun?
    Orda Bw , Sw veya Archmage'ler dururken gidip Wp'ye mi dalıcaksın ?
    Ki daha 2 healer kalıyor geriye ki ikiside robe giyiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 28 Eylül 2011; 11:59:58 >
  • quote:

@Doppelgangbanger
    O isterse %50 olsun.Armorlarınız aynı.Wp kendini healleyebiliyor.Üstüne hiçbir healer tek başına sap gibi ortada durmaz.Nası kesmeyi planlıyorsun?
    Orda Bw , Sw veya Archmage'ler dururken gidip Wp'ye mi dalıcaksın ?
    Ki daha 2 healer kalıyor geriye ki ikiside robe giyiyor...

Basbayağı. Tainted Claw'ı vurduğum gibi kendine gelen healler azalıyor. E tabi bir de tek dalmayacağıma göre.
    Ben heal yapana dalarım ki dediğin BW, SW ve Archmage'i rahatlıkla alabileyim.
    Bana bunları söylerken nasıl bir ortam hayal ediyorsun? Karşımda öküz gibi duran adamlar mı? O dediğin robe giyen adamlara daldığım zaman canı azaldığında topluluğun arasına kaçarlar. Sen de onu indireceğim diye kovalarken bir bakmışsın 50 kişi tepene binmiş. Ama WPler kaçmaz, armorları yüksektir, rahat rahat dalarlar. Ayrıca hareket halindeyken de heal yapamazlar. 4-5 kişi Tainted Claw'ın gücüyle rahatlıkla bir WP'yi indirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 28 Eylül 2011; 12:57:46 >

• Sen hala bu oyunu diğer mmorpglerle karşılaştırıyorsun dimi ...
    Neyse ya daha fazla anlatmıyıcam boşa anlatmaya çalışıyorum sonucunda gene komik komik cevaplar geliyor.Adam gibi pvp yapan t4 bir guilde gir.Gir onların alliance warbandlarına yapmaya çalış dediklerini bakalım noluyor.5. dakika kick warband...
    Sen Bw'nin o durumda arkalara kaçmasına izin veriyorsan sorun sendedir kusura bakma başkasında değil.Benim karakterimde aynı görevi üstleniyor seninkiyle ki benim dayanıklılığım daha az.3 skillime bakar Bw'de Sw'de bir başka robe veya light armor giyen karakterde.Birtek Runepriesti kesemem ki oda çok normal birşey adam koşarken heal atıyor.Diğerleri çerez.
    Gidin biraz forumları araştırın allah aşkına.Warbandlarda ne taktikler uygulanıyor , göreviniz ne vs vs.
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 29 Eylül 2011; 20:32:01 >
  • Ya ne yaparsan yap umrumda değil.Tamam Order çok op.Bu yüzden Dest daha kalabalık oyunda.Bu yüzden çoğunlukla Dest'ler önde t4de.Tamam sen kusursuz bir oyuncusun.Hemen çözdün oyunu.Git 1vs1 yap Wp'lerle.Bw'lere sakın bulaşma tek yersin.Zaten öyle sağlam bir armorları varki heavy giyiyorlar.Sakın bulaşma.Git bak orda Wp'ler var , Kotbs'lar var , Ib'ler var.Onlara dal ilk hedefi onlar dpsin.Hadi şimdi koş oyununu oyna.2 hafta sonra gel tekrar konuşalım bakalım warband bulabiliyormusun...
    Oyunun fanı olsam şuan oynuyor olurum ama oynamıyorum bıraktım ki şikayet ettiğim çook şey var.Siz o kadar başka şikayet edilicek şey varken uyuyun orda Order op yeaa diye.Ulan WoW , Aoc filan oynasanız ne yapıcaksınız acaba.Gidin biraz oynayında op ne demek görün.Komik duruma düşüyorsunuz burda...
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 29 Eylül 2011; 20:31:44 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.