Şimdi Ara

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
19
Favori
57.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Barbar

ok hocam olur böyle şeyler.. Warcrafttan sonra inş Diabloyuda çekerler.. Şu Diablo 3 bi çıksın hele şöyle ağzımızın suyu akarak oynayalım önce..

Diablo 3 geliyor , Wow da sona geliniyor diyebilirmiyiz ? Çünkü Blizzard Wowu daha fazla uzatmıyacağını söylemişti hatırladığıma göre.Ve bununla birlikte birçok Wow oyuncusu Diablo III'ü beklemeye başladı nasıl olsa artık ona geçilecek.
    Diablo III demişken oyun anında çekilmiş bazı videolarını gördüm çok muhteşemdi gerçekten iş yapar fakat Wowu özliyecem

• quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

ok hocam olur böyle şeyler.. Warcrafttan sonra inş Diabloyuda çekerler.. Şu Diablo 3 bi çıksın hele şöyle ağzımızın suyu akarak oynayalım önce..

Diablo 3 geliyor , Wow da sona geliniyor diyebilirmiyiz ? Çünkü Blizzard Wowu daha fazla uzatmıyacağını söylemişti hatırladığıma göre.Ve bununla birlikte birçok Wow oyuncusu Diablo III'ü beklemeye başladı nasıl olsa artık ona geçilecek.
    Diablo III demişken oyun anında çekilmiş bazı videolarını gördüm çok muhteşemdi gerçekten iş yapar fakat Wowu özliyecem

WOW en erken 2011 e kadar devam edecek orası kesin.. Ben şu sıralar ara verdim WOW a Arthas gelince dönmeyi düşünüyorum...

Diablo 3 ün oyun içi görütüleri offical site da var uzunca bir Barbar videosu hemde.. İzlerken gözlerim yuvalarından fırlamıştı... Gerçekten her anlamda efsane olacak ilk çıktığı günden itibaren buna eminim...

• quote:

quote:

quote:

WOW en erken 2011 e kadar devam edecek orası kesin.. Ben şu sıralar ara verdim WOW a Arthas gelince dönmeyi düşünüyorum...

Diablo 3 ün oyun içi görütüleri offical site da var uzunca bir Barbar videosu hemde.. İzlerken gözlerim yuvalarından fırlamıştı... Gerçekten her anlamda efsane olacak ilk çıktığı günden itibaren buna eminim...

Evet gerçekten o efektleri gördüğümde kendimi Wowdan sonra ilk defa tatmin olmuş olarak hissettim.
    Wowu bende bırakmıştım 1 yıl oldu bırakalı nerdeyse.Wotlk çıktı benim oynayasım kaçtı karakteri de satamadım.Arthas çıkınca uğrayabilirim eğer eğitim zamanım ile çatışmazsa...
    Hangi serverdesin?

• 10milyon civarı WoW oyuncusu, Wow oynamayıp Warcraft oynayanlar, senelerdir Diablo oynamaktan vazgeçemeyenler, kısacası Blizzard'la yolu kesişmiş herkes bekliyor filmi (Fantastik dünya ile iç içe olanlar da).Çıkış tarihinin sürekli ileri atılması da bundandı.
    Bir an önce geçsin şu vakit dedirten tek film benim için şu an.Warcraft ile başladım, WoW çıktığında ona geçtim ve kitapları yaladım yuttum.Merak ettiğim şey seri mi olacak yoksa tek filmde sonlandıracaklar mı? Ayrıca Thrall'ın hayatı mı Arthas üzerinden mi gidecekler?Bunun yanında Medivh ve ejderhalar geçecek mi filmin içinde?Daha baya soru işareti var kafamda, herhalde yavaş yavaş cevaplanır bunlar.
    Umarım Sam Raimi kaldırabilir yükünü filmin.Tabi Blizzard'ın her türlü işlere gerektiği yerde karışacağını düşünüyorum.
  • Kitaptan konu açılmışken.Wow tarihini ve kitaplarını okuduktan sonra mı filmi seyredelim sizce ? Yoksa filmden önce kitapları okusak daha mı iyi olur ? Bize kazandıracakları neler olur ?
  • Blizz mükemmele oynayan bir şirket. Filmin heba olmasına izin vermez. Ortaya tatminkar hatta mükemmel birşey çıkmadan film gösterime girmez bence.
  • quote:

Kitaptan konu açılmışken.Wow tarihini ve kitaplarını okuduktan sonra mı filmi seyredelim sizce ? Yoksa filmden önce kitapları okusak daha mı iyi olur ? Bize kazandıracakları neler olur ?

Okuman yararına olur.Karakterlere daha değişik gözle bakarsın, hikayenin içinde bulursun kendini.
    Mesela benim oyuna karşı bakışımı değiştirmişti.Nefarian'ın ne olduğunu bilmek.Thrall'ın hikayesini bilmek, Medivh'in gelmişini geçmişini bilmek (mesela Karazhan'a girdiğinde, düşünüyorsun burası adamın yaşadığı yer diye, Aran ile savaşırken diyorsun bu babası falan.)Filmde de aynı etkiler olacaktır.(filmde her ayrıntıya giremeyecekleri gerçeği de kitapları okumanın yararına olacağını gösterir.)
    Filmde belki kitaplardaki hikayeyi işlemezler ama karakterleri tanımamızı sağlar en azından.(Kitaplar yanında Warcraft serisini oynamak da gerek tabi birşeyler kapmak için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orgulas -- 6 Ağustos 2009; 18:44:48 >

• Ben kitapları okdum ama beni pek tatmin etmedi... Çünkü tam bir Fantastik Kurgu manyağıyım ve okumadığım seri kalmadı neredeyse bu yorumu yapma hakkını o yüzden buluyorum kendimde... Olaylar çok hızlı gelişiyor kitaplarda, detay çok az daha çok hikaye gibi bir anlatım var... Ama genede Warcraft fanlarının bu kitapları okumamak gibi bir lüksü olamaz...

Bu arada WOW daki serverım Grim Batol du.. Mutation Team deydim... Şuan guildim Haohmarush a geçti eğer açtırırsam acc ı o servera migrate edicem bende...
  • Sam raimi balına bir kaç iyi film çeken ama genelde büyük projeleri batıran bir yönetmendr , bu filmi de batıracaktır ama film ona rağmen gişe elde edecektir.
  • quote:

Ben kitapları okdum ama beni pek tatmin etmedi... Çünkü tam bir Fantastik Kurgu manyağıyım ve okumadığım seri kalmadı neredeyse bu yorumu yapma hakkını o yüzden buluyorum kendimde... Olaylar çok hızlı gelişiyor kitaplarda, detay çok az daha çok hikaye gibi bir anlatım var... Ama genede Warcraft fanlarının bu kitapları okumamak gibi bir lüksü olamaz...

Bu arada WOW daki serverım Grim Batol du.. Mutation Team deydim... Şuan guildim Haohmarush a geçti eğer açtırırsam acc ı o servera migrate edicem bende...

Sanırım şu Haohmarush yeni bi realm yeni duydum adını.Grim batolda arkadaşımın karakteri ile takılırdım arada bir.
    Filme daha çok var bu arada zaman nasıl geçcek

• Hayatımda izlediğim tüm filmlerin aksine beklemesi en zor olacak bir film. Sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım Blizzard ve Sam Raimi iyi bir iş çıkarır.
  • quote:

quote:

Ben kitapları okdum ama beni pek tatmin etmedi... Çünkü tam bir Fantastik Kurgu manyağıyım ve okumadığım seri kalmadı neredeyse bu yorumu yapma hakkını o yüzden buluyorum kendimde... Olaylar çok hızlı gelişiyor kitaplarda, detay çok az daha çok hikaye gibi bir anlatım var... Ama genede Warcraft fanlarının bu kitapları okumamak gibi bir lüksü olamaz...

Sanırım şu Haohmarush yeni bi realm yeni duydum adını.Grim batolda arkadaşımın karakteri ile takılırdım arada bir.
    Filme daha çok var bu arada zaman nasıl geçcek

Dota oynayarak...

• İnş bütün beklentilerimizi karşılar
  • Umarım "Warcraft" dan sonra "Starcraft" ı da çekerler. Bayılıyorum o oyuna...
  • Kesinlikle ZOR bir yapım.Umarım Warcraft hakettiği güzel bir filme kavuşur./LOTR tadında.
  • Daha çok zaman var ama beklemeye değer inşallah.
  • Sam Raimi'nin elinde suan resmen saatli bir bomba var. Bu projeyi batırırsa bir daha kendini zor toparlar. Sam Raimi bütün tecrübesini ve bütün dikkatini bu yapıma vermeli.
  • ohooo 2 sene var. Ne yapıyor bu adamlar yav. Sinemadan başka bişeyler daha yapıyolar herhalde
  • beklediğimize değer inşallah.
  • Yıllardır bunu bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.